Найбільше корупціонерів пройшло в Київраду по мажоритарці від УДАРу (Інтерактивна графіка)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 38507 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/06/2014Дата публікації

Ми зробили інтерактивну інфографіку результатів виборів у Київраду. За нашими оцінками, поточний склад депутатів містить більше третини депутатів, які потенційно готові займатися корупційною діяльністю.

Найбільше таких депутатів пройшло по мажоритарці, за підтримки "УДАРу". Потенційні корупціонери позначені червоним кольором.

Решту деталей, таких як скільки корупціонерів пройшло по спискам кожної партії, або скільки людей Черновецького у фракції УДАР, ви зможете подитися завдяки нашій візуалізації.

Ця інфографіка є продовженням теми виборів у Київраду. Нагадаємо, раніше ми зробили карту, на якій виборці могли ознайомитися - за кого з кандидатів голосувати не можна.

Інфографіка створена за підтримки Міжнародного фонду Відродження

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!