Із Росії з брехнею. Інтерактивна візуалізація тем кремлівської дезінформації в Україні (Щотижневе оновлення)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8167 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/08/2019Дата публікації

Тексти розробили інтерактивний інструмент, котрий показує, як змінювались теми російської дезінформації на українських "лайно-сайтах" та на сайтах з ОРДЛО. Графіка буде оновлюватися щотижня. Найбільше дезінформації стосується війни, позачергових виборів до Верховної Ради, президента, а також абстрактної тези про те, що Україна - це “failed state” (недодержава).

Щоб подивися інтерактивну графіку, клікайте сюди

Візуалізація показує відсоток певної теми, наприклад, дезінформації про бойові дії в ООС, серед усіх маніпулятивних новин за день. За допомогою інструмента можна:

- Перевірити припущення про сплески дезінформації в зв’язку з певними подіями

- Стежити за меседжами дезінформації та їх тенденціями

- Порівнювати інтерес до теми в українських маніпулятивних новинах та на сайтах, підконтрольних терористичним угрупуванням.

Також ми публікуємо щотижневі звіти про те, які теми піднімає російська дезінформація на сайтах ОРДЛО і на українських зливних бачках. Їх читайте тут.

Також читайте моніторинги тем російської дезінформації

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!