Туризм в Україні: найбільше їздимо в Росію, найбільше туристів приїздить з Росії (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 84174 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/06/2013Дата публікації

Сусідні Росія та Білорусь, «готелі all-inclusive» у Туреччині чи Єгипті, а за сприятливих вітрів кухоль пива у Празі. Так виглядає карта подорожей більшості українців.

Текст і графіка: Ярини Михайлишин

Горизонти не надто широкі. Щоправда, стають доступнішими все більшій кількості населення. Потоки туристів досі більші за кількість українців, що подорожують. Серед спраглих побачити Україну найбільше сусідів з півночі та заходу, німців та турків.

Довгоочікуваний чемпіонат з футболу кардинально не змінив ситуації і статистику відвідуваності України практично не вплинув. Не почали їхати туристи і після Євро-12. Нагадаємо, що різні чиновники озвучували різні цифри іноземних гостей Євро, від 30 тисяч до 1 млн.

У сусідів – поляків плани на літо значно цікавіші: відпочивають переважно в Італії , Британії чи Німеччині. Самі німці до східних сусідів не їздять. Надають перевагу Іспанії та Італії, які, до речі, для відпустки обирає більшість членів ЄС.

Детальніше, у новій інфографіці Текстів:

клікніть, щоб подивитися у великому розмірі

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!