Результати виборів-2012: нова інтерактивна візуалізація від Текстів

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 48138 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 03/12/2012Дата публікації

Пропонуємо вашій уяві інтерактивну мапу, за допомогою якої ви можете дослідити дані по голосуванням за партії у різноманітних розрізах. На мапі зображені усі виборчі дільниці України, які можна вибирати по багатьом критеріям: наприклад в залежності від результатів, які отримали переможці, в залежності від явки виборців, від розміру, від кількості зіпсованих бюлетнів на дільниці, або в залежності від регіону.

При цьому, можна побачити кількість мандатів, які отримали партії-переможці на цих обраних дільницях.

Що саме буде показано на карті, можна обирати за допомогою відповідних інтервалів на графіках внизу візуалізації, які можна відмітити мишкою. Наприклад, на ілюстрації нижче обрані всі дільниці, на яких Батьківщина, УДАР, та Свобода набрали від 60 до 100 відсотків усіх голосів.

(Дані по кількості "недійсних" бюлетнів по кожній дільниці ми отримали за допомогою інформаційного запиту до ЦВК, результати якого надійшли близько тижня тому. Зкачати всі дані для візуалізації у форматі .csv, в тому числі географічну прив`язку кожної дільниці, можна за цим лінком)

Інтерактивна карта знаходиться тут

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Чомусь в google chrome не відображається частина діаграм для налаштування карти. Ось так виглядає ваша карта в мене (додав зображення в коментар).

Не бачу в коментарі скріншота. Прямий лінк на зображення: http://goo.gl/1rWgo