Ми повернулися, зустрічайте ж нас! :)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 126098 Перегляди
  • 16 Коментарі
  • 24/07/2010Дата публікації

Сайт ТЕКСТИ створила спільнота, яка колись згуртувалася навколо порталу ZaUA.org Після закриття сайту, на якому ми звикли читати дійсно цікаві матеріали, спілкуватися та обговорювати різні ідеї, ми мобілізували наші ресурси (фінансові, часові і креативні ) і створили новий сайт (на ньому міститься частина статей із сайта-попередника).

Не вдалося відновити коментарі, новини, частину статей, більшу частину блогів. Також, втрачені всі фото та ілюстрації (в тому числі юзерпики та демотиватори). Тому ми закликаємо наших відвідувачів негайно почати спілкуватися знов :), і створити нові, ще кращі демотиватори та коменти. Найбільш активні і цікаві, на наш погляд, коментатори отримуватимуть право самі ставити статті на цей сайт.

Частину текстів, які були втрачені після закриття ZaUA.org ( тепер він працює не як інтернет ЗМІ, а як сайт партії "За Україну!") нам допомогли знайти в кеші Google, частину надали автори, частину відновили ми самі.

Надалі ми наповнюватимемо сайт TEXTY.org.ua новими матеріалами, хоча і зі значно меншою інтенсивністю, ніж це було на ZaUA.org. Восени ми плануємо спробувати залучити фінансування (принаймні часткове) від наших відданих читачів, для того щоб далі робити цікаве, незалежне і розумне інтернет-ЗМІ, яких - на наше переконання - в країні недостатня кількість.

Адмінгрупа ТЕКСТИ.org.ua

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 16

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Цей коментар вилучено модератором.

дуже добре, поздоровляю

Поздоровляю адмінгрупу і всіх нас!
Маю надію, що сайт буде ще цікавішим, ніж попередній!

Привіт всім і ще раз спасибі хлопцям :)!
Дещо ... про минуле. Дуже неприємне враження справила історія з "заморозкою" минулого сайту. Інвестори нічого не "морозили". Просто вбили сайт і його наповнення, нікого не попередивши і не потурбувавшись про збереження інформації.
Трохи пізніше звертався в "За Україну!" з іншого питання, використовуючи форму листа на їх сайті. Досі мені ніхто так і не відповів.
Дуже показове відношення до вибоця з боку "За Україну!" чи не так :))?

Aleks, що значить вбили? Вони видалили базу даних і першоджерела? Тоді це не вони а тупорилий адмін. Але якщо адмін взяв і все видалив, то чого б він вам признавався в своїй недолугості? Чи просто в один прекрасний день замість заї постав портал партії? В такому разі є надія, що вся інфа тихенько десь собі спить.
Я питаю, бо хочу допомогти. Якщо цікавить, то детально через жж повідомлення http://www.livejournal.com/inbox/compose.bml?user=patriotVIII

Мав місце саме останній варіант: в один прекрасний день на місці сайту постав портал партії. А озвучувалось дещо інше - заморозка проекту через брак коштів. Тож інформація якщо і спить, то вічним сном. Принаймні хлопці відновлювали матеріали своїми силами. Основну масу відновили. Хоча власні статті, чесно кажучи, я ще не дивився :).

1. Не варто обговорювати минуле, краще думати, як працювати далі.
2. "За Україну" більше року фінансувала створення і наповнення ЗаУА і за це їй потрібно бути вдяним, і ми вдячні. Без них не було б нічого. Зараз там справи йдуть не найкращим чингом, оскільки вони опозиція. Тому їх у чомусь звинувачувати це не правильно і не коректно.
3.Вістря критики і обурення варто спрямовувати на регіоналів.

"За Україну" більше року фінансувала створення і наповнення ЗаУА і за це їй потрібно бути вдяним, і ми вдячні. Без них не було б нічого. Зараз там справи йдуть не найкращим чингом, оскільки вони опозиція. Тому їх у чомусь звинувачувати це не правильно і не коректно.

Коментарі за темою відсутні.

Вістря критики і обурення варто спрямовувати на регіоналів.

Тема важлива та актуальна.

Вістря критики і обурення варто спрямовувати на регіоналів.

Тепер владу критикувати не можна, бо критика у різкій формі "оставляєт в душе непріятний слєд".

Цей коментар вилучено автором.

правіт!!! вітаю всіх з реінкарнацією.

за мною, доречі, залишилася група зауа http://vkontakte.ru/club13682142 Вконтакті (це така соцмережа:)). зараз перепощу цей текст туди і перейменую групу на ТЕКСТИ.орг.юа

вітаю з поверненням. Добре, що збереглися логіни. Напевно, тепер час не тільки згадувати старе, а й розміщувати нове - нє? Я б запропонував продовжити тут обговорення матеріалів, які ДевРанд та Роман розмістили на УП. Тема нової моралі важлива і актуальна адже без нової моралі не відбудеться Україна 2.0.

Логічно. Сьогодні поставимо першу статтю.

ЗАМЕТКИ НА КРАЯХ ВИННЫХ ЭТИКЕТОК
в каждой шутке - есть доля шутки (с)
Семён Битый

О РОССИИ

Какой дурак полушку даст -
Что ей в куски не разломаться?
Ужель найдётся пи..рас –
Империи в любви признаться?

О ДОНЕЦКОМ СОВКЕ

Донецкие – особая порода –
Стремительно тупеют год от года,
Среди амёб – и то идёт прогресс,
А эти – тема для ПДРС.

НЕСЧАСТНЫЕ ВНУКИ ПУТИНА

Ничто не вечно под луной –
Издохнет Путин – им остаться,
О боже, боже, боже мой –
Как им о дедушке сознаться?

ОБРАТНЫЙ ОТБОР

Ничтожней всех в державе – президент,
Премьер-министр, спикер, главный мент,
К ним главсудья с гебистом примыкают –
Комком наверх, убогие, всплывают.

ЗАПАДНАЯ ЕВРОПА

На «орган» сесть - и рыбку съесть –
Европа с Рашкой хороводит –
Не стоит тратиться на лесть –
Ведь анус рваный – не проходит.

БЫДЛОЭЛИТА

Противно на б..дей смотреть,
Что, песню им с Майдана спеть? –
ВЫ, шлюхи - быдло, ВЫ – козлы,
ВЫ – холуями рождены!

«ТУШКАНЧИКАМ»

«Только раз – не пи..рас!» -
Эта сказка не про вас,
А про вас известен сказ –
Много вас – всяк пи..рас!

ПРО СМЕНУ АЛФАВИТА

Был Витька Ющ – свободы лидер,
Другой явился Витька - ..дор,
Ну, вы, донецкие, достали –
Зачем же «Л» на «П» сменяли?