Попи, бізнес, бокс, народні дружини. Які організації, крім церков, засновували керівники громад УПЦ МП

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 18692 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/04/2018Дата публікації

Більшість юридичних осіб, зареєстрованих на керівників громад УПЦ МП — громадські організації або благодійні фонди при храмах, але зустрічаються також спортивно-патріотичні клуби, організації духовно-патріотичного виховання молоді, організації ветеранів тощо. Наприклад, на півночі Одещини ми знайшли «Благодійний фонд Цар Микола ІІ», а також спортивно-патріотичний клуб «Муромець». В Київській області, наприклад, діє громадська організація «Комітет протидії корупції та організованій злочинності».

Автор: Женя Дроздова

Про те, що заснували керівники громад УПЦ МП, детально читайте у нашому матеріалі тут.

Ми знайшли трохи більше за 600 підприємств, які з високою часткою ймовірності мають звʼязки з УПЦ МП. Не так вже й багато, зважаючи на загальну кількість громад УПЦ МП в країні (про загальну чисельність читайте нижче). Проте, це лише прямі звʼязки, адже реєстр не дає змоги ідентифікувати бізнес, що зареєстрований на родичів.

Про те, що заснували керівники громад УПЦ МП, детально читайте у нашому матеріалі тут.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!