«Для торгівлі пивом треба ліцензія? Я в шоці!»

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 21302 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/11/2016Дата публікації

ТЕКСТИ продовжують дослідження ситуації із ліцензіями на продаж алкоголю в Україні. В першому епізоді ми досліджували, як київські супермаркети порушують закони про продаж алкоголю, в другому ж з мегаполіса відправились до маленького містечка на Івано-Франківщині.

Текст: Любов Величко

Журналістка ТЕКСТІВ Любов Величко провела день у Болехові та дослідила ситуацію із продажем (та споживанням) алкоголю у місті. Місто загалом справило на неї гнітюче враження. Фасади будівель облуплені навіть у центрі, дороги розбиті і немає жодної клумби. Навіть звичного для Галичини пам’ятника Шевченку не знайти — замість нього стоїть камінь із вирізьбленою обіцянкою: «Тут буде пам’ятник великому Кобзарю».

Якщо вірити даним податкової Франківської області, то в Болехові право продавати алкоголь мають лише 28 магазинів та кафе. Ми спробували знайти в місті нелегальні точки продажу алкоголю. Що з цього вийшло - читайте у репортажі із красномовною назвою: «Для торгівлі пивом треба ліцензія? Я в шоці!»

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!