"Бюджет України" - усі видатки головного фінансового документу країни у графічному вигляді

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8034 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/03/2011Дата публікації

Ця візуалізація - інструмент, що у зручній формі дозволяє ознайомитися з Державним Бюджетом України http://texty.org.ua/mod/datavis/apps/budget/

Фактично, за допомогою цього інструменту велика кількість людей може вперше дізнатися, на що конкретно державою розподіляються кошти, зібрані з громадян.

Основні характеристика нашої програми по візуалізації Бюджету: за її допомогою будь-хто може подивитися основні статті витрат, та порівняти їх з аналогічними витратами минулого року, при цьому одразу можна визначити пункти витрат, які найбільше виросли або впали у порівнянні з попередніми роками. Наразі серед наших даних - проекти бюджетів за 2008, 2009, 2010 та 2011 роки.

Якщо користувача цікавить детальний опис витрат по кожній установі (міністерству), наприклад витрати на Верховну Раду, на Держслужбу автомобільних доріг або на Міністерство Оборони, їх також можна подивитися на сторінці програми - у вигляді так званого "bubble chart" (графік, на якому круги різного розміру, відображають різні суми витрат).

Про особливо великі, нелогічні або непропорційні пункти витрат Бюджету можна повідомити своїх друзів у соціальних мережах (це робиться одним кліком).

Результати вашого перегляду Бюджету зберігаються прямо на сторінці програми, у вашому персональному Робочому журналі і їх можна копіювати у свій текст (там записані всі назви пунктів витрат і суми, які вас зацікавили)

Інтерактивна веб-програма для візуаліації Бюджету знаходиться тут

Детальна інструкція по використанню програми знаходиться тут.

Про журналістику даних можна прочитати тут

Гарного вам перегляду!

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!