Більше варягів краще! Тим більше такої кваліфікації. Та просто те, що вони ходитимуть тими коридорами в МО.

А чи можна формувати запит самому? В формі обмежена кількість інформації
Чи можливо мати доступ к безпосередньо до таблиць - є якийсь опис та інструкції як підключитись?
Бо мене. наприклад, цікавило б, історія - ось тендер, ось угода. ось платежі. З іншого боку - накопичувальні результати по виконавцям - для цього потрібен ід.код З третього - мене б цікавили економічні статті витрат - послуги, матеріали, нове обладнання та ін.
Ясно, що ніхто не буде робити окремі звіти на кожну примху кожного читача. Тому якщо є можливість підключитись та самому робити запити до таблиць (SQL-запит вона ж розуміє?) було б цікаво.

А когось реально цікавить думка депутатів Лєщєнка, Найома, його коханки, та інших яскравих представників медіаспільноти (на вимогу депутата й ВІП-клієнта Сбербанка России вжито політкоректний термін)?

Єдина проблема з цим (само)підпалом (поки триває слідство категорично стверджувати не можна) це те, що НІС (так, Інтер взагалі тут ніяк не причетний - за словами керівництва самого ж Інтера) спалений не був, а сморід тепер стоятиме вище криши.

Пісня про Голодомор постійно вилучається з YouTube! Це неймовірно. Ще пару років тому були десятки варіацій, зараз лише одна копія концерту Денез знята телефоном... Ось така вона бретонсько-українська доля...

Чому ж ти, хлопче, мовчав цілий рік, а тепер... Що змінилось?

Панове, розумію важливість заголовка в інтернет-ЗМІ. Та це вже дещо занадто. 483 000 ген це біля 19 000 дощ це цілком адекватна ціна для міномета такого класу. Хочете з чимось порівнювати? Порівняйте з вартістю аналогів. Враження від цієї історій подвійні. З одного боку, публічність це добре. Це сприятиме усунення дефектів виробу. З іншого - тестування будь-якого виробу вимагає фахової підготовки. Кількість людей, що не розуміють цього, дуже засмучує :/.

Скільки мінометів створив-розробив-впровадив у виробництво дурналіст Наших Грошей? Він точно впевнений, що будь-яка труба витримає понад 3000 пострілів та забезпечить точне влучення на заявленій відстані? А може він знає де у нас виготовляють нові приціли для даних мінометів? Чи порівнював дурналіст Наших Грошей вартість цих мінометів (а туди, судячи з усього, включено витрати на розробку та доведення до прийнятного стану нових зразків зброї) з вартістю аналогів?

Нарешті, хіба ж "стандарти Бібісі" не вимагають подавати інформацію збалансовано? Можна ж було трішечки напружитись та знайти відмінну точку зору на історію з "Молотами", чи релігія забороняє псувати зраду?

Слід терміново відправити до США великих експертів з кібербезпеки Шабуніна та Лещенка (з "Мірандою" на підкріплення).

Просто устами "Правда.ком.уа" мовить російський олігарх Гр-ин, тому заклик тамтешньої редакції до наших союзників припинити надавати будь-яку політичну та фінансову допомогу виглядає логічним та очікуваним.

Іншого пояснення в мене нема. Якщо в когось є - залюбки вислухаю.

На жаль, побороти російську пропаганду неможливо доти, поки ми поширюватимемо брехню (яку дуже просто перевірити).

Комплексна система захисту інформації відповідного сертифікату не отримала, тому говорити про "надійний захист інформації" неможливо.

А про готовність порталу в цілому можна судити бодай за кількістю TODO в коментарях його сценаріїв JavaScript.

У зв'язку з чим виникає щонайменше два запитання:

1) зараз вже пишуть, що насправді на створення системи було виділено аж €3млн, що для системи такої складності явно перебор. З іншого боку, таких грошей мало б вистачити для підряду порядної фірми з доброю репутацією та здатністю створити систему світового рівня.

То ж, куди поділись гроші? Хто був відповідальний за проведення тендеру, на яких засадах він був проведений, яку відповідальність понесе власне той грантожер, за халатності якого були змарновані аж такі кошти?

2) Якщо винні у зриві запуску цієї системи аж ніяк не Порошенко і не уряд, то з якого перепою потвори із видання *** Правда закликали наших союзників кинути нас напризволяще, сам на сам із ворогом?

Де славнозвісні "стандарти БіБіСі"? Де журналістська об'єктивність? Точність? Що це за маніпуляції та активізм на користь наших ворогів?

Коли ми побачимо не менш гучне вибачення потвор із *** Правди?

Тут можна ознайомитись із заявою прес-служби РНБО з приводу цієї диверсії.

Чи можна сподіватись, що антикорупційні активісти покажуть всім нам приклад прозорості й відкрито відзвітують про витрачений грант?

Не менш важливо пам'ятати і про так звані "наші" ЗМІ, які не лише зробили цю війну можливою, а й досі узгоджують свої матеріали з кураторами на боці російських терористів.

Суцільна тиша (в порівнянні з оприлюдненням переліку акредитованих у терористів журналістів), з якою наша медіаспільнота зустріла публікацію кореспонденції Татьяни Єгорової, може служити черговим свідченням того, що український народ і так звані "журналісти" перебувають по різні боки лінії фронту інформаційної війни.

(11)Широке перешкоджання з використанням структури організацій та їх діяльності:
(а)Організаційний процес та концеренції
(1) Наполягайте на виконанні всього через "канали". Ніколи не дозволяйте використання "коротких шляхів" в наказах для ускорення рішень.
(2)Виступайте. Говоріть так часто, як можете та якомога довше. Зображуйте "головні частини виступу" довгими анекдотами та випадками з власного життя. Ніколи не соромтесь робити влучні "патріотичні" висловлювання.
(3)Коли можливо, відсилайте всі матеріали до комітетів для "подальшого вивчення та обговорення". Пробуйте збільшити кількість комітетів якомога більше, не менше п'яти.
(4)Піднімайте неумісні питання так часто, як це можливо.
(5)Торгуйтеся над більш чіткими формулюваннями в розмовах, протоколах, резолюціях
(6)Посилайтеся на раніше прийняті на зустрічах матеріали та пробуйте "перевідкрити" питання про доцільність таких прийнятих рішень.
(7)Відстоюйте "обережніть". Будьте раціональним та наполягайте, щоб інші учасники обговорення також були раціональними та уникали поспішності, яка може призвести до конфузів та затруднень в майбутньому.
(8) Турбуйтесь про правильність будь-якого рішення: піднімайте питання чи знаходиться рішення в сфері компетенції органу, та чи не буде конфлікту з якимись вищими органами.

Цікаво, на скільки на це опитування вплинув актуальний норвежський серіал про агресію росії - "Окуповані" (Okkupert - http://toloka.to/t69408)?
ps: позначте будь ласка Irina Sharonova як "спам"

Маю двох знайомих, виключно російськомовних дівчат з яких перша вже закінчила навчання за спеціальністю "викладач української мови та літератури", а друга закінчує. Бо це була єдина спеціальність куди вони свого часу пройшли на безкоштовне. Таке) Полтава)

Добудують і введуть в експлуатацію. Москалі москалями, але шведи без світла жити не стануть.

Брєшуть.
Хто платить соціологам, такі й цифри показують. А взагалі, я радий, що адміністрація сайту припинила називати інші релігійні течії, відмінні від УПЦ (КП) та УПЦ МП, "сектантами". Виправляєтесь, молодці.

Дякую, що вкотре піднімаєте це питання подвійності ґуґла. Хто має думки, що можна з цим зробити, наприклад петиція про сплату штрафу Україні, сума якого рівнозначна прибуткам рашистського офісу?)

Гарна робота, гарный дизайн, молодці.