Цей коментар вилучено автором.

«Підключилася російська держава та дипломатія»? Перепрошују, але так вже віддавна.

До цього чудово пасује наступна новина:
«Посол України у Словаччині нагадав декотрим словацьким депутатам, які мають намір відвідати анексований Росією Крим, що їхня подорож на півострів буде незаконною,що Україна про це знає і напевне це буде мати для них свої консеквенції. На що відреагував спікер словацького парламенту Анрей Данко словами: "Дії українських законів не поширюються на громадян Словаччини, це ви, пане После, могли б знати!". І це каже юрист і голова однієї із коаліційної партії SNS.»

https://facebook.com/lenka.vichova.3/posts/1741321035904992

А відповідь одна - повинна бути чітка і детальна візія бажаного майбутнього України. Якщо така візія є, то все значно простіше - те, що наближує бажане майбутнє - добре, те, що його віддаляє - погане. І я радий, що сайт Тексти свого часу почався саме з формулювання такої візії.

"екаунтів"? можна вжити більш вживаний варіант "обліковий запис", чому ви просто транслітеруєте іноземне слово? а ще "Тексти" називаєтесь :(

З "ЛінОксом" великої проблеми немає. Хтось пише "ЛінАкс" і вважає, що то теж правильно, оскільки в "агліцькій" там ненаголошений "погано артикульований" звук який певне можна охарактеризувати як щось "посередині" між звичними для нас шістьма голосними української ("може ближче до 'е' ").
Мабуть було б краще якби баба юля замість говорити про щось незрозуміле виставила "експертів-технарів" зі своєї команди баби юлі; ясно ж бо, що як сама чимось тим не займається, то балаканина про те є демагогією й образою слухачів.

"Настане час, і анти-семітисти будуть називати себе анти-анти-семітистами" (так само, як вже настав час що "(деякі, принаймні) фашисти називають себе антифашистами") (чому, між іншим, ніхто не наважується говорити про "антиукраїнців", "антианглосаксонців", "антифранцузів"... "антикацапів", врешті?)
Щодо фотки - ницо... ну, ніби нічого страшного й немає у шматку тіста із натяком на якусь дурню, схоже на те, як на паркані хтось би намалював "хрін" чи "fuck", а потім інший би сфотав й "почепив у мережу" (і коментувати все це, "звиняйте", "незручняк"...)

Дещо дивно, що тільки зараз "у суспільстві" стали про це говорити. Хоча від початку (гадаю, усім "більш-менш експертам" то вже точно) було зрозуміло, що ті "зелені тарифи" було заточено під відмивання бабла хлюєвими і їм подібними. Потім (і нині це добре видно), із деякою лібералізацією для чужинців, на ("ну просто божевільно багатій") державі Україна отримали можливість добре нажитися всі, кому не ліьнки (якісь корейці, чи канадці, у яких відчутно більше сонця й на значно більших порожнечах можуть побудувати СЕС десь біля похмурого Львова й непогано "зрубати бабла"; ну, чим вони активно й займаються )

Гадаю, ліпше давати ланку на анґлійську Вікі.