Частка російського імпорту в Україну скоротилася на 10% (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 41172 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/10/2015Дата публікації

Частка російського імпорту у загальному обсязі імпорту до України змінилась, найбільше завдяки скороченню купівлі газу. Традиційно високою лишається частка російського імпорту у сфері енергетики та металургії. Споживчі ж товари - продукти харчування та товари легкої промисловості, які і стали предметом бойкоту, не складали і не складають значної частини у російському імпорті.

Збір та візуалізація даних: Володимир Голомб

У квітні 2015 року дослідницька компанія GfK Україна повідомила, що 37% українців відмовилися від покупки російських товарів з політичних міркувань протягом останніх 12 місяців. Ще 25% українців не відмовлялися від покупки російських або українських товарів з політичних міркувань, і свідомо не вибирали українські товари.

У серпні 2013 року розпочалася всеукраїнська громадянська кампанія "Бойкотуй російське", в рамках котрої активісти закликали громадян відмовлятись від споживання російських товарів та не користуватись послугами російських компаній. Акція продовжилась також у 2014 та 2015 роках.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!