Репетиція параду до Дня Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 67758 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/08/2009Дата публікації

Святковий парад "тренували" без техніки, тільки військові люди плюс два "вінтажні" лімузини з генштабівського гаражу. Без страшної димлячої і ревучої техніки це виглядало дуже зворушливо, і навіть з'явилося якесь відчуття - гордість, захищеність, довіра до цих красивих людей у формі, які у випадку небезпеки першими зіштовхнуться віч-на-віч зі смертю.

Техніку не виводили, тому що на рівні Кабміну та ВР вирішили, що на це немає коштів. Взагалі, армія в цьому році фінансується дуже погано. Водночас, військова загроза з боку Росії, що зараз активно модернізує свою армію, зростає. Не-голосування у Раді "регіонів" та "литвинівців" перекреслило можливість провести цього року повноцінні військові навчання.

Отже, як це не гірко, але військовий парад (де приймає участь близько 5000 людей) - єдиний майданчик для того щоб повчитися взаємодії та координації різних підрозділів - хоча б для того, щоб пройти урочистим маршем через Хрещатик.

Перед репетицією
За ВДВ! Точніше, за аеромобільні війська!
Їде один з військових керівників
В разі військового конфлікту з Росією перший удар приймуть наші моряки, які базуються у Севастополі
підпис до фото
Другий раз вояки тренувалися ходити вже по нічному Києву

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!