АГРОКОМПЛЕКС.UA: Через відсутність ринку землі збираємо менші врожаї, ніж могли б (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 31248 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/08/2015Дата публікації

Україна стає одним з найбільших світових виробників їжі. Цьому сприяє відчутне збільшення продуктивності сільськогосподарської праці. Зріст урожайності помітний практично в усіх ключових агрокультурах. Заміна техніки та інвестиції у кращі добрива, хоч і не значні, але дають свої результати. До прикладу, урожайність зернових зросла майже на 70%, урожайність соняшника — на половину, урожайність овочів — на третину, а урожайність яблук — більш, ніж удвічі.

Щоб перейти на інтерактивну графіку та до повного тексту, клікніть на картинку

Найбільше заважає нормальному розвитку агробізнесу — невизначеність щодо прав власності на землю. Хоч усі розуміють, що ринок землі потрібен, однак є багато бажаючих продовжити мораторій на її купівлю-продаж, який триває з 2002 року, аби ще хоч трохи половити рибку у бюрократичній каламуті. Як наслідок — неефективне оброблення землі та значно менші урожаї, ніж могли би бути.

Інтерактивну графіку і повний текст дивіться і читайте тут

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!