Одеса 02.05.14. Аваков і К - ось так робиться АТО

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2856 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 03/05/2014Дата публікації

Сьогодні громадяни в Одесі показали владі приклад того як потрібно боротись з терористами. Звичайні одесити, ультрас, Самооборона, активісти, націоналісти та патріоти з різних міст України. Справжні Громадяни. Саме так, з великої літери. Їх не зупинило що ворог мав армійську вогнепальну зброю. Вони не чекали доки щось зроблять інші. Громадяни пішли і винищили ворога.

А міліціянти діяли зовсім інакше. Вони не втручались або прикривали озброєних сепаратистів. До речі, саме така поведінка є ворожим нейтралітетом. Дії міліції на Донбасі мають іншу назву - бунт. Губернатор діяв нітрохи не ліпше, покриваючи терористів та створюючи проблеми патріотам на кожному кроці.

Я впевнений, що частини з таких добровольців-громадян придушили б терористів в Словянську протягом дня. А от влада все ніяк не зробить цього вже кілька тижнів. То може у пана Авакова і К просто є якась симпатія до терористів, як у його підлеглих в Одесі...?

Чи навчить владу чомусь приклад громадян? Навряд. А пана Авакова з його підлеглими не навчить гарантовано. Терапевтичне лікування тут неможливе. Лише ампутація.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Так.
Ще сподобався ось цей комент (з блога на УП)
(можна посперечатися "обнаглєлі бєз всякої мєри" - очевидно, що не знахабніли, а лише отримали від путлерівських командирів "канкретнає заданіє на майскіє празнікі" + додаткову платню)

Dmitry Guravlev _ 03.05.2014 00:50
IP: 62.16.27.---
Эти чушки – месяца полтора стояли табором на "Куликовом поле", периодически совершая вылазки с дубинами против промайдановских митингов и собраний граждан...в виду в целом не агрессивной реакции Одесситов на подобное, коларады, со временем, обнаглели без всякой меры. Началось все, с традиционного послематчевого хода "ультрас", обычно такие мероприятия проходят по принципу "пошумели-разошлись" ну и разумеется все это сопровождалось украинскими и клубными знаменами. Охамевшие колорады, привычным делом, отправились лупить "бандеровцев".Как следствие – их слегка полупили, на что возмущенные "путиноиды" открыли огонь из автоматов по толпе... Тут то народ и вывалил на улицы "по взрослому"...для начала загнал их по углам, затем земляки мои, разгромили и сожгли их главный табор, опешившие от такой "наглости" "колорады" забились в дом профсоюзов, где и были подоженны горожанами... не совсем, конечно, эстетично, но во первых – всем надоели их "набеги", 2-е стрельба по людям – хамство запредельное

Команду і зброю вони отримали. Це була спланована акція.
Найбільш гидотною була робота .мусорні. Донецька теж починала з такого от "нейтралітету". Аваков просто пусте місце. Щось з цим хлопцем потрібно робити. В такій ситуації тримати подібного ідіота на посаді голови МВС неприйнятно.