Збільшення товарообігу з РФ або чергова брехня влади

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4557 Перегляди
  • 10 Коментарі
  • 25/12/2010Дата публікації

"Якщо збільшення товарообігу з 13 мільярдів доларів до 40 мільярдів доларів з Росією - це виглядає як втрата часткова суверенітету, так скажемо - я цього не розумію, нехай мені опоненти скажуть про це", - зауважив Янукович.
"Ми збільшили на 72% товарообіг з Росією цього року. За рахунок чого? За рахунок того, що ми зняли гострі питання, які існували між нашими державами у відносинах", - сказав він в інтерв'ю українським телеканалам
у п'ятницю ввечері, про що сповістила Українська правда,
Читаємо про що пише Укрстат.
За 10 місяців 2010р. експорт України у РФ склав 10.76 млрд.$ імпорт 17.56 млрд.$
За 11 місяців статистика досі немає. Де 40млрд.$? Невідомо. 28млрд.$ склав товарообіг за 10місяців 2010р. і інших цифр немає.
Порівнюємо з 10 місяцями 2009р.
За 10 місяців 2009р. експорт України у РФ склав 6.6 млрд.$ імпорт 9.6 млрд.$
Дійсно, є зростання. Експорт зріс на 63%, імпорт - на 55% (72%, якими так пишається Президент, немає хоч як не рахуй).
Але в 2009р. була криза.
А в 2008р?
Експорт України в Росію за 10 місяців склав 14.08 млрд.$, імпорт 17.8 млрд.$
Таким чином, в 2010р., в результаті великих поступок Росії, експорт України в Росію склав лише 75% від рівня 2008р., а імпорт майже зрівнявся з імпортом 2008р.
Але в 2008р. Украхна засудила російську агресію проти Грузії, Українське керівництво жодного разу не пропустило антиукраїнську риторику Кремля, кожного разу пристойно відповідало. В 2008р. Українське керівництво вимагало вивести ЧФ РФ в 2017р., а до того часу триматися законів Укріїни.
В 2010р. українське керівництво так пишається, що здало Росі все. Мовляв, за якісь пусті слова Україна отримала щось матеріальне. Але статистика не дає збрехати, хоча Януковича жодна статистика не зупинить.
Немає ніякого росту товарообігу. Є зупинка кризи і поступовий підйом товарообігу на докризовий рівень. Цей процес жодним чином не пов'язаний з поступками українським керівництвом суверенітетом держави.

Оцінка статті на цей момент: +4/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 10

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Але я й раніше писав українською, наприклад, про спілкування підприємців з Януковичем.
Цікаво, що про зміст блогу відгуків немає.

Одна з основних відмінностей соціальних наук від природничих - соціальні прогнозують події лише з певною ймовірністю. Так, істнувала значна (більше 50%) ймовірність, що я б схожий коментар написав і до тієї замітки... але так вже склалось, що написав до цієї.
Щодо змісту... я натиснув на "читати", а щоб якось ще коментувати і висловлювати свої думки - я не вважаю себе достатньо компетентним в цьому. Відповідно я просто прийняв інформацію до відома. Суть статті, наскільки я зрозумів, в тому, що, не зважаючи на всю риторику влади, масова здача Росії не дала нічого позитивного Україні, але я був такої ж думки і до цього.
Якщо Ви прагнете отримувати відповіді на свій текст - ставте в статтях і замітках більш явні запитання.

Насправді, природничі процеси також ймовірностні, детерминовані лише моделі о))).
А питання було не стільки до Вас особисто, скульки до громади. Невже всі однастайні відносно відсудності всякого зиску від зміни політики до Росії?
Адже у суспільстві, навіть люди скептичні до Януковича та його успіхів, вважають "поліпшення відносин з Росією", "виріщення гострих питань" його незаперечним досягненням. Мені й цікаво, чому ніхто не заперечує? о)))

Спільнота на Текстах не є репрезентативною по відношенню до українського суспільства загалом. Я не здивуюсь, ящко виявиться, що тут ніхто не вважає, що Янукович дійсно вирішив якісь суттєві проблеми для України (не для себе і не для свого клану), причому не на рівні заголовків, а реально чи що поліпшення відносин з Росією це апріорі добре.

А які проблеми вирішив Януковоч у стосунках Росією?

Це Ви в кого питаєте? Це Янукович сказав "ми зняли гострі питання, які існували між нашими державами у відносинах". І я помічаю, що багато хто вважає так само.
Це дуже цікаво, що на цьому ресурсі таких не виявилось ...

Наприклад проблему виводу російського флоту у 2017 році. Тепер такої проблеми немає. :) (правда є проблема виводу флоту в 2042 році і купа інших пов'язаних проблем, але то інша справа... головне, що він тепер може щиро розповідати про вирішення цієї проблеми - проблеми дійсно не існує :о))

І, до речі, про спілкування підриємців з Януковичем - то була стаття, а не в блог. ;)
А ще й до цього були україномовні коментарі, я пам'ятаю. :)

http://www.polit.ua/articles/2010/12/28/reyting.html
«Українське демократичне коло» на замовлення Інституту політики 7–13 грудня 2010 року провело всеукраїнське опитування населення на тему «Підсумки 2010 року: оцінка суспільства».
(...)
«Подія 2010 року» за оцінками громадян.
Відсоток відповідей на запитання «Яка подія 2010 року є найважливішою в житті України?», розподілився наступним чином:
(...)
Покращення стосунків із Росією — 0,6
----
Отже бачимо, що українці або не вважають покращення стосунків з Росією важливим для України, або не вважають, що це взагалі було.