Дивно якось.Яке ж Різдво 25 січня? Як я знаю католицьке Різдво 25 грудня,а не 25 січня...

До уваги шановних коментаторів - схоже, що російські пропагандисти, які набігли в коментарі до статті, паралельно наскаржилися на автора статті Цукербергу. Тому відповідати на ваші запитання у фейсбучних коментарях я поки що не зможу. Якщо треба - відповім у загальних коментарях. З повагою, Сергій Лук'янчук.

реально зрозумілою мовою пояснено. наче як для людей написано. Дякую!

Якщо північна Африка матиме привабливіший інвестиційний клімат ніж Україна, то українські підприємці працюватимуть в північній Африці, так само як і американські. А в Україні й далі "працюватимуть" тільки "освоювачі бюджету", чиї імена всім відомі, з відомими ж наслідками для "технологій" і "процвітання". Українці мусять зробити те, що крім них ніхто зробити не може (хіба що шляхом прямої окупації, але крім путіна бажаючих наразі нема): взяти під контроль свій держапарат. А автомобілі краще і дешевше зробить Тойота, "підтримувати" її не треба.

Ага, по суті залишити економіку в руках комуно-бандитської номенклатури, бо "інвестори можуть не прийти" - це виявляється шлях до про процвітання. "Вітчизняний експортер" - це те саме що "іноземний інвестор", тільки без інвестицій.

Дуже шкода, що ця новина не отримала тієї уваги, на яку вона насправді заслуговує, адже насправді з цією заявою синхронно виступили всі п'ять країн з розвідницького союзу Five Eyes. Що це таке можна дізнатись у Вікі.

Вагомість даної події мав би коментувати якийсь великий експерт з питань міжнародної політики, але навіть диванний експерт може одразу ж звернути увагу на те, що дане рішення політичне (технічний аналіз був зроблений одразу по гарячих слідах). Що заява зроблена саме зараз, в переддень відкриття Мюнхенської конференції не просто так, що виступили з нею синхронно всі п'ять країн-членів союзу так само не дарма, а обіцянки не спустити цю атаку на гальмах також не справляють враження порожнього звуку.

І слід пам'ятати, що в цієї п'ятірки є свої власні претензії до кремля, а використання в NotPetya викраденого в АНБ коду явно не прийшлось до душі керівництву цих країн.

Не повторюйте дурниць у слід за Громадським. Яке ще Різдво 25 СІЧНЯ? Та й оригінальних твітах нема нічого про Різдво.

Немає сенсу "лагодити" те, що не лагодиться апріорі. SMTP широго розповсюджений, всі користуються й нікому не спадає на думку його "лагодити" - хто хоче, робить свої сервери й сервіси, але ніхто не може монополізувати (і паразитувати на монополії) відкритий для всіх протокол. Те ж саме має бути і з "соцмережами" (аудіо-відео-миттєвим зв'язком, "collaboration networks" тощо)
(подібно до
https://vector.im/beta/
)
(загалом усі монополісти є зло як мінімум тому, що вони є монополістами)

Чому Цукерберг, а не Закерберґ?

Уся "велика" кацапська (московитська) культура - це десь 2 чи 3 % від світової за "об'ємом" і мабуть ще менше за "змістом". А якщо ще взяти до уваги, що протягом вже багатьох століть її надзвичайно велику частину творили вихідці із загарбаних території-етносів, то і взагалі власне кацапського там дуже мало, і ніякої "величі" власне кацапів як "культурного феномену" не існує (досить згадати хоча б "дуже сумнівне походження" тих самих чайковського, чєхова, достоєвського і, надто, гоголя). Відтак навіть якщо не існує для теперішнього індивіда ("громадянина України") найменших "сентиментів" щодо "національної гідності" чи елементарного інстинкту самозбереження, якихось ("значних") раціональних пояснень потреби заміщувати тією культурою доступ до всіх інших, "кращих і з більшим вибром", немає; може бути тільки хіба необхідним не полінуватися ("підняти п'яту точку", як один там "с мьортвимі на мьортвам язикє" написав) вивчити ще хоча б одну відмінну від кацапської мову:

http://studway.com.ua/tamara-berdigola/

http://www.fenixslovo.com/uk/society/12107

http://mors.in.ua/people/1499-dlya-ukrayinciv-znannya-mov-poryatunok-vid-bezvyhodi-chomu-ukrayincyu-varto-buty-poliglotom.html

Просто жахливо побудована система збору статистичної інформації в державі.... нічого взагалі неможливо знайти чи отримати від чиновників. Це дуже прикро..(((. Поки вони з вищих чинів там "заспокоюють" населення, якщо копнути глибше то фіг що зможеш отримати. Таке враження, що міністри, президенти, депутати просто мелять аби було що сказати перед камерами. Ось як можна розказувати про відсутність щеплень чи про нявність щеплень, якщо немає централізованого зібрання статистичної інформації???

Чому тут заміть апострофу — лапки? Причому така ж сама річ при вході. Крашче віднайти нормальний апостроф чи йотувати, цебто «повйазано» і таке инше. Не повірите, але пошук і тоді буде нормально працювати.

Авторка статті у коментарях посилає деяких своїх опонентів реєструватися у Скопусі та наводить в якості "контраргументу" їхній низький Хірш-фактор. Мимоволі виникає запитання: а який Хірш-фактор у самої авторки? Чи може, на думку авторки, для критики української науки Хірш-фактор не потрібен, а для захисту він має не просто бути, але й бути високим?

Проблема у тому, що науку в Україні руйнують вже більше 20-ти років. У такій ситауції звинувачувати науковців у тому, що вони мають результати, гірші, ніж у іноземних вчених, - це приблизно те ж саме, що зламати ноги спортсмену, а потім закидати йому претензії через те, що він не може пробігти стометрівку на рівні спортсменів з інших країн.

Автор стільки говорить про індекс Хірша, цитування і т.д. і т.п.
А можна поцікавитись скільки коштує стаття у поважному науковому журналі? А скільки таких статей потрібно для світового за значимістю рейтингу? А як написання статей відобразиться на зарплаті рядового, хай і старшого наукового співробітника?
Відповім сам: для того щоб вийти хоч на якийсь рівень у світі потрібно оплатити значно більше, ніж заробляє СНС і це йому принесе 0!!! грн добавки до з/п.
А з фінансуванням НАНУ узагалі супер - давайте перестанемо фінансувати зовсім... нема науки - нема проблеми...
А от реформи... вони потрібні..так...

Точно! Під час антиалкогольної кампанії активісти закликали їсти солодощі та пити солодкі напої замість алкоголю. Їм відповідали, що від солодкого - діабет. От зараз згадали про шкоду від солодкого. Мабуть, треба замінити алкоголем? :)