Таємниці зачіски Володимира Литвина (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-1
Читати Не читати Коментувати
  • 90800 Перегляди
  • 18 Коментарі
  • 23/11/2010Дата публікації

Що не кажи, а найбільш заслуженим метросексуалом української політики сьогодні залишається Володимир Литвин. Тому ми сьогодні вирішили розкрити таємниці зачіски Володимира Михайловича.

Так, Литвину наступають на п'яти всякі там Хорошковський з Рудьковським. Але треба врахувати, що це молодь, вихована в новому часі. Їх становлення припало на ту епоху, коли в країну вже ринули всякі західні цінності типу китайського «Шварцкпофа». Литвин же пробивав собі шлях власною головою ще за радянських часів.

Інфографіка: Д Митя М-B.

Текст: Антон ЗІКОРА

Стрижка Литвина складається з чотирьох основних фаз.

Фаза N 1: усунення зайвих сивин за допомогою ножиць та машинки.

Фаза N 2. Розчісування волосся за допомогою гребінця. При цьому зверніть увагу на вираз обличчя Володимира Михайловича: воно стає умиротвореним. Якщо на зображенні N 1 Литвин змахує на диявола з рогами, то в другому ми вже розуміємо, що це були зовсім не роги, а волосся. На ілюстрації N 2 глава парламенту, одягнений у спеціальний халат, більше схожий на пацієнта лікарні ім. Павлова у гамівній сорочці, ніж на Люцифера.

Фаза N 3: Волосся Володимира Михайловича насичуються мусом - спеціальною піною. Якщо у більшості парламентаріїв піна накопичується біля рота, то у Литвина вона на голові. Це і відрізняє стильного голову-метросексуала від більшості метушливих депутатів, на яких він холодно дивиться зі свого місця.

Фаза N 4: створення аури. За допомогою спеціальних засобів, що пшикають, голову нашого голови огортають магічною аурою. Голова Володимира Михайловича огортається ледве видимим фіолетовим німбом, схожим на мотоциклетний шолом.

Насправді це не мотоциклетний шолом, а шолом інопланетян, що висадилися в день народження Литвина на Поліссі. У цьому захисному головному уборі Володимир Михайлович приймає всі важливі для країни рішення. Слід зауважити, що у цей час його волосся перетворюється на космічні антени. Наступного ранку захисний шар стирається, але 36 спеціально навчених перукарів-карликів з планети Зау-Зау кожен день відновлюють його.

Ну і вся послідовність разом:

Бажаючі можуть спробувати відтворити таку зачіску в себе. Однак редакція "Текстів" заздалегідь попереджає - за можливі наслідки ми не відповідаємо.

__________________________

Нагадуємо, що сайт TEXTY.org.ua існує завдяки пожертвам наших читачів.

Наш рахунок на ПейПел: ykarchev@gmail.com

Наш гаманець у гривнях на ВебМані

U336801545841

Гроші на рахунок можна слати і на телефон

096 551 68 93 - це Київстар

Якщо ви зробили пожертву, то просимо повідомити нас по емейлу texty.org.ua равлик gmail.com і вказати на яку платіжну систему ви переслали кошти

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-1
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 18

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Якісний, непошлий гумор це ціле мистецтво...

Зікоро, і що це за хрінь, вибачте, Ви нам тут малюєте? Що це за новий напрям?

Нормальний напрям. Політична сатира назтвається. В Гардіан, наприклад друкують карикатури, де політики, вибачте на слові, пердять

А... Ну, якщо в Гардіан... То хай пердять, звичайно. Але, краще тоді на якого Бродського таку карикатуру. Хоча ні. Достатньо того, як він на блозі пише. То й пердіти не треба.
А я й не допер, що то політична сатира... Думав - смайліки Зікора малює. Впал в дєтство, так би мовити. От вже нам з тієї провінції складно розгледіти вєлікоє в малом...

Народу подобається, лінки один одному кидають. Литвин із своєю зачіскою носиться, як з писаною торбою.

Карикатура це добре... Особливо, коли вона рівня Кукриніксів чи Бідструпа. Нажаль ця карикатура до такого рівня ще не дотягує. :-/

Шановні, вибачайте за прямоту, але сатира - це не ваше, судячи з того, що я бачив на сайті - вона виходить у вас найгірше.

Але вона набирає багато переглядів, її передруковують інші сайти.

Якісні аналітичні статті теж передруковуються. Здається вже говорилось, коли обговорювали сортирний гумор, але повторюсь - подібний гумор без претензії на інтелектуальність розмиває тематичність ресурсу. Ви обрали дуже цікаве і стратегічно виграшне позиціювання: "Сайт для думаючих читачів" (ця ніша досить слабко зайнята, без чіткого лідера, однак має досить багато потенційних споживачів). А тепер поясніть-но мені - де саме при читанні цього матеріалу потрібно думати?

А нам не хочеться нічого пояснювати, нам це подобається і все.

имхо, таким опусам не место на уважающем себя инфопортале.
давайте еще карикатуры и частушки тут публиковать.

опа-опа-ча-ча-ча-мы за януковиЧА! :-(

Бачу, на кожного знаходиться свій подерев'яніст.

А то! :) Різні люди, різні уподобання... А Тексти це ж не Таймс з редакційною політикою, що склалась за віки роботи.

а моя думка така.іноді вдало.іноді ні. але ми для того й читаємо, дивимось,коментуємо. щоб зробити досконалими статті чи обрати саме той гумор,який ми вважитимемо правильним чи якмось таким.чи таким,як у Таймс.

Жодного разу не бачив якогось супер-гумору з Таймс. Може, він там і є, але давайте на чистоту: більшість з присутніх буде сміятися з нього, тому що Таймс.

добре,є доля правди.
а есквайєр (не знаю,чи правильно пишу) рос.видав-ва Вам подобається?ну, їх гумор?

Між іншим, есквайр, разом з російським економістом Олександром Аузаном, підготували і видали хорошу серію статей "Інституційна економіка для чайників" (http://esquire.ru/auzan-1 і далі). Можливо Текстам варто було б теж спробувати взяти цю стратегію на озброєння і провести інтерв'ю з тим же Пасхавером на тему як саме вплине новий податковий кодекс на економіку або поговорити з Головахою про протест підприємців з точки зору соціології.

Підтримую. Причому варто відмітити, що цього разу імхо краще, ніж минулого разу. :)

А ще Литвин дуже гламурний, коли фоткається в футбольній формі.