Черкаси: дешевий алкоголь продають нон-стоп. Нелегально

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 30267 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 24/11/2016Дата публікації

Після дослідження ситуації із ліцензіями на продаж алкоголю в Києві та Болехові Івано-Франківської області кореспондент ТЕКСТІВ Любов Величко відправилась до Черкас.

Журналістку в місті здивували три речі: 1) далеко не всюди продають пиво та більш міцні алкогольні напої; 2) у кафе рідко можна зустріти веселі компанії, які збираються, щоб щось відсвяткувати; 3) у Черкасах немає спеціальних магазинів, в яких торгують виключно алкоголем, і взагалі мало точок, де можна купити випити.

Але враження про тотальну непитущість виявилось хибним. Хоча випивку в Черкасах продають мало, її тут багато виготовляють.

В області працюють кілька потужних лікеро-горілчаних заводів, де виготовляють алкоголь із різним градусом — від пива та слабоалкогольних виробів до горілки і коньяку. У виробництві задіяні тисячі людей, і серед них є такі, котрі не гребують додатковим заробітком: крадуть потроху товар із виробництва.

Читайте про це детальніше у репортажі Черкаси: дешевий алкоголь продають нон-стоп. Нелегально

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!