Інтерактивна візуалізація державного Бюджету на 2012 рік

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7219 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/11/2011Дата публікації

За допомогою цього інструменту можна дізнатися майже все про структуру прибутків та видатків Бюджету-2012 . Він дозволяє легко рухатися по ієрархії статей, вниз або вверх.http://texty.org.ua/mod/datavis/apps/budget2/index.html

Візуалізація допомагає ознайомитися з усіма напрямками, куди витрачаються гроші, та порівняти відносний розмір подібних витрат (наприклад на що більше витрачається, на здоров'я чи на освіту?).

Інша частина показує, з чого складаються прибутки державного Бюджету - з яких податків, зборів, та інших статей. На відміну від нашої попередньої візуалізації Бюджету*, що порівнює динаміку змін витрат на кожен з державних органів та установ у різні роки, цей інструмент більш простий і призначений для того, щоб велика кількість людей вперше побачила, куди витрачаються і як збираються гроші державного Бюджету.

Замість того щоб читати опис, краще подивіться цю сторінку в дії.

Клікайте на кулі, розмір яких пропорційний розміру відповідної статті бюджету, для того щоб дізнатися, на що далі розподіляється відповідна стаття витрат.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!