Другий тур на ZaUA.org: як ми працюватимемо в суботу і неділю

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 74244 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/02/2010Дата публікації

Редакція ZaUAorg так відзначатиме свято народного волевиявлення - ми висвітлюватимо всі суттєві події в новинах, будемо робити їхні дайджести у статтях, а також сподіваємося на репортажі від наших людей у штабах.

Тепер - детальніше.

Отже, в суботу ми стежитимемо за всіма важливими подіями, висвітлюючи їх у стрічці новин.

В неділю, якщо комусь ліньки читати всі новини, запрошуємо у розділ "Статті" - там регулярно оновлюватиметься дайджест основних подій дня.

Екзит-поли, найцікавіші повідомлення, моніторинг блогів - усе це буде в дайджесті, і навіть більше. Так, як ми це робили під час першого туру.

Ще в неділю ми по черзі сходимо проголосуємо - але сайт працюватиме.

Крім новин, даних щодо голосування і дайджесту найважливіших подій у статтях вас чекає вечірній онлайн-репортаж із виборчих штабів.

Сподіваємося, що й ви проголосуєте самі і запросите інших.

Якщо під час голосування ви станете очевидцем цікавих/знакових явищ, висловів тощо - пишіть у коментарях.

У понеділок-вівторок-середу працюватимемо у звичайному режимі, хіба що у статтях більше зосередимося на виборах - черговий дайджест, оперативні результати, математичний аналіз, підсумки перебування при владі та інші цікавинки.

Голосуйте і залишайтеся з нами.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!