Хто з депутатів "партій Майдану" не проголосував за 35% квоти українських пісень на радіо (+ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 50237 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/05/2016Дата публікації

П'ята колона відчайдушно блокує ініціативи з обмеження російської експансії, підтримки національної культури і захисту інформаційної безпеки. Про це пише Тарас Шамайда.

Свіжий приклад - включення проекту №3822 до порядку денного сесії. Це проект про обов'язкову 35% квоту на українські пісні на радіо. За проголосував 231 депутат (за що їм велика подяка). Але показово, хто НЕ підтримав це рішення. Це далеко не тільки Опоблок - подивіться уважно результати голосування за лінком.

Особливо варто відзначити кількох членів профільного комітету зі свободи слова та інформації, які лише вчора одностайно підтримали прийняття проекту 3822 за основу, а сьогодні не проголосували навіть за його включення до порядку денного. Це Олександр Абдуллін і Олена Кондратюк із "Батьківщини" та Юрій Павленко з Опоблоку. Був відсутнім і член комітету Богдан Онуфрик з БПП. Демонстративно утримався депутат від БПП Владислав Севрюков, який активно цікавився проектом і також декларував його підтримку в першому читанні.

Можна вдягнути вишиванки і розповідати про любов до народу. Але поіменні голосування чітко показують, хто є хто. Нас чекає серйозна боротьба за законопроект 3822, як і за інші проекти з деокупації інформаційного простору.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!