Цей коментар вилучено автором.

Цей коментар вилучено автором.

За воду и за свет они (ЖЭК Skyland / Parkland) после многих скандалов выставляют чеки. Оплачиваем ежемесячно без задержки.
За остальные услуги не хотят выставлять чек.

И все равно свет выключают людям, хотя за свет и воду платят. Вечером пришли 8 человек с оружием и пригрозили что будет плохо, если не подпишем договор. Вырвали щиток с счётчика, висят теперь одни потроха. Полный криминал! Камеры наблюдения, которые установлены в Скайланд и к которым есть всем доступ с интернета, были в это время почему-то отключены. Совпадение?

Если они считают себя правыми, что мы должны подписывать такой договор и не хотят менять спорные пункты в договоре, почему не подают в суд или не вызывают полицию а присылают вооружённых бандитов? Объясните пожалуйста!

Так вас устраивает договор, который могут менять без вас в одностороннем порядке, что вам завтра могут поднять тарифы за свет в 20раз просто так? И вас устраивает что вы не можете напрямую заключить договор с КиевЭнерго и КиевВодоКанал, а платите каким-то посредникам повышенные тарифы, не зная перечисляют ли они эти деньги дальше к поставщикам света и воды? Они убегут через пару лет, а у вас может буду долги в КиевЭнерго и в КиевВодоКанал! Кто гарантирует что не так будет?

Им не нужна оплата услуг, уже сто раз им предлагали. Они только хотят подпись под договором, и пытаются добиться этого любым путём, даже криминальным с помощью бандитов. Диалог бесполезен: «подписывай или тебе плохо будет»!

Кстати у них даже нет лицензии на обслуживание дома, они это всё делают нелегально. О другом уже и говорить не стоит, что нет нормальной сметы как они высчитывают стоимость услуг, что в договоре стоит что они могут собрать все манатки и ваши деньги и смотаться в течении 10 дней, что они могут заходить в квартиры без разрешения, и т.д. и т.п. Советую, сходите к адвокату и покажите договор. Вы подписали договор с бандитами, нелегальной компании без лицензии. Вы им будете платить за свет, а они эти деньги не будут переводить в КиевЭнерго. Когда они исчезнут через пару лет, у вас будут долги и проблемы. Компания зарегистрирована в офшорах.

Чудова стаття, чудове розслідування у фірмовому стилі "Текстів". Але! Хотів би звернути увагу редакції, що операцію "Трест" існує не така вже і погана стаття українською мовою. Гадаю, було би доречним змінити посилання в тексті розслідування на неї. Дякую!

))) Цікава стаття. Я і раніше здогадувався, що величезна кількість новин просто заказуха, але не думав, що аж настільки. Медведчук, авжеж, гандон ще той, але не він один платить за заказні новини. Да і взагалі за заказний матеріал. Ставлю тверду "5" за актуальність теми.

Після прочитання основні думки такі. Темпи реформ які є для вас бажаними не реалістичні.
Для того щоб зменшувати витрати бюджету, потрібно найперше різати соціальні витрати. Рівень незадоволення в суспільстві високий. Після отримання платіжок з новими комунальними він значно зросте. Додайте до цього порізані соціальні витрати в бюджеті наступного року - і уряд не втримається. Можливо, не втримається й президент. В результаті позачергових виборів до влади прийдуть популісти. Це буде на 3 - 5 років.
І ось тоді не лише жодних реформ не буде, відбудеться рух назад :).
Можливо влада діє не ідеально. Але темпи реформування відповідають можливостям держави.

Якщо підприємці вважають що дії комунальників незаконні - нехай йдуть до суду.
Позицію автора статті важко назвати збалансованою. Він повністю на боці підприємців :/.

Тим більше дивно, що на УП переклади такі, що хочеться "плюватися й матюкатися".

Більше варягів краще! Тим більше такої кваліфікації. Та просто те, що вони ходитимуть тими коридорами в МО.

А чи можна формувати запит самому? В формі обмежена кількість інформації
Чи можливо мати доступ к безпосередньо до таблиць - є якийсь опис та інструкції як підключитись?
Бо мене. наприклад, цікавило б, історія - ось тендер, ось угода. ось платежі. З іншого боку - накопичувальні результати по виконавцям - для цього потрібен ід.код З третього - мене б цікавили економічні статті витрат - послуги, матеріали, нове обладнання та ін.
Ясно, що ніхто не буде робити окремі звіти на кожну примху кожного читача. Тому якщо є можливість підключитись та самому робити запити до таблиць (SQL-запит вона ж розуміє?) було б цікаво.

А когось реально цікавить думка депутатів Лєщєнка, Найома, його коханки, та інших яскравих представників медіаспільноти (на вимогу депутата й ВІП-клієнта Сбербанка России вжито політкоректний термін)?

Єдина проблема з цим (само)підпалом (поки триває слідство категорично стверджувати не можна) це те, що НІС (так, Інтер взагалі тут ніяк не причетний - за словами керівництва самого ж Інтера) спалений не був, а сморід тепер стоятиме вище криши.

Пісня про Голодомор постійно вилучається з YouTube! Це неймовірно. Ще пару років тому були десятки варіацій, зараз лише одна копія концерту Денез знята телефоном... Ось така вона бретонсько-українська доля...

Чому ж ти, хлопче, мовчав цілий рік, а тепер... Що змінилось?

Панове, розумію важливість заголовка в інтернет-ЗМІ. Та це вже дещо занадто. 483 000 ген це біля 19 000 дощ це цілком адекватна ціна для міномета такого класу. Хочете з чимось порівнювати? Порівняйте з вартістю аналогів. Враження від цієї історій подвійні. З одного боку, публічність це добре. Це сприятиме усунення дефектів виробу. З іншого - тестування будь-якого виробу вимагає фахової підготовки. Кількість людей, що не розуміють цього, дуже засмучує :/.

Скільки мінометів створив-розробив-впровадив у виробництво дурналіст Наших Грошей? Він точно впевнений, що будь-яка труба витримає понад 3000 пострілів та забезпечить точне влучення на заявленій відстані? А може він знає де у нас виготовляють нові приціли для даних мінометів? Чи порівнював дурналіст Наших Грошей вартість цих мінометів (а туди, судячи з усього, включено витрати на розробку та доведення до прийнятного стану нових зразків зброї) з вартістю аналогів?

Нарешті, хіба ж "стандарти Бібісі" не вимагають подавати інформацію збалансовано? Можна ж було трішечки напружитись та знайти відмінну точку зору на історію з "Молотами", чи релігія забороняє псувати зраду?

Слід терміново відправити до США великих експертів з кібербезпеки Шабуніна та Лещенка (з "Мірандою" на підкріплення).

Просто устами "Правда.ком.уа" мовить російський олігарх Гр-ин, тому заклик тамтешньої редакції до наших союзників припинити надавати будь-яку політичну та фінансову допомогу виглядає логічним та очікуваним.

Іншого пояснення в мене нема. Якщо в когось є - залюбки вислухаю.

На жаль, побороти російську пропаганду неможливо доти, поки ми поширюватимемо брехню (яку дуже просто перевірити).

Комплексна система захисту інформації відповідного сертифікату не отримала, тому говорити про "надійний захист інформації" неможливо.

А про готовність порталу в цілому можна судити бодай за кількістю TODO в коментарях його сценаріїв JavaScript.

У зв'язку з чим виникає щонайменше два запитання:

1) зараз вже пишуть, що насправді на створення системи було виділено аж €3млн, що для системи такої складності явно перебор. З іншого боку, таких грошей мало б вистачити для підряду порядної фірми з доброю репутацією та здатністю створити систему світового рівня.

То ж, куди поділись гроші? Хто був відповідальний за проведення тендеру, на яких засадах він був проведений, яку відповідальність понесе власне той грантожер, за халатності якого були змарновані аж такі кошти?

2) Якщо винні у зриві запуску цієї системи аж ніяк не Порошенко і не уряд, то з якого перепою потвори із видання *** Правда закликали наших союзників кинути нас напризволяще, сам на сам із ворогом?

Де славнозвісні "стандарти БіБіСі"? Де журналістська об'єктивність? Точність? Що це за маніпуляції та активізм на користь наших ворогів?

Коли ми побачимо не менш гучне вибачення потвор із *** Правди?