Христос Воскрес! (скромне привітання зі святом + великодні поштівки УПА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 69491 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/04/2010Дата публікації

Брати і сестри, cьогодні християни всього світу святкують Свято Свят - перемогу над смертю. Редакція порталу ZaUA.org вітає цих читачів із Воскресінням Ісуса Христа.

Часто ми забуваємо, що ховається за цим святом, сприймаючи його як можливість наїстися і напитися. Ми забуваємо, що головний сенс Пасхи – надія.

“Не бійтеся!” - такими були перші слова янгола, звернені до жінок, які побачили, що камінь, за яким був похований розіп'ятий Ісус – відсунуто.

Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав - і сущим у гробах життя дарував.

Бог пройшов тим шляхом, яким судиться пройти усім нам. Він помер і спустився в пекло, щоб вийти звідти вже як переможець над смертю.

Смертю і воскресінням Христос перетворив темну ніч відчаю своїх послідовників на світло нового дня. Христос подарував усім нам надію на перемогу.

Ця та інші великодні поштівки - видані у підпіллі УПА. Більше можна подивитися на профільному сайті

Ми живемо в нелегкий час, коли порушуються основні заповіді, коли у вирі інформаційного шуму людина втрачає здатність розрізняти добро і зло, коли у простої людини може скластися враження, що все втрачено.

В цей важкий час варто пам'ятати, що надія є.

Христос воскрес!

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!