У Росії і ЄС злочинність зменшується, в Україні зростає (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 33568 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 02/10/2013Дата публікації

Рівень злочинності в Україні зростає. Це теза є далеко не тривіальною за умов різкого зменшення кількості злочинів у світі. Так, ЄС може пишається зменшенням у за шість років на 10 % і це у контексті помітного загострення соціальних та релігійних конфліктів, що давалися взнаки вже кілька років поспіль.

Автор: Ярина Михайлишин

Британський Економіст вважає, що з 1970-го року власність і людина на просторі від Естонії до Японії ще не буди так захищені, як зараз. Видання вказує, що злочинність зменшилася і через більш ефективну роботу поліції. Зокрема комп’ютерний аналіз рівня злочинності допоміг у деяких частинах Манхеттена знизити рівень пограбувань більше ніж на 95%. До того ж заходи безпеки покращилися, а прибуток від крадіжок зменшується.

За останні роки кількість злочинів у Росії теж зменшилась і досить суттєво - на 26%. Тим часом в Україні ситуація діаметрально протилежна. У 2011 році в порівнянні з даними 2005 року зафіксоване зростання у 16,7%. Кількість розкритих злочинів зменшилась практично на одну третю. Кількість нерозкритих злочинів та потерпілих зросла. Однак помітне значне «пом’якшення» злочинності в країні. Кількість вбивств зменшилась майже на 30%, зменшилась також кількість наркозлочинів та злочинів скоєних неповнолітніми. Більша частина правопорушнень в Україні це злочини проти власності. Детальніше в новій інфографіці «Текстів».

Щоб збільшити малюнок клікніть на нього

Інфографіка створена за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Питання злочинності також можна розглядати з соціологічної точки зору. Зокрема щось подібне (правда у гендерному розрізі) робилось ось тут: http://gluk16.livejournal.com/186779.html