теги:

Трохи про красиві юзерпики, або як я подолав свій когнітивний дисонанс

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6705 Перегляди
  • 6 Коментарі
  • 23/04/2011Дата публікації

Інколи, зустрічаючи на сторінках блогів УП фотографію прекрасної депутатки, я ловив себе на думці, що вона (фотографія) мені щось нагадує, щось досить знайоме.

Нарешті, риючись в зображеннях на улюблених сайтах, випадково зрозумів, що саме. Її поза, і вираз обличчя нагадує один з типових способів фотографувати жінок ось на таких фотосесіях:

Відтепер я знаю причину своєї несвідомої тривоги, коли бачу це фото - просто об'єкт фотографування має потрібний мейкап, позу та вираз обличчя, але перебуває не в тому місці, і не в тому одязі.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 6

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Ну,ви явно підлестили "Об'єктові" в плані "зовнішньої ідентифікації", хоча в сенсі прийнятої "позиції" - аналогія цілком доречна.

Не знаю... як на мене, то в неї (депутатки, а не моделі) такий погляд, наче вона лежить на лікарняній кушетці і їй зараз укол мають робити в задницю.

Гарні у Вас, Суворий Адміне, улюблені сайти:))) Киньте пару посилань (бажано, щоб без депутаток)...
Хоча, от, дивлячись на Лесю Оробець, приміром, в мене - жодного когнітивного дисонансу не спостерігається:))) Вона й депутатка є розумна, й мова поставлена, й дівчина гарна... Тож узагальнення бувають недоречні.

та не питання:
Якщо вам щось олдскульне, класику так сказати, заходьте на kindgirls.com
Чи, приміром, знаменитий 4chan.org - там є все для будь кого на будь який смак, і навіть ще більше.