теги: datavis, Рада

Скільки депутатів насправді голосують за закони: інтерактивний графік відвідуваності Верховної Ради

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 10328 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/04/2011Дата публікації

За допомогою інструменту можна переглянути, якою є справжня статистика відвідувань депутатами свого місця роботи в кожний день пленарних засідань ВР. Детально: http://texty.org.ua/pg/article/devrand/read/28599
Таблиці з даними, на основі яких зроблена візуалізація, дивіться за цією адресою

Це стало можливим у зв'язку з тим, що з 5 квітня 2011 року апарат ВР почав надавати на своєму сайті не лише кількість зарєтрованих карток (яких майже завжди більше, ніж депутатів), а також кількість депутатів згідно їх підписів у журналі письмовох реєстрації.

На вечірні засідання ходить лише близько половини депутатів, а результати аналізу відвідуваності за квітень показав, що практично всі закони, які приймала проурядова більшість - прийняті з порушенням Конституції.У вечері, наприклад, у "більшості" у залі немає і третини від повного складу депутатів ВР.

Дивіться також таблицю з даними, на основі яких побудовані графіки.

Нижче на графіку, для того щоб отримати детальну статистику за кожен з днів пленарних засідань, потрібно клікати лівою кнопкою миші на відповідний стовпчик діаграми.Відвідуваність Верховної Ради

Один з обов'язків депутата - бути присутнім на засіданнях у Раді та персонально голосувати (на цих дорогих нам обранців витрачається 900 млн. гривень на рік). Теоретично, у залі ВР повинно перебувати близько 450 депутатів.

Насправді, їх значно менше.


Клікніть на стовпчик діаграми, і ви побачите точну картину того, скільки у відповідний день депутатів прийшли на роботу, а скільки - прогуляли засідання, та скільки карток відсутніх депутатів голосували за закони.


Кольори:     - "більшість",     - опозиція,     - картки відсутніх депутатів


Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!