Відкрита гілка демотиваторів: започатковуємо нову традицію на сайті

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 110820 Перегляди
  • 7 Коментарі
  • 04/12/2009Дата публікації

Дорогі друзі, відтепер щотижня, в п'ятницю увечері ми будемо запрошувати вас приєднатися до створення на сайті цікавих речей. Це будуть так звані "відкриті гілки" - коли під статею, в коментарях ви можете додавати щось своє.

Наприклад, сьогодні ми закликаємо вас створювати в коментарях до цієї статті картинки-демотиватори. На яку тему? Наприклад, на тему ось цих заяв Ю.В. Тимошенко - у тексті за лінком можна знайти багато ідей, що вас надихнуть :) У понеділок зранку ми зберемо найкращі з ваших "креативів" у вигляді статті.

Гарних вам днів відпочинку, і беріть участь у цій "відкритій гілці"!

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 7

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Прошу розтлумачити значення слова "демотиватор".
Олександр Кривенко

Цитата з культового ресурсу lurkmore:

Изначально демотивационные постеры появились как пародия на мотивационные постеры (они же мотиваторы) — популярный в США и СССР вид наглядной агитации, долженствующий создавать сообразное настроение в школах, университетах, на рабочих местах диспансерах для неизлечимо больных и в тюрьмах.
Мотивационные постеры очень часто бывали лишь пошлы и унылы, поэтому широко распространилась практика их пародирования, обычно заключавшаяся в составлении постеров по такому же стандарту, но (предположительно) вызывающих вместо положительных эмоций отчаяние, уныние и грусть. Подобные пародии и получили название демотивационных постеров. Впоследствии тематика демотиваторов расширилась и до просто комической.

Більше - http://lurkmore.ru/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80