У зв'язку з чим виникає щонайменше два запитання:

1) зараз вже пишуть, що насправді на створення системи було виділено аж €3млн, що для системи такої складності явно перебор. З іншого боку, таких грошей мало б вистачити для підряду порядної фірми з доброю репутацією та здатністю створити систему світового рівня.

То ж, куди поділись гроші? Хто був відповідальний за проведення тендеру, на яких засадах він був проведений, яку відповідальність понесе власне той грантожер, за халатності якого були змарновані аж такі кошти?

2) Якщо винні у зриві запуску цієї системи аж ніяк не Порошенко і не уряд, то з якого перепою потвори із видання *** Правда закликали наших союзників кинути нас напризволяще, сам на сам із ворогом?

Де славнозвісні "стандарти БіБіСі"? Де журналістська об'єктивність? Точність? Що це за маніпуляції та активізм на користь наших ворогів?

Коли ми побачимо не менш гучне вибачення потвор із *** Правди?

Тут можна ознайомитись із заявою прес-служби РНБО з приводу цієї диверсії.

Чи можна сподіватись, що антикорупційні активісти покажуть всім нам приклад прозорості й відкрито відзвітують про витрачений грант?

Не менш важливо пам'ятати і про так звані "наші" ЗМІ, які не лише зробили цю війну можливою, а й досі узгоджують свої матеріали з кураторами на боці російських терористів.

Суцільна тиша (в порівнянні з оприлюдненням переліку акредитованих у терористів журналістів), з якою наша медіаспільнота зустріла публікацію кореспонденції Татьяни Єгорової, може служити черговим свідченням того, що український народ і так звані "журналісти" перебувають по різні боки лінії фронту інформаційної війни.

(11)Широке перешкоджання з використанням структури організацій та їх діяльності:
(а)Організаційний процес та концеренції
(1) Наполягайте на виконанні всього через "канали". Ніколи не дозволяйте використання "коротких шляхів" в наказах для ускорення рішень.
(2)Виступайте. Говоріть так часто, як можете та якомога довше. Зображуйте "головні частини виступу" довгими анекдотами та випадками з власного життя. Ніколи не соромтесь робити влучні "патріотичні" висловлювання.
(3)Коли можливо, відсилайте всі матеріали до комітетів для "подальшого вивчення та обговорення". Пробуйте збільшити кількість комітетів якомога більше, не менше п'яти.
(4)Піднімайте неумісні питання так часто, як це можливо.
(5)Торгуйтеся над більш чіткими формулюваннями в розмовах, протоколах, резолюціях
(6)Посилайтеся на раніше прийняті на зустрічах матеріали та пробуйте "перевідкрити" питання про доцільність таких прийнятих рішень.
(7)Відстоюйте "обережніть". Будьте раціональним та наполягайте, щоб інші учасники обговорення також були раціональними та уникали поспішності, яка може призвести до конфузів та затруднень в майбутньому.
(8) Турбуйтесь про правильність будь-якого рішення: піднімайте питання чи знаходиться рішення в сфері компетенції органу, та чи не буде конфлікту з якимись вищими органами.

Цікаво, на скільки на це опитування вплинув актуальний норвежський серіал про агресію росії - "Окуповані" (Okkupert - http://toloka.to/t69408)?
ps: позначте будь ласка Irina Sharonova як "спам"

Маю двох знайомих, виключно російськомовних дівчат з яких перша вже закінчила навчання за спеціальністю "викладач української мови та літератури", а друга закінчує. Бо це була єдина спеціальність куди вони свого часу пройшли на безкоштовне. Таке) Полтава)

Добудують і введуть в експлуатацію. Москалі москалями, але шведи без світла жити не стануть.

Брєшуть.
Хто платить соціологам, такі й цифри показують. А взагалі, я радий, що адміністрація сайту припинила називати інші релігійні течії, відмінні від УПЦ (КП) та УПЦ МП, "сектантами". Виправляєтесь, молодці.

Дякую, що вкотре піднімаєте це питання подвійності ґуґла. Хто має думки, що можна з цим зробити, наприклад петиція про сплату штрафу Україні, сума якого рівнозначна прибуткам рашистського офісу?)

Гарна робота, гарный дизайн, молодці.

Якщо повірити таким заголовкам, то повіриш ніби ФСБ найвпливовіша спецслужба на Планеті. Але ж це маячня! Вона не справилася з опозицією режиму російських нацистів в РФ, не змогла втримати під контролем керівництва країн колишнього СРСР і Радянського табору. По великому рахунку це не спецслужба, а звичайнісінька "охранка". Інша справа, що в боротьбі за владу у США, яку на сучасному етапі поступово програють демократи віддаючи поволі владу республіканцям використовуються й брудні технології, серед яких пов'язати опонентів-республіканців з ворогами-росіянами.

Насправді ця новина заслуговує на більшу увагу, адже у випадку перемоги Трампа на нас чекають такі випробування, яких не було у нас вже дуже давно.

Також це вкотре доводить, що не все золото що блестить. Вікілікс був фронтом російських сец служб від самісенького початку, Сноуден — зрадник, агент російської розвідки, і так далі, й ставитись до них слід було відповідно від самого початку.

Відео можна було і не розміщувати тут, хоча б із поваги перед загиблим.

Може вже досить називати релігійну організацію "сектою"?? Я вже раніше писав:
"Вибачте, але називати релігійну організацію "сектою" недоцільно та образливо. По-перше, чисто технічно, ця релігійна організація належить до напрямку протестантизму. Тобто, є визнаним в світі напрямком християнства. По-друге, протестанти не мають єдиного "центру" як ті ж католики (в Римі) чи православні (в Константинополі). Але якщо католики, які відділилися від Константинополя не є сектою, а є церквою, то і протестанки, які відділилися від католиків також не є сектою, а є церквою. В кінці-кінців, УПЦ КП також називається редакцією цього сайту церквою, а не сектою. Тому назвати в статті протестантів "сектою" - вверх цинізму. Сайт має зберігати, все-таки, нейтральність та політкоректність по відношенню до інших релігій, які не під протекторатом Константинополя. Повторювати на сайті образливе, предвзяте відношення окремої групи християн до інших релігій, як вже написав, неполіткоректно. За таке навіть стаття існує в законодавстві Україні - розпалювання релігійної ворожнечі.
Щодо законодавства України, то в ньому відсутній такий термін, як "секта". Взагалі відсутній. Тому, знову ж таки, вживання образливої термінології по відношенню до одного з релігійних напрямків - це образливо і неполткоректно.
Якщо вже сайт націлений на приниження будь-яких інших релігійних течій окрім тих, що є під патронатом Константинополя (в т.ч. РПЦ та УПЦ МП) то чекаю такого ж образливого відношення зі сторни редакції сайту і щодо ісламу, буддизму тощо."

Невже не зрозуміло?? І, до речі, Управління у справі релігій та націоанльностей Міністерства культури України відносить релігійну організацію "Відродження" саме до напрямку протестантизму. В звіті Про мережу церков та релігійних організацій України саме так прокласифіковано РО "Відродження". Тому досить вже розпалювати релігійну ворожнечу та турбуватися про доходи УПЦ КП чи УПЦ МП чи за чиї ви там інтереси всією редакцією виступаєте. До речі, я напишу скаргу в прокуратуру на вас - ви розпалюєте релігійну ворожнечу.

Шановні, а це програми за який рік стосується? У чинній російських народних пісень, скажімо, аж цілих три на 4 класи, стільки ж, скільки і французьких. Де ж істерика на тему засилля французьких народних пісень у програмі? А "Вниз по матушке по Волге" - зовсім не єдина для вивчення теми, у програмі так написано: "Основний матеріал для виконання: М. Глінка. «Гуде вітер вельми в полі»; українська народна пісня «Вийди, вийди, Іванку»; російська народна пісня «Вниз по матушке по Волге»; Г. Гусейнлі. «Курчатка»; Е. Гріг. «Захід сонця»; чеська народна пісня «Полька»; французька народна пісня «Пастух»; індонезійська народна пісня «Прогулянка з батьком»; японська народна пісня «Вишня»; українська народна пісня «Женчичок-бренчичок»; польська народна пісня «Жайворонок»; В. Таловиря. «Рідній вчительці»". І це я лише програму курсу "Мистецтво" перевірила. Невже важко ілюструвати статтю коректними даними? Розумію політичні мотиви активування уваги читачів до будь-чого російського у шкільній програмі, але ж стаття не про політику, а про перевантаження дітей наче б то...

Вибачте, але називати релігійну організацію "сектою" недоцільно та образливо. По-перше, чисто технічно, ця релігійна організація належить до напрямку протестанства. Тобто, є визнаним в світі напрямком християнства. По-друге, протестанти не мають єдиного "центру" як ті ж католики (в Римі) чи православні (в Константинополі). Але якщо католики, які відділилися від Константинополя не є сектою, а є церквою, то і протестанки, які відділилися від католиків також не є сектою, а є церквою. В кінці-кінців, УПЦ КП також називається редакцією цього сайту церквою, а не сектою. Тому назвати в статті протестантів "сектою" - вверх цинізму. Сайт має зберігати, все-таки, нейтральність та політкоректність по відношенню до інших релігій, які не під протекторатом Константинополя. Повторювати на сайті образливе, предвзяте відношення окремої групи християн до інших релігій, як вже написав, неполіткоректно. За таке навіть стаття існує в законодавстві Україні - розпалювання релігійної ворожнечі.
Щодо законодавства України, то в ньому відсутній такий термін, як "секта". Взагалі відсутній. Тому, знову ж таки, вживання образливої термінології по відношенню до одного з релігійних напрямків - це образливо і неполткоректно.
Якщо вже сайт націлений на приниження будь-яких інших релігійних течій окрім тих, що є під патронатом Константинополя (в т.ч. РПЦ та УПЦ МП) то чекаю такого ж образливого відношення зі сторни редакції сайту і щодо ісламу, буддизму тощо.

Якого дідька там забули депутати від Самопомочі Сироїд та Гусовський?

Іще одне запитання навздогін: такому мистецтву на зонах навряд чи вчать. То ж - звідки він такий насправді взявся?

Народний депутат України, тушка, що потрапила до Верховної ради України за списками провладної партії а тепер перебігла до якоїсь мутної організації зустрічається з російським олігархом, спонсором комуністичної партії (партії українофобів, під проводом та завдяки якій був втрачений Крим та розпочалась війна на сході України) — а "бурлять соцмережі"???

При тому всьому, цей нардеп, за сумісництвом — журналіст, визнає, що знайомий з тим олігархом 12 із 15 років своєї журналістської кар'єри. Більше того, свідком зустрічі стала ведуча передачі на радіостанції медведчука, а за сумісництвом — головний редактор дуже популярного сайту та колега цього народного депутата.

То чому це "бурлять лише соцмережі"??? Де правідний гнів журналістів-розслідувачів??? Де репортажі "Схем", "Слідства.ІНФО"??? Де виступи наших полум'яних патріотів-свідків ліпецької фабрики??? Нарешті чому мовчать борцуни-викривачі панамських офшорів???

Нарешті, дуже добра ілюстрація на тему "послідовності" та "принциповості".

(вибачаюсь - коментарі неможливо попередньо переглянути або відредагувати).

Цей коментар вилучено автором.

Цей коментар вилучено автором.