«Інспектор ВОР уоазор» та "депутут". Найсмішніші помилки та абревіатури з декларацій чиновників

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11409 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/09/2019Дата публікації

«Спеціаліст», - здавалося б, просте слово. Але воно має чимало варіантів хибного написання. Ми знайшли щонайменше п'ять: спецеаліст, спеціліст, специаліст, спецаліст, спеціалист. Його випереджає тільки бухгалтер: ми виявили 18 варіантів написання цього слова. Чиновники, заповнюючи декларації про майновий стан, наробили чимало смішних помилок і хибодруків. Ми це помітили, коли робили проект по їхніх зарплатах. Хибодруки суттєво ускладнюють роботу з даними. Тож до 1 вересня, Дня знань, ми нагадуємо про те, що коректно заповнені дані, так само як і вміння вказати свою професію без помилок, важливі.

Автор: Євгенія Дроздова

А ще, прочитавши наш жартівливий проект, не треба заламувати руки від горя і голосити про зраду і занепад грамотності. Із 311 тисяч відібраних слів трохи більше за 7 тисяч були написані з помилками, що становить всього лише 2.35%.

Щоб подивитися відібрані нами смішні хибодруки та абревіатури, клікайте сюди

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!