День Після Поразки – Відродження

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5172 Перегляди
  • 5 Коментарі
  • 17/06/2011Дата публікації

Це копія одноіменної статті у моєму журналі. Початок в попередніх статтях:
"В хокей грають люди" і "Поразка"

В усіх офісах, на будівельних майданчиках, в кавярнях і пабах Ванкувера сьогодні говорили про вчорашню поразку і про rіоts - вуличних хуліганів, які підпалили центр міста. Говорили про розумну тактику поліції Ванкувера, про героїзм звичайних перехожих, які сміливо ставали на шляху хуліганів, про дуркуватих підлітків і про "професійних хуліганів" в масках, про те, що вандалізму фактично було не уникнути, але на щастя все обійшлося без жертв.

Проблеми є усюди і ще будуть. Найголовніше, як місцева громада реагує, виправляє помилки. По дорозі з роботи, через 20-ть годин після часу Х - поразки в фіналі Кубку Стенлі, я пройшовся тією самою вулицею Сеймур.

Вулиця Сеймур на наступний день
На вулиці Сеймур ще пахло горілим. Розбиті вітрини тимчасово заколотили деревяними щитами.

Волонтери миють тротуар
Волонтери, які самоорганізувалися в Фейсбук сторивши групу Post Riot Clean-up - Let's help Vancouver ("Чистимо Після Хуліганів - Допоможемо Ванкуверу") чистили з милом тротуари, перефарбовували опалені залізни смітники. Волонтери в футболках кольорів Канаксу і в формі олімпійських волонтерів Vancouver 2010.

Дошка відгуків замість вітрини
Дошка відгуків замість вітрини. На тимчасових щитах ванкуверити пишуть, що вони про все це думають. "Честь бути вашим гостем!", "Знайдемо вандалів по фотографіях", "Ми - Ванкувер. А Канакс прийшов другим, це досягнення!", "Справжні Ванкуверити не руйнують красу", "З днем народження Бікса" (призвище хокеїста Канаксу), "Наш спадок - новий день!", "Якщо ми так програємо, то чи ми заслуговуємо на перемогу?"

Більше про вандалів і волонтерів можна прочитати на сторінці ""Фанати Канаксу проти Ванкуверських Хуліганів 2011" Canucks fans against the 2011 Vancouver Riots

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 5

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Рассказ замечательный!
Но не можете ли ВЫ просянить - а кто тогда такие эти "хоккейные хултганы"? Это люди из каких-то особых семей? Иного социального, културного уровня? Или из одних семей с теми, кто добровольно восстанавливал тротуары? Не в курсе?

Про соціальний зріз вандалів зараз я поки що не чув. Говорять. що ядром вандалів були "люди в чорних масках", такі собі напів профі вандали, яких можна було бачити минулого року в Торонто на самміті G20. Схоже, що це якраз вони кидали коктейлі молотова в салони авто. Хоча, на фото є "аматори", які підпалюють баки з запальничок. На перший погляд там також приклалися хулігани з одного відомого в Ванкувері кримінально проблемного району. Ну і тисячі просто дуркуватої молоді, яких ні школа, ні батьки (як я свого) не відмовили їхати в центр в цей проблемний день, і якім не вистачило розуму контролювати свої емоції - фотографувалися і танцювали на вогні. Цікаво, що волонтери - з тих самих родин і тих самих районів. Ніякого такого розшарування соціального або етнічного в Великому Ванкувері немає, як скажімо, в Парижі.

"This is our city!" A real hero at the streets. Volodomyr, you can see it from inside
http://youtu.be/XWLqLeRv5sw

На видео все выглядит не так страшно. Школьники развлекаются без особого ущерба для окружающих.
На фотографиях ребята посерьезней дерутся с полицией, мирных граждан рядом нет.

Цей коментар вилучено автором.