Куди українці їдуть на новорічні свята? (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 38329 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/12/2015Дата публікації

Ви вгадали. Дуже мало людей прагне приїхати на Новий Рік у Харків чи Дніпропетровськ. Народ бере курс на Захід: Львів, Івано-Франківськ, Карпати. Причина не тільки у гірськолижних курортах. Збережені українські традиції та європейська атмосфера Галичини також приваблюють українців з усіх регіонів.

Автор: Влад Герасименко

На графіці 50 найбільших пасажиропотоків на минулих новорічних святах у період з 24 грудня 2014 року по 7 січня 2015. Ми показали тільки збільшення на новорічно-різдвяний період, відмінусувавши традиційний трафік.

Також видно, що народ їде в обласні центри із Києва - ймовірно, частина людей вирушає на свята до рідних. Частина пасажирів виїздить зі Львова до Харкова, Дніпропетровська, Одеси, напевно, це студенти, котрі їдуть додому на канікули.

У січні ми плануємо продовжити тему перевезень на Укрзалізниці в наших візуалізаціях.

Щоб збільшити графіку, клікніть на неї

Клікніть на картинку, щоб побачити її у великому розмірі

Джерелом натхнення для цієї графіки стала робота NYT про те, куди американці летять на день подяки

Дослідження реалізовано за підтримки "Ініціатив з розвитку аналітичних центрів", яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!