Уся "велика" кацапська (московитська) культура - це десь 2 чи 3 % від світової за "об'ємом" і мабуть ще менше за "змістом". А якщо ще взяти до уваги, що протягом вже багатьох століть її надзвичайно велику частину творили вихідці із загарбаних території-етносів, то і взагалі власне кацапського там дуже мало, і ніякої "величі" власне кацапів як "культурного феномену" не існує (досить згадати хоча б "дуже сумнівне походження" тих самих чайковського, чєхова, достоєвського і, надто, гоголя). Відтак навіть якщо не існує для теперішнього індивіда ("громадянина України") найменших "сентиментів" щодо "національної гідності" чи елементарного інстинкту самозбереження, якихось ("значних") раціональних пояснень потреби заміщувати тією культурою доступ до всіх інших, "кращих і з більшим вибром", немає; може бути тільки хіба необхідним не полінуватися ("підняти п'яту точку", як один там "с мьортвимі на мьортвам язикє" написав) вивчити ще хоча б одну відмінну від кацапської мову:

http://studway.com.ua/tamara-berdigola/

http://www.fenixslovo.com/uk/society/12107

http://mors.in.ua/people/1499-dlya-ukrayinciv-znannya-mov-poryatunok-vid-bezvyhodi-chomu-ukrayincyu-varto-buty-poliglotom.html

Просто жахливо побудована система збору статистичної інформації в державі.... нічого взагалі неможливо знайти чи отримати від чиновників. Це дуже прикро..(((. Поки вони з вищих чинів там "заспокоюють" населення, якщо копнути глибше то фіг що зможеш отримати. Таке враження, що міністри, президенти, депутати просто мелять аби було що сказати перед камерами. Ось як можна розказувати про відсутність щеплень чи про нявність щеплень, якщо немає централізованого зібрання статистичної інформації???

Чому тут заміть апострофу — лапки? Причому така ж сама річ при вході. Крашче віднайти нормальний апостроф чи йотувати, цебто «повйазано» і таке инше. Не повірите, але пошук і тоді буде нормально працювати.

Авторка статті у коментарях посилає деяких своїх опонентів реєструватися у Скопусі та наводить в якості "контраргументу" їхній низький Хірш-фактор. Мимоволі виникає запитання: а який Хірш-фактор у самої авторки? Чи може, на думку авторки, для критики української науки Хірш-фактор не потрібен, а для захисту він має не просто бути, але й бути високим?

Проблема у тому, що науку в Україні руйнують вже більше 20-ти років. У такій ситауції звинувачувати науковців у тому, що вони мають результати, гірші, ніж у іноземних вчених, - це приблизно те ж саме, що зламати ноги спортсмену, а потім закидати йому претензії через те, що він не може пробігти стометрівку на рівні спортсменів з інших країн.

Автор стільки говорить про індекс Хірша, цитування і т.д. і т.п.
А можна поцікавитись скільки коштує стаття у поважному науковому журналі? А скільки таких статей потрібно для світового за значимістю рейтингу? А як написання статей відобразиться на зарплаті рядового, хай і старшого наукового співробітника?
Відповім сам: для того щоб вийти хоч на якийсь рівень у світі потрібно оплатити значно більше, ніж заробляє СНС і це йому принесе 0!!! грн добавки до з/п.
А з фінансуванням НАНУ узагалі супер - давайте перестанемо фінансувати зовсім... нема науки - нема проблеми...
А от реформи... вони потрібні..так...

Точно! Під час антиалкогольної кампанії активісти закликали їсти солодощі та пити солодкі напої замість алкоголю. Їм відповідали, що від солодкого - діабет. От зараз згадали про шкоду від солодкого. Мабуть, треба замінити алкоголем? :)

Можете мене закидати чимось недоречним і брудним.... але коли я вчився в школі, то зазвичай ці "новорічні" подарунки були так-сяк... цукерки не дуже то і смачні. І не сильно то раділи їм учні.
А взагалі, такі подарунки - це проїдання коштів і ресурсів. В Одесі, наприклад, 134 шкіл, ліцеїв та гімназій, які можна було доукомплектувати обладнанням. На кожну школу на новорічні подарунки було викинуто більше 43 тис.грн. Наприклад, в біологічні кабінети можна було б за ту ж саму суму закупити скелети в повний зріст людини із детальним розшаруванням внутрішньої будови.... або, наприклад, в фізичні кабінети вакуумні насоси Комовського+колби+інше обладнання... або в хім.кабінети відповідні ресурси... або навіть нормальним мікроскопом забезпечити кожну школу!!! На Амазоні, наприклад, за таку суму дуже гарний мікроскоп можна придбати! А так - проїли. Або ж вкрали.

Аби підрахунок Chatham House був чесним, їм слід було надати визначення терміну реформа, яким вони користувалися. Визначення цього терміну у Вікіпедії однозначно говорить, що назване Chatham House реформою, насправді нею не є.

Біда, коли пиріг пече чоботар, а про реформи говорить викладач не соціології. Про реформування сфери освіти читаємо в статті, яку знаходимо в Інтернеті за словами "СИСТЕМНІСТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ ОРГАНІЧНИХ СИСТЕМ ПРО ТЕ ЯК ПРАВИЛЬНО ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ І ЗМІСТ РЕФОРМ НА ПРИКЛАДІ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ СОЦІОЛОГІЯ У".

Тут немає особливо чому радіти. Майбутнє ще не наступило, й бюджетних електричних автівок, які б могли замінити українцям "ланоси" й інші "жіґулі" досі не існує, а такі "дивні" преференції від досі надто залежного ("не те слово") від бандюків-олігархів парламенту можна пояснити такими причинами як 1) популізм 2) намагання водночас ще більше підняти внутрішні ціни на е.е. і продати тієї е.е. ще більше (можна було б продавати за бугор, але на відстані до 1500 км багато не продаси, до того ж лінії електропередач навіть в середині країни застарілі і їх не вистачає. (Є у когось якісь інші раціональні пояснення цього дива? (Звісно, що якщо у містах стане "трохи легше дихати", буде дуже добре; ніхто не заперечить - колись, коли батареї будуть доступнішими, в Україні буде вже трохи більше інфраструктури для використання тих "батарей-електомобілів". ))

Цей коментар вилучено модератором.

Обмеження доступу від місяця до року???? Є нотаріус, якому обмежили доступ на 14 днів.... мабуть кому не там поставили.

Дякую за чудову статтю! Це дійсно сфера, працюючи у якій - робиш добро. І це чудова мотивація. А де навчають цій професії?

тут є деяка неточність. про включення всієї "операційної" системи Minix 3 нині не йдеться, відомо лише про використання її ядра в сильно урізаному вигляді (наприклад, відключена робота з дійсними числами, тощо). Також навряд там присутня вся операційна система як така, а приналежність до сімейства UNIX не є гарантією безпеки.

Старіші версії AMT/IME були побудовані на основі іншого мікропроцесора та іншої операційної системи.

Відомо також про деякі вади в цьому Management Engine.

Більше того, IME присутній не в процесорі як такому, а в чіпсеті, який знаходиться на материнській платі та є її частиною.

За рекламними проспектами технологія AMT/IME (Active Management Technology) створена для полегшення управління корпоративними мережами та віддаленого адміністрування великих серверних масивів.