Важкі часи, щасливі дні. Сучасний Київ побудувався у 60-х

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11094 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/06/2019Дата публікації

«Приїхали ми сюди з гостинки на Тампере. З пожитків мали залізне ліжко і валізу з речами. В мене вже була Ірочка, доця, три роки мала, і шість років синочку. Давали вибрати або перший, або сьомий поверх. А чоловіка якраз побила панель на будівництві, в гіпсі лежав. «Бери перший, може, я калікою буду», – каже. Ну я, дурна, взяла», - розповідає Ганна Петрівна, старожилка з Русанівки.

Над проектом працювали Надя Кельм, Ярослава Тимощук

Щоб подивитися інтерактивну графіку про те, як розбудовувався Київ і почитати спогади старожилів клікайте сюди

Як заселилася у нову квартиру, вона відірвала з валізки кришку, застелила постіль – спочатку син спав на ній. Хоч і велося їм на початках сутужно, загалом жінка не має підстав нарікати на тодішнє життя. Залишалися десятиліття до того, як район обросте меншими й більшими крамницями. З магазинів в околиці був гастроном «Перший» і продуктовий «Славутич». Та й у ті, з огляду на черги, доводилося ходити з дітьми на руках, щоб не лишати самих удома.

Тож суботня поїздка на не так давно відкритій лінії метро (від Хрещатика до Дарниці) до «Дитячого світу» на станції «Дарниця» прирівнювалася до променаду. Ганна брала під руку дітей та рушала по покупки.

Щоб подивитися інтерактивну графіку про те, як розбудовувався Київ і почитати спогади старожилів клікайте сюди

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!