Як залізницею звозили масовку на підтримку Януковича. Розслідування на основі бази проданих квитків УЗ

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 38318 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/04/2016Дата публікації

Під час роботи з нашим інструментом аналізу пасажирських перевезень «Укрзалізниці» ми звернули увагу на наявність нерегулярного сполучення столичної станції, яка зазвичай не приймає пасажирські поїзди — Київ-Дніпровський.

Aвтори: Павло СОЛОДЬКО, Влад ГЕРАСИМЕНКО, Андрій ГАЗІН, Ярина МИХАЙЛИШИН

Виявилося, що дати прибуття поїздів на другорядні (на відміну від Києва-Пасажирського і Дарниці) станції збігаються з днями масових мітингів Антимайдану і провокацій так званих «тітушок» у січні-лютому 2014 року.

Загалом ми виявили 17 пар (тобто в обох напрямках — «туди й назад») додаткових поїздів, які прибували на чотири другорядні станції в межах Києва.

За підрахунками «Текстів», загалом потяги категорії «Янукович-тревел» перевезли понад 17 тисяч «туристів».

Детальна історія з купою інфографіки про те, коли, звідки і куди звозили «майданарбайтерів» — в нашому черговому розслідуванні.

Проект здійснено за підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) та фонду NED.

Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією автора та не обов'язково відображають позицію уряду Швеції.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!