“Пошук цифри перетворюється на пекло”. Інтерв’ю з радником прем’єр-міністра про відкриті дані

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 31540 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 24/11/2015Дата публікації

“У нас найбільш “нецифрові” сектори, в яких найбільша кількість даних - це агро, енергетика й інфраструктура. Там є що робити, там купа даних, але всі вони закриті, а отже, з ними ніхто не працює. Така ж ситуація в медицині. Але в медицині, окрім того, є велике питання щодо достовірності інформації”

Інтерв’ю: Андрій Газін

Впродовж цього року Україна зробила два важливі кроки на шляху до відкриття великих масивів урядових даних. У травні Рада прийняла поправки до закону про публічну інформацію, а в листопаді Кабмін видав Постанову про відкриті дані, із переліком наборів даних, що підлягають оприлюдненню.

“Тексти” поспілкувались із радником прем’єр-міністра з питань відкритих даних Денисом Гурським - про імплементацію Постанови та стратегію відкриття урядових даних в Україні.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!