Ленін у музеях. Яку радянську символіку заборонили?

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 49712 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 10/04/2015Дата публікації

Вчора Верховна Рада України ухвалила закон, що засуджує комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) режими в Україні як злочинні. Законопроект забороняє використання й поширення їхньої символіки, а також пропаганду цих тоталітарних режимів. Під заборону підпадають пам’ятники, зображення, гасла й цитати радянських керівників, назви міст, вулиць та підприємств, пов’язані з ними тощо. Однак зображення Леніна можуть залишатись у музеях та приватних колекціях.

Детальніше про деталі закону в інфографіці Текстів.

Для збільшення зображення клікніть на нього

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Дивовижно.
На "Либідській" пам'ятник "чєкістам" нарешті зможе бути прибраний. І ще багато-багато чого прибране й перейменоване...

Закон, конечно нужный, но весьма "сырой". Похоже, что он еще будет "дорабатываться в полевых условиях" - в судах. Вполне возможно, что не только в украинских.