Сенсаційне АУДІО від Зікори - телефонна розмова між "братами Тедеєвими"

Оцінка статті на цей момент: +5/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 70994 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/09/2009Дата публікації

ZaUAorg вже писав про кримінальну історію, що сталася днями в Голосіївському парку, - тоді в перестрілці між азербайджанцями і дагестанцями були тяжко поранені з вогнепальної зброї троє учасників конфлікту, один з них згодом помер.

Як повідомили в МВС України, один з учасників кримінальної розборки назвав себе Робертом Тедеєвим, двоюрідним братом народного депутата-регіонала Ельбруса Тедеєва. Більше того, машина, яка була на місці пригоди, належить народному депутатові.

Втім, наступного дня Ельбрус Тедеєв заявив, що людина, затримана міліцією, не є його братом - " ні рідним, ні двоюрідним, ні троюрідним, ні десятіюрідним".

То що ж відбулося насправді? Наш спецкореспондент Антон Зікора через свої зв'язки в штаб-квартирі Ісламської миротворчої бригади Кавказького емірату роздобув сенсаційний аудіозапис телефонної розмови двох осіб, схожих на двох братів Тедеєвих.

ЗАПИС РОЗМОВИ

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +5/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!