Бритоголові з депутатськими значками, зашуганий Литвин і розбиті обличчя (ФОТО з сесійної зали)

Оцінка статті на цей момент: +5/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 62117 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/04/2010Дата публікації

В тому, що в Раді сьогодні була РЕАЛЬНА бійка, мабуть особливо сильно переконувати нікого не треба. Регіонали били опозиціонерів "по-пацански" - як на вулиці.

Після сутички сесійний зал з ушкодженнями покинули Вячеслав Кириленко, який вирвав пульт для голосування одного з депутатів-"тушок" в секторі НУ-НС, за що на цього накинулися регіонали. Депутатам Володимиру В'язівському та Володимиру Карпкук розбили до крові обличчя, коли ті захищали сектор НУ-НС від Регіонів, а Андрію Парубію в бійці вибили ніс.

Володимир Мойсик каже, що не бачив такої бійки за всі три скликання, що він перебуває в Раді. "Більш-менш нормальні з Партії регіонів пішли працювати в уряд і адміністрацію. А замість них прийшли бандити, яких з вулиці набрали в список".

Зверніть увагу на "депутата" в сорочці - видно, що удар поставлений професійно

Після такого удару народний депутат з групи "За Україну!" Володимир В'язівський просто впав

Депутат від групи "За Україну!" Володимир Карпук постраждав напевно найбільше

Колоритний регіонал зриває прапор з секторів опозиції

Нестор Шуфрич (справа на зодньому плані) "воював" у сесійній залі, не дивлячись на те, що він вже не депутат

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +5/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!