Порівняння явки у 2012 і 2014 роках. Зниження у більшості регіонів, на Півдні і Сході найбільше. (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 50920 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/11/2014Дата публікації

Побутує думка, що на останніх виборах значна кількість електората, що колись голосувала за Партію Регіонів, взагалі не прийшла на виборчі дільниці - начебто через те, що не бачили сенсу брати участь у волевиявленні.

Карти явки, на зразок тої, що розробив Олександр Кирєєв, навіть наводили у якості доказу, що країна розділена (знову!) на дві частини ( згадана карта має, на нашу думку, не дуже вдалий вибір кольорової палітри, через що і виникла картинка "розподілу" ).

Однак, ми пропонуємо вам самим зробити висновок, чи справді подібне твердження відповідає дійсності. Нижче показана різниця у явці на виборах 2014 та 2012 років - як бачимо, тенденція до зниження явки спостерігається у більшості регіонів, хоча на Півдні і Сході вона справді є більшою.

Дивитися карту у повному розмірі: http://texty.org.ua/mod/datavis/apps/elections2014vr/

Висловлюємо велику подяку МАГ "Цифра" за люб'язно наданий svg-файл з кордонами округів.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!