"Настане час, і анти-семітисти будуть називати себе анти-анти-семітистами" (так само, як вже настав час що "(деякі, принаймні) фашисти називають себе антифашистами") (чому, між іншим, ніхто не наважується говорити про "антиукраїнців", "антианглосаксонців", "антифранцузів"... "антикацапів", врешті?)
Щодо фотки - ницо... ну, ніби нічого страшного й немає у шматку тіста із натяком на якусь дурню, схоже на те, як на паркані хтось би намалював "хрін" чи "fuck", а потім інший би сфотав й "почепив у мережу" (і коментувати все це, "звиняйте", "незручняк"...)

Дещо дивно, що тільки зараз "у суспільстві" стали про це говорити. Хоча від початку (гадаю, усім "більш-менш експертам" то вже точно) було зрозуміло, що ті "зелені тарифи" було заточено під відмивання бабла хлюєвими і їм подібними. Потім (і нині це добре видно), із деякою лібералізацією для чужинців, на ("ну просто божевільно багатій") державі Україна отримали можливість добре нажитися всі, кому не ліьнки (якісь корейці, чи канадці, у яких відчутно більше сонця й на значно більших порожнечах можуть побудувати СЕС десь біля похмурого Львова й непогано "зрубати бабла"; ну, чим вони активно й займаються )

Гадаю, ліпше давати ланку на анґлійську Вікі.