В основі місії Текстів лежить сприяння прозорості через аналіз, репрезентація великих масивів даних і поширення цифрової культури.

На мою думку конотація заголовку і загальна манера подачі матеріалу цієї статті не спрямована на забезбечення місії проекту ( http://texty.org.ua/abt/#hr1 ) і не підпадає під приорітетні теми ( http://texty.org.ua/abt/#priorities ).

Я здивований тим, що проект спрямовує свої зусилля на доповнення фактів подібною конотацією.
Я дуже сподіваюсь що аналітика і унікальний контент дозволяє розширити зацікавлену аудиторію і редацкії не потрібно буде вдаватися до збільшення кількості відвідувачів через емоційно окрашені заголовки.

З повагою до набдання Текстів,
Ярослав

Важливо: обов"язково перечитайте оновлену вставку "від редакції"

Все так, тільки не міфічні "російські хакери", а організацію, яку пов'язують з російською військовою розвідкою. Такий собі спеціалізований підрозділ для здійснення операцій у кіберпросторі (розвідка, саботаж, тероризм, тощо).

До речі, завтра буде річниця російської кібератаки на 3 наших обленерго — дуже знакова подія, між іншим.

Хе, це колись, у 2005, після "всім відомих подій", охмєтов тікав з України "лікуватися" (і то не на довго). Мабуть нічого доброго немає у тому, що явний "агент кремля" (і "громадянин-патріот сусідньої держави") почуває себе у безпеці й "нікуди не тікає".

Чому стільки "ажіотизму" навколо того "безвізу"? Кому потрібно "поїхати", може й так досить легко (й дешево) ту візу отримати. Єдина суттєва перевага - диких московитів "зелена жа.. заздрість задавить", відтак швидше розвалиться недорозвалене (на різні "князівства-улуси-Д(оньскі)НР-и"). Ясно, що "права на роботу" "туристична віза" не дає, але "більше їздитимуть працювати нелегально"; відтак багато шансів, з нашими корупціонерами, для повторення досвіду більш схожого на латиський, а не стільки на естонський чи ("хоча б") литовський. Не бачу переваг! (окрім згаданої "іміджевої") (І навіть з точки зору "ситих євро-бюргерів" - Європа не надто збагатіє від "навали українських туристів", зовсім не багатих і "не щедрих", за рідкісними винятками)

Оружия нельзя, карате обучаться самостоятельно нельзя? Порошенко хочет всех в овощи превратить, чтобы кирпичи даже в руках не могли удержать?

Это касается не только закарпатьских СМИ но и всех общеукраинских. свободных журналистов нет. Олигархи держат СМИ в своих руках. Цензура и пропаганда кругом

Угу. Мабуть не усяке "розмаїття" є біологічною нормою (і "нєчя" звалювати в одну купу побутове насильство й різні патології)

1. Республіканці це насамперед ВПК, а для нього потрібне переозброєння ЗС і НГ США, збільшення зброї в союзників США, як у НАТО, так і поза ним. Тому саме республіканці домагалися постачання Україні зброї. Однозначно за президента Трампа Україна отримає американську зброю, причому важкі наступальні озброєння - есмінці та фрегати, винищувачі, винищувачі/штурмовики, ударні гвинтокрили, ЗРК і ПЗРК, ПТРК, РСЗВ, САУ, гармати, міномети, танки, БМП, великокаліберні снайперські рушниці.
2. ЄС не може стати жертвою Нациської росії. ВВП ЄС в 13 разів більше ВВП РФ, збройні сили країн ЄС більші та краще озброєнні ЗС РФ.
3. Торгівля землею та продаж державної власності не мають жодного відношення до реформ і ніяким чином не сприятимуть росту економіки. Такі фантазії поширюють американські демократи, які займаються фондовими ринками, по народному - спекуляціями.

На жаль і до нас перетікає зневажливе ставлення американських лівих ЗМІ до виборців та політиків-республіканців. Гадаю, що такого ставлення все ж таки варто уникати та не мавпувати газету імені Волтера Дюранті.

Наша мова - це наша зброя N 1 у наших війнах за наші душу, націю та державу. Якщо ми хочемо по-справжньому жити і перемагати у цьому жорстокому світі, то треба українською володіти, думати і користуватися. Слава українській мові ! Слава українській стрілецькій зброї: від револьвера, гвинтівки, автомата до танка, літака та ракети ! Слава нації ! Смерть ворогам !

Апокаліптика якась :).
Ок, почнемо з кінця. Ви стверджуєте що підвищення мінімалки вдарить по найбіднішим. Ну то, перепрошую, найбідніші почнуть отримувати вдвічі більше. Маховик інфляції який ви змальовує ще потрібно довести. Від того що мінімізатори заплатять ті самі чорні гроші своїм працівникам офіційно грошова маса не зміниться. Більша кількість грошей в отримувачів справжньої мінімальної ЗП стимулюватиме споживацький попит. І це не лише мінус, це ще й плюс. Чи вдарить підвищення мінімалки по працюючим пенсіонерам? Можливо. Але справді працюючих переведуть на неповний робочий день. І вони продовжать працювати. Чи вдарить це по молоді? Сумніваюсь. Молодий спеціаліст не працюватиме за 1600 грн. Подібне це типова "мінімізаторська" схема. Тут я проблеми не бачу. Це вдарить по вкрай слабкому бізнесу з працівниками, що створюють мінімальну додану вартість? Можливо. Але зміни не можуть бути позитивними абсолютно для всіх. Це по-перше. А по-друге, смерть це природний кінець для слабкого бізнесу. Що ж до сільських магазинів і т.п. Хлібне місце пустим не лишиться ). Не зможуть власники платити найманим працівникам? Продадуть магазинчики місцевим, де самі власники і будуть працювати. Нормальна цивілізована схема. І так буде практично і всіх подібних бізнесах. Вас турбує підвищення фіскального тиску? Але. Стан коли підприємство практично відкрито не платить податки і виплачує ЗП чорним налом не є нормальною. Практично те саме наш "єдиний податок" з мізерними виплатами до бюджету. Зростання мінімалки змусить їх зменшити рівень тінізації. Що вони і виконають з мінімальними втратами для себе. Чи спричинить це зростання цін? Можливо. Але це зростання навряд чи буде суттєвим. Те саме, до речі, з тарифами держмонополій. Так це може спричинити певне зростання тарифів. Але витрати на ЗП в держмонополіях того ж енергетичного сектору невелика. То й вплив зростання ЗП на тарифи буде мінімальним. І що ж в нас на виході? Не збільшувати мінімальну ЗП через незначний негативний вплив на пенсіонерів та сміттєвий малий бізнес? Я перепрошую ...:))

Все тут красиво, але є одна проблема — такий підхід має свою ціну. Коли ЗМІ замість бодай якоїсь ілюзії об'єктивності стають в певну позу (та іще про це заявляють вголос), то виникає такий феномен, який у нас отримав назву "медіаспільнота" (в оригіналі трохи інакше), а у них — lying media.

Громадянин просто напросто втрачає будь-яку довіру до ЗМІ (в кращому випадку), або ж потрапляє у вигаданий світ (можна побачити на прикладі наших сусідів).

Можете пригадати як у нас в умовах шаленого опору з боку ЗМІ відбувались вибори 2004-2005 років і до чого це все призвело.

А коли подвійні стандарти стають не просто очевидними, а й беззаперечними (та іще і проголошені вголос), то виникає такий феномен, як Трамп. Більше того, цей феномен живиться і зростає з подвійних стандартів ЗМІ.

Щось подібне можна спостерігати в Європі. При чому різні диктатори за таких умов отримують чудову нагоду вдало грати на протестах проти die Lügende Presse а також легітимізувати приборкання свободи слова у себе вдома.

В багатьох відношеннях нинішня передвиборна компанія в США — унікальна, без прецедентів, але багато в чому вона виникла саме завдяки таким от подвійним стандартам ЗМІ, завдяки яким в 2012 при владі лишився нинішній POTUS.

Ну і есей та відео на тему ціни (часто людські життя), яку доводиться платити за спотворені новини.

Думаю, слід врахувати, що в подібних опитуваннях дуже високим є відсоток брехні. Люди відповідають те, що хочуть про себе думати, або те, яким хочуть бачити результат опитування, а не те, що є насправді. Якщо подивитись відео з зони АТО, переважна більшість говорить російською, тобто або україномовні відсиджуються подалі, або ж (більш ймовірно) просто маємо класичну проблему подібних опитувань.

Але це не є погано, це лише підтверджує бажання українців, російськомовних та україномовних, більше розвивати та захищати свою мову.

> мовна політика Ющенка мало чим відрізнялася від мовної політики Кучми, крім риторики.

Це не зовсім так. Чиновники на місцях у той час значно старанніше відносились до законів про мову, вимагали від викладачів, наприклад, графіки переходу, матеріали українською, від працівників бюджетних установ - виконання того, що було прийнято за Кучми, але за мовчазною згодою всіх сторін не виконувалося. Тобто люди раніше тільки чули про українізацію, але не відчували, а тут відчули.

Звісно, було б ("цілковито") байдуже, якби "Укрпошта" не була державним підприємством. А так... всюди (на державних посадах) сидять, як і раніше, бариги і бандюки (починаючи із "гаранта").
Колись так само "Укртелеком", ще до того як бандюки вкрали його повністю, ще будучи "державним" і маючи виняткову інфраструктуру та виключну ліцензію на 3g частоти, "просвистів" конкуренцію кацапським операторам зв'язку (чому досі не "націоналізовано", тими ж баригами, "київстар" й "кацапофон" - не є зрозумілим, але то вже інше питання). Так тепер і "Укрпошта" уходить "внікуда". (досі зустрів чи не єдиного комерсанта-продавця, який із якихось незрозумілих принципів не користується послугами "Нової")

Наприклад у нас листоноша отримує 250 на місяць

Дякую, ГАРНА робота, приблизно знав, але добре допомогло почистити список медіа, яки переглядаю.