Які ЗМІ постійно публікують новини про Медведчука (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +6/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 37648 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 29/09/2016Дата публікації

Віктор Медведчук не є ньюзмейкером 99% часу. Він не є народним депутатом чи урядовцем, його «громадська організація» існує переважно на рекламних щитах та в уяві самого Медведчука. З журналістського погляду, важливість заяв лідера «Українського вибору» переважно не більша, ніж важливість допису у Facebook блогера-тисячника.

Текст і графіка: Андрій Газін

Але є ряд видань, які детально висвітлюють кожен пчих Медведчука, кожну його заяву, думку, припущення чи коментар. Ми вирішили зібрати новини з кількох сайтів та порівняти кількість повідомлень зі згадкою Віктора Медведчука в заголовку від початку 2014 року і до вересня 2016-го.

При цьому ми ігнорували формулювання на зразок «кум Путіна» або «лідер «Українського вибору». Але навіть без цих формулювань знайшли неймовірно багато новин зі згадкою Медведчука на сайтах «Українські національні новини», «РБК-Україна», «112 Україна» та «Главком».

Дивіться результати нашого дослідження в матеріалі «Церква свідків Медведчука»

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +6/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

))) Цікава стаття. Я і раніше здогадувався, що величезна кількість новин просто заказуха, але не думав, що аж настільки. Медведчук, авжеж, гандон ще той, але не він один платить за заказні новини. Да і взагалі за заказний матеріал. Ставлю тверду "5" за актуальність теми.

Дякую, ГАРНА робота, приблизно знав, але добре допомогло почистити список медіа, яки переглядаю.