Не підпише? План дій: #ЄВРОМАРШ, загальний СТРАЙК, ЄВРОреволюція

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 63110 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 27/11/2013Дата публікації

Все більше ознак того, що Янукович капітулював перед Росією і не збирається підписувати Угоду ні у Вільнюсі ні пізніше. Наш Президент почав висувати нереальні фінансові компенсації у розмірі $160 млрд , це при торговому обороті з Росією у приблизно $15 млрд., повернувся до жорсткої риторики стосовно Тимошенко. Також Янукович не хоче говорити про наступну можливу дату підписання. Громадські активісти розробили план дій на випадок, якщо наша влада Угоду не підпише.

Джерело: Блог Ігоря Луценка на УП

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі.

Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

це все прекрасно!спрпавді хороший план.. але ви забули про силові структури ,беркут ,міліцію.. вони мають бути на стороні народу.

За роки незалежності в Україні склалася політична система так званої «нерозвинутої демократії». Особливістю української моделі демократії є те, що переваги народовладдя з надлишком перекриваються її природженими вадами.
Перший недолік української демократії - Корупційність і некомпетентність влади. Ці обставини пов’язані з непрозорою приватизацією-прихватизацією 90-х років, завдяки якій економічну, а відтак і політичну еліту суспільства значною мірою почали складати кримінальні, напівкримінальні елементи. Їх погляди та їх представники стали суттєво впливати на стосунки окремих органів влади до населення.
Друга вада української демократії – Непрозорість політичного процесу і механізмів прийняття рішень різними гілками влади. Тим самим підривається публічна політика і відкривається шлях до різного роду зловживань у різних сферах.
Непрозорість політичного і управлінського процесу посилює ще одна вада незрілої демократії – Лоббізм. По своїй сутності - це задоволення інтересів одних людей, бізнес-структур або регіонів за рахунок інших. Лоббізм забезпечує швидке збагачення і процвітання наближених або споріднених з владою людей, бізнес-структур, почасти - регіонів в той час, коли інші ведуть боротьбу за елементарне виживання.
Наступною вадою можна вважати Бюрократизм - тобто надмірне, невиправдане ускладнення управлінських процедур. Він дозволяє пануючій еліті тримати під контролем усі сфери життя.
Перелік вад можна продовжувати далі, але й вищесказаного достатньо для розуміння того, що така політична система гальмує економічний і політичний розвиток, виштовхує Україну в групу країн «третього світу», не відповідає суспільним інтересам. Не менш важливо розуміти: нинішня правляча еліта не поспішатиме відмовлятися від неї, адже саме в таких умовах вона здобула свої статки, статус і владу. А найкращим способом реформувати збанкрутілу в очах самих українців систему є інтеграція до іншої, більш розвинутої, позбавленої вищевказаних вад СИСТЕМИ. Прикладом такої системи і Євросоюз. Наближення до ЄС вимагатиме від української влади запровадження загальноприйнятих в Європі стандартів. Зокрема: прозорості і відкритості політичного процесу; відповідальної перед людьми влади; викорінення корупції, якісного оновлення освіти, медицини, правоохоронних органів, тощо.
Слід пам’ятати: найбільше змін в цьому напрямку потребують пересічні українці, які найбільше потерпають від недоліків існуючої системи; найменше таких змін потребує нинішня провладна еліта, статуси і статки якої дозволяють їм нехтувати європейськими цінностями.

Страйк мав би сенс. Але чи вміють українські працівники стпайкквати? Хіба що держ працівники... потрібно щось таки робити- так безнадійно ніколи ще не було.