Наступ і відступ наших військ. Як змінювався фронт з червня по вересень (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 67289 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/09/2014Дата публікації

Через місяць після обрання президента українські війська почали наступ на російських бойовиків, котрі захопили Донбас. До 20-х чисел серпня наступ тривав більш-менш успішно. Українські військові з бями, але звужували лінію фронту і розсікали сили противника. 24 серпня на південному напрямку російські війська перейшли кордон і зайшли в тил українським військам, котрі були зосереджені в Іловайську.

Інфографіка: Дмитро Мокрий-Вороновський

Наше командування очевидно не сподівалося, що Росія зважиться на пряме вторгнення. Скоріше за все, якби наша влада очікувала такого розвитку подій наступу взагалі б не було. Як змінювався фронт вивчайте у нашій інфографіці. Дані ми брали з ВІкімедії тут і тут.

Щоб збільшити картинку клікніть на неї

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!