Коли накриється Пенсійний фонд? На 50 млрд грн збільшилися дотації з Бюджету у ПФ цього року (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 43470 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/08/2016Дата публікації

За останній рік «вливання» у Пенсійний фонд із Держбюджету зросли на 50 мільярдів гривень. Це було зроблено, зокрема, для компенсації втрат від зниження ставки Єдиного соціального внеску на початку 2015 року.

Зниження ЄСВ з 43,5% до 22% створило в Пенсійному фонді дірку в майже 150 млрд грн. Цей крок обґрунтовувався низкою причин. У тому числі — необхідністю зниження податкового навантаження на бізнес, за рівнем якого в 2015 році ми посідали 107-е місце зі 189 у рейтингу Світового банку та аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers».

Щоб переглянути інфографіку в повний розмір, клікніть на зображення

Цікаво, що збори з окремих видів господарських операцій (послуги мобільного зв’язку, купівля/продаж валюти, набуття права власності на легкові авто та деякі інші), які стягуються на користь Пенсійного фонду, у 2015 році становили лише 3,9 млрд грн. Це лише півтора відсотка від усіх доходів ПФ за минулий рік.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!