Контра. За минулий тиждень суди розглянули 88 справ екс-міліціонерів про відновлення на роботі (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 24951 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/04/2016Дата публікації

Після атестації найодіозніших працівників МВС таки звільнили. І вони, пішли до суду. Свій, до свого, по своє, як кажуть. Деякі судові засідання у розгляді цих скарг тривають 5 хвилин. Минулого тижня (11-15 квітня) суди розглянули 88 позовів, сьогодні, 18 квітня заплановано 33 засідання.

Дані Леся Шовкун, графіка Ліза Кузнєцова

Переважно "люстрованих" відновлюють. Судова система теоретично незалежна але із задоволенням відсуне свиню реформам у яких бачить загрозу своїм грошам, владі й існуванню. Але при бажання влади на кожного суддю знайдеться своя управа.

Та більшість політиків мовчить і роблять вигляд, що проблеми немає.

Не піднімає шуму і "нова" опозиція у складі "Батьківщини", "Самопомочі" і Партії Ляшка. Їхня позиція зрозуміла: чим гірше, тим - краще. Адже буде за що критикувати владу.

Президент Порошенко теж мовчить. Теоретично він не впливає на судову систему, але ми знаємо нашу реальність і навіть його публічна позиція має вагу.

Єдиний хто заявляє про міліцейський реванш міністр МВС Арсен Аваков і керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе.

Перелік судових справ "про відновлення ментів", які розглядалися минулого тижня дивіться тут

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!