Якщо повірити таким заголовкам, то повіриш ніби ФСБ найвпливовіша спецслужба на Планеті. Але ж це маячня! Вона не справилася з опозицією режиму російських нацистів в РФ, не змогла втримати під контролем керівництва країн колишнього СРСР і Радянського табору. По великому рахунку це не спецслужба, а звичайнісінька "охранка". Інша справа, що в боротьбі за владу у США, яку на сучасному етапі поступово програють демократи віддаючи поволі владу республіканцям використовуються й брудні технології, серед яких пов'язати опонентів-республіканців з ворогами-росіянами.

Насправді ця новина заслуговує на більшу увагу, адже у випадку перемоги Трампа на нас чекають такі випробування, яких не було у нас вже дуже давно.

Також це вкотре доводить, що не все золото що блестить. Вікілікс був фронтом російських сец служб від самісенького початку, Сноуден — зрадник, агент російської розвідки, і так далі, й ставитись до них слід було відповідно від самого початку.

Відео можна було і не розміщувати тут, хоча б із поваги перед загиблим.

Може вже досить називати релігійну організацію "сектою"?? Я вже раніше писав:
"Вибачте, але називати релігійну організацію "сектою" недоцільно та образливо. По-перше, чисто технічно, ця релігійна організація належить до напрямку протестантизму. Тобто, є визнаним в світі напрямком християнства. По-друге, протестанти не мають єдиного "центру" як ті ж католики (в Римі) чи православні (в Константинополі). Але якщо католики, які відділилися від Константинополя не є сектою, а є церквою, то і протестанки, які відділилися від католиків також не є сектою, а є церквою. В кінці-кінців, УПЦ КП також називається редакцією цього сайту церквою, а не сектою. Тому назвати в статті протестантів "сектою" - вверх цинізму. Сайт має зберігати, все-таки, нейтральність та політкоректність по відношенню до інших релігій, які не під протекторатом Константинополя. Повторювати на сайті образливе, предвзяте відношення окремої групи християн до інших релігій, як вже написав, неполіткоректно. За таке навіть стаття існує в законодавстві Україні - розпалювання релігійної ворожнечі.
Щодо законодавства України, то в ньому відсутній такий термін, як "секта". Взагалі відсутній. Тому, знову ж таки, вживання образливої термінології по відношенню до одного з релігійних напрямків - це образливо і неполткоректно.
Якщо вже сайт націлений на приниження будь-яких інших релігійних течій окрім тих, що є під патронатом Константинополя (в т.ч. РПЦ та УПЦ МП) то чекаю такого ж образливого відношення зі сторни редакції сайту і щодо ісламу, буддизму тощо."

Невже не зрозуміло?? І, до речі, Управління у справі релігій та націоанльностей Міністерства культури України відносить релігійну організацію "Відродження" саме до напрямку протестантизму. В звіті Про мережу церков та релігійних організацій України саме так прокласифіковано РО "Відродження". Тому досить вже розпалювати релігійну ворожнечу та турбуватися про доходи УПЦ КП чи УПЦ МП чи за чиї ви там інтереси всією редакцією виступаєте. До речі, я напишу скаргу в прокуратуру на вас - ви розпалюєте релігійну ворожнечу.

Шановні, а це програми за який рік стосується? У чинній російських народних пісень, скажімо, аж цілих три на 4 класи, стільки ж, скільки і французьких. Де ж істерика на тему засилля французьких народних пісень у програмі? А "Вниз по матушке по Волге" - зовсім не єдина для вивчення теми, у програмі так написано: "Основний матеріал для виконання: М. Глінка. «Гуде вітер вельми в полі»; українська народна пісня «Вийди, вийди, Іванку»; російська народна пісня «Вниз по матушке по Волге»; Г. Гусейнлі. «Курчатка»; Е. Гріг. «Захід сонця»; чеська народна пісня «Полька»; французька народна пісня «Пастух»; індонезійська народна пісня «Прогулянка з батьком»; японська народна пісня «Вишня»; українська народна пісня «Женчичок-бренчичок»; польська народна пісня «Жайворонок»; В. Таловиря. «Рідній вчительці»". І це я лише програму курсу "Мистецтво" перевірила. Невже важко ілюструвати статтю коректними даними? Розумію політичні мотиви активування уваги читачів до будь-чого російського у шкільній програмі, але ж стаття не про політику, а про перевантаження дітей наче б то...

Вибачте, але називати релігійну організацію "сектою" недоцільно та образливо. По-перше, чисто технічно, ця релігійна організація належить до напрямку протестанства. Тобто, є визнаним в світі напрямком християнства. По-друге, протестанти не мають єдиного "центру" як ті ж католики (в Римі) чи православні (в Константинополі). Але якщо католики, які відділилися від Константинополя не є сектою, а є церквою, то і протестанки, які відділилися від католиків також не є сектою, а є церквою. В кінці-кінців, УПЦ КП також називається редакцією цього сайту церквою, а не сектою. Тому назвати в статті протестантів "сектою" - вверх цинізму. Сайт має зберігати, все-таки, нейтральність та політкоректність по відношенню до інших релігій, які не під протекторатом Константинополя. Повторювати на сайті образливе, предвзяте відношення окремої групи християн до інших релігій, як вже написав, неполіткоректно. За таке навіть стаття існує в законодавстві Україні - розпалювання релігійної ворожнечі.
Щодо законодавства України, то в ньому відсутній такий термін, як "секта". Взагалі відсутній. Тому, знову ж таки, вживання образливої термінології по відношенню до одного з релігійних напрямків - це образливо і неполткоректно.
Якщо вже сайт націлений на приниження будь-яких інших релігійних течій окрім тих, що є під патронатом Константинополя (в т.ч. РПЦ та УПЦ МП) то чекаю такого ж образливого відношення зі сторни редакції сайту і щодо ісламу, буддизму тощо.

Якого дідька там забули депутати від Самопомочі Сироїд та Гусовський?

Іще одне запитання навздогін: такому мистецтву на зонах навряд чи вчать. То ж - звідки він такий насправді взявся?

Народний депутат України, тушка, що потрапила до Верховної ради України за списками провладної партії а тепер перебігла до якоїсь мутної організації зустрічається з російським олігархом, спонсором комуністичної партії (партії українофобів, під проводом та завдяки якій був втрачений Крим та розпочалась війна на сході України) — а "бурлять соцмережі"???

При тому всьому, цей нардеп, за сумісництвом — журналіст, визнає, що знайомий з тим олігархом 12 із 15 років своєї журналістської кар'єри. Більше того, свідком зустрічі стала ведуча передачі на радіостанції медведчука, а за сумісництвом — головний редактор дуже популярного сайту та колега цього народного депутата.

То чому це "бурлять лише соцмережі"??? Де правідний гнів журналістів-розслідувачів??? Де репортажі "Схем", "Слідства.ІНФО"??? Де виступи наших полум'яних патріотів-свідків ліпецької фабрики??? Нарешті чому мовчать борцуни-викривачі панамських офшорів???

Нарешті, дуже добра ілюстрація на тему "послідовності" та "принциповості".

(вибачаюсь - коментарі неможливо попередньо переглянути або відредагувати).

Цей коментар вилучено автором.

Цей коментар вилучено автором.

Шедевр! Це не гірше, ніж у п'єсах Подерв'янського. І навіть без матюків.

Було б добре, якби хоч половина цих "коррид" закінчувалася таким чином. А краще взагалі це дикунство заборонити.

Надзвичайно важлива стаття, особливо якщо пам'ятати, що Трамп досі зберігає шанси виграти вибори восени. Також ця стаття іще більше загострює питання, підняті Горбуліним в його нещодавній статті:

Відтак Україна повинна вже зараз планувати свою діяльність так, ніби жодних санкцій немає, а міжнародний контекст складається не на нашу користь. Тільки це дозволить нам уникнути найважчих сценаріїв (на кшталт масштабної воєнної агресії або зміни ставлення до нас союзників).

15% вартості кожної поїздки "за бугор"? Класне "покращення"! Гробалісти "п'ють шампанське" ;-)

Цікаве розлідовання, але висновки не пов'язані з наведеними фактами?
Адже майде всі активи на теріторії України у придністровців були і раніше, не в останні роки набуті?
І нічого не сказано про закриті бізнеси у РФ?

Дуже цікаво. Але не можу не зауважити - Славянск та Краматорск завжди тяжили до Харкова. Їхали вчитись, багато хто залишався, у більшості у Харкові родичі та ін. Колись це все було Харківською губернією.
І автори трохи уваги приділили важливості заводів та шахт - адже саме вони формують світогляд, Особливо це стосується мономіст. Справа в тому, що якесь, наприклад, Єнакієво - це просто об'єднання шахт та заводів. В якомусь місці провели риску - це місто Єнакієво - сказали, а далі - то місто Горлівка. А там так само. От шахта, навколо житло ЖКХ, магазини. Далі пусто, а далі ще шахта і навколо соціальна сфера. Це місто- дуже умовно. І в кожному районі все обертається навколо заводу-шахти, тобто все життя. Магазини, ЖКХ, служба побуту - все від заводу. Це формує таке ієрархічне мислення. Там де цього немає, там і мислення не "донбасівське" :)

Це вже не перший ("центристський") коментар такого характеру, який я зустрічаю щодо Киівського прайду. Симптоматичним для таких коментарів це останній абзац "для нас усіх". Схоже саме через масову (самонакладену і терпиму) дискримінацію більшости украінців, вони так нетолерантно і навіть вороже ставляться до ЛГБТ прайду і іх боротьби за рівні права. "Більшість" дратуе, схоже на несвідомому рівні, не так навіть ЛГБТ, як те, що вони проводять марш, що в такий спосід вони користуються гарантованими конституціею правами на марш, на свободу слова для відстоування тих (не "особливих", а загальнолюдських) прав, які ще порушуються в Украіні, але дотримуються на Заході і таким чином вони заявляють про бажання аби права, які діють для більшості, були гарантовані для ЛГБТ законом, а не залежали від доброі волі ціеі більшості. Схоже незмога дискримінованоі "більшості" украінців зібратись і провести марші проти корупціі, низького рівня життя, несправедливості і беззаконня - змушуе виливати цю неспроможність у нетолерантність чи навіть агресію до ЛГБТ як меншості, яка змогла. Кілька днів тому довелось поспостерігати ЛГБТ-прайд в Лос-Анджелесі, де вже нема утисків на рівні закону чи колективного несприйняття. Там було багато людей не з ЛГБТ спільноти, які просто прийшли підтримати ЛГБТ після подій в Орландо. Ні ті, ні інши не почуваютья дискримінованими, а тому відчувався дух солідарности, щирості та довіри поміж громадянами, що так різнить американців навіть від my fellow Canadians . Саме цього духу солідарности, толерантності та вземорозуміння я бажаю украінцям, історія яких була і зостаеться сповнена дискримінаціі, але майбутне може стати кращим, якщо вони самі не будуть дискримінувати і ставитись байдуже до дискримінаціі інших.

Слід додати, що жоден російський фанат заарештований не був, всі 150 змогли вчасно "втекти" (навіть з трибун стадіону).

І якщо той факт, що саме російські фанати (згуртовані та підготовлені) стріляли фаєрами в сектор британців, а потім саме російські фанати влаштували побоїще на трибунах, то погроза УЄФА покарати обидві сторони вже навіть не дивує і не викликає жодних емоцій.

Є пропозиція: спочатку назвати хворобу саме хворобою; а вже потім "боротися" із тими, хто "неправильно бореться" із хворими на ту хворобу.

Усім відомо після такого психологічного стресу, який перенесла Надія необхідна адаптація, а вона з за ґрат і на бал, ось і говорить і робить час від часу таке, за що сама себе буде картати.