На фото Олександр Коба, 8 ножових поранень, в реанімації, стан стабільно важкий. Колишній доброволець Дніпра 1, голова ГО "Злам Стереотипів".

Ця зміна не є "однозначно покращенням" (навіть врахувуючи що "їдемо в європу").
Причиною того, що (в Україні) на різних таких перехрестях пріорітети розставлені по-різному, є різна значимість дорог (щоби рух із (зі значно) менших, другорядних доріг не перешкоджав рухові більш важливих, із більшим потоком) Із таким правилом різні потоки формально урівнюються в пріорітеті, в результаті десь може стати кращим знести те кільце й побудувати якесь інше перехрестя.

"хрєн ат рєдькі". Що у того, що в іншого без креків-хаків юзери володіють залізом-девайсами "значно менше", аніж ті благодійники (хіба що можливість-"право" кинути пристрій у стінку). Нового, "досконалішого" шпигуна "неміряно складніше" ("якщо можливо") викинути із системи, чи якось обмежити у контролі.

Бувають деякі (**даки) диваки, що хочуть все виміряти й "вирівняти" грошима (краще біткойнами мабуть?). Жінки й чоловіки "загалом різні" - мають (статистично, принаймні,) різні фізичні, "емоційні" й "ментальні" тіла і, відповідно мають різне призначення ("у системі"; "у всіх системах") та виконують/здійснюють загалом досить різні (а подекуди "дуже різні") робтоти-функції. Вцілому жінки (досі, в Україні) значно більше часу-енергії приділяють сім'ї та домівці, а чоловіки значно більше працюють десь там на роботі; хоча б уже з цієї причини "зарплати мали/могли б бути різними". Немає сенсу порівнювати жінок та чоловіків як когось "кращого" а когось "гіршого", але хоча б із потреби (народжувати) вигодовувати немовлят безглуздям виглядає прагнення декого урівняти жінок і чоловіків у їх "праві" проводити однакову кількість часу (й "отримувати однакові гроші") десь там на роботі.

Проблема не у вирубці - проблема в тому, що не садять назад. Уже десятиліття не бачив нових посадок. Рубають все підряд і залишають за собою лише корчі. Звідси ерозія, повені, зміна макро і мікроклімату. Рубають ще й нераціонально - здорові дерева на дрова, не чистять за собою і не чистять ліс взагалі. Таке.

Все ж показник найвищий серед обраних країни, а не серед взагалі всіх у світі. Наприклад по Україні коефіцієнт у звіті просто не наводиться.

Гм, то в цілому (за заголовком) чи у першому читанні (за текстом)? :)

"Різні месенджери" ("популярні в народі") дещо віддалено можна порівняти із фастфудом, суть якого добре було передано у антирекламі "швидка їжа - швидка допомога".
Протокол smtp (в народі відомий як e-mail) прекрасний тим, що є відкритим, децентралізованим-федеративним (тобто такий, у якому окремі незалежні вузли органічно "вливаються" у глобальну-універсальну мережу) і тим, врешті, що отримав глобальне розповсюдження. Разом з тим, і протокол smtp різні монополісти (подібні до фугля і, наприклад, гебівського хрюмейла у московії (ага, досі популярного у деяких дурнів-співвітчизників; вибачте, нема іншого тут слова)) встигли "непогано" згвалтувати (з чим не впоралися - то це зі створенням власних "пропрієтарних" і, відповідно, "закритих" варіантів "електронної пошти", звісно, якщо не згадувати ті ж "різні месенджери")

Логічним продовженням "народного" ('народного' можна без лапок) протоколу smtp мав би стати XMPP (найбільший внесок у розвиток якого зробила спільнота http://www.jabber.org/ ), а не "різні месенджери" монополістів-капіталістів-скоробагатьків, у мережах яких чим більше сидять "невибагливі юзери", тим більше витрачають грошей на різні "не зовсім потрібні" покупки й послуги (, даруючи також тим спритникам усю свою приватність).

ps

smtp (e-mail) є розумним використовувати разом із PGP (для "не гіків" все зробить, наприклад, enigmail+thunderbird; можна знайти ще різні варіанти; можливо, напр., mailvelope разом з якимось пристойним браузером, якщо такий є)

http://matrix.org/ і https://vector.im/beta/ (riot) є однією із спроб віднайти "втрачену свободу" (позбавитися залежності від монстрів-глобалістів-монополістів)

По-перше, всі ті "атжатиє", як то кажуть, підприємства належали (чи належать, як вони там, насправді, домовляються), бандиту охмєтову, і те, що вони не були у такий спосіб "атжати" вже давним-давно, про щось таки промовляє ("в народі" таке називаюь "цирк")
По-друге, всі ті бізнесюки-бандюки (вся та свисто-братія з вальтсманом головним) про щось "думали" (рахували свої прибутки окремо від користі "українському народові"), що тільки зараз засвистіли про "стратегічне виробництво коксу"; наче не знали про "потенційну" кацапську "(не)передбачуваність" (ага, виробництво антрациту окуповано давно, а "кокс" виробляють тут), що до сих пір не знайшли той антрацит десь ще, нехай трохи дорожче, але без зайвих ризиків.

Врешті, Дацюку віри значно більше (, аніж Чорновол):
http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/58b907ae86d3e/

Додайте будь ласка в конфігурацію часу тривалості сесії один нулик, можете взяти тут ---> "0"

Цікаво яка мета цих призиденьських заяв,і який їх підтекст.

"ФСБ могло прослуховувати" -- не могло, а прослуховує; і через Інтертелеком, і через "кієвустал" і "кацапофон", і навіть, найбільш ймовірно, також і через нині турецький life, оскільки кацапських хробаків і агентури у тій (нині турецькій) мережі-інфраструктурі лишилося неміряно.
"Почьту-тєлєґраф" (інтернет-мобільний-зв'язок) слід націоналізовувати чим швидше й перш за все (а не дарувати бізнесу й спецслужбам окупантів). Але навіть із тим, маючи інтернет (а не мобільний голосовий зв'язок) є достатньо засобів для шифрування усього трафіку (включно, коли потрібно, із нерозголошенням метаданих), як наприклад:
list.jabber.at (клієнти chatsecure, jitsi.org)
matrix.org (https://vector.im/beta/ якщо немає довіри до "вікритої матриці", можна встановити власний сервер-synapse; нажаль, поки немає там інтернаціоналізації, все англійською)
Слід також уникати купівлі смартфонів, зроблених на замовлення кацапських фірм (таких, нажаль, продається дуже багато в Україні) - які в них встановлено хробаки, разом з тим усім москальсько-фсбешним блотвером, можна тільки здогадуватися.
Принагідно - побажання "Текстам" - зробити доступ до сайта через SSL (httpS).

Гарні рецепти:
https://vector.im/beta/
а також
https://jitsi.org/
(із власним XMPP сервером, як Prosody або list.jabber.at)

Починати треба з правильної операційки (Linux, Cyanogenmod, FreeBsd)

Вибачте, я довго не заходила, якось розійшлися дороги. А зараз побачила відео телевізійного репортажу за оцим матеріалом, який я зараз коментую. (http://texty.org.ua/d/fb-trolls/)
Я спеціально зайшла зі своїм тутешнім паролем, колись я співпрацювала з вашим сайтом, і досі не мала причини про це шкодувати. Але на жаль цей час настав.
Ви оббрехали ні в чому не повинну людину, мого знайомого художника з Полтави Петра Чайку. Виставили його тролем, в телерепортажі взагалі глядачі можуть прийняти його за іноземця, накрутили казна-чого.
Ваша методика НІКУДИ НЕ ГОДИТЬСЯ.
Петро Чайка - це справжнє ім'я та призвище художника-фотожабера, він свого часу зробив дуже багато фотожаб на Януковича, він підтримував Майдан так, як жоден автор по всьому інтернету! Його жаби були найпопулярнішими в мережі, коли це було "зручно", так?
Так, він зараз виступає проти Порошенка, і це ЙОГО ПРАВО - писати те, що він думає!
Ви проти свободи слова, що мішаєте бойовика терористів Мазуру-Жука з групою "Імпічмент Порошенку", яка стихійно склалася та була створена Петром після виборів президента, коли ми всі побачили (підкреслюю - всі, і ви теж!), що президентом обрано олігарха з підмоченою репутацією.
Після створення групи до Петра приходили співробітники СБУ, подивилися, хто він, як він живе (а живе він бідно!) і відстали. Залякати чи умовити його припинити робити жаби на Порошенка вони не змогли, Петро продовжив.
Так, він не стежить за порядком в групі, це його принципова позиція, таке його бачення свободи слова. Але на це він теж має повне право як адміністратор та власник групи, і він аж ніяк не заслуговує на те, щоб його примазували до шпигунів та ватникам та записували в "тролі"!
Ви якою мірою міряєте, такою і вам відміряно буде.
Оббрехали ні в чому неповинну людину, яка навіть до суду позватися на вас не може, тому що бідна та зневірена у нашому правосудді, завдяки саме тому, що корупція нікуди не ділася, та навіть збільшилася.
Ви захищаєте її, так виходить.
Бог вас сам знайде.
Він вам і суддя.

Фармацевти, автозаправки, банки, попи... Всього названого забагато навколо (ще є мережа магазинів "хрюшен", але то є особливим бізнесом зі штучно створеною/надбаною значною перевагою перед інакше конкурентами-харчовиками), бо є на те (не)"природній" попит.
В ідеалі, релігія має (в принципі, так і є) бути суто індивідуальною - кожен сам собі створює "кумира", систему ритуалів, визначає життєві принципи й виконує-сповідує то все. Час від часу "релігія-церква" може (й, загалом, повинна) мінятися (зазвичай якщо є певний "духовний рух"). Релігії (які нібито вцілому "всі про одне й те саме") сильно відмінні одна від одної. Наприклад, "iskcon" сильно відрізняється від християнства у його кращій узгодженості із "науковими" (заснованими на "математичних" і ймовірнісних підходах) описами світу. Попи теж сильно відрізняються від релігії до релігії (схоже, що у християнстві, незалежно від різновиду-"приходу", загалом попи досить "дикі"; частково це можна пояснити розповсюдженістю бізнесу)
ps
Дуже показовим є наявність у "десяти заповідей" частки "не". Підсвідомість ("як кажуть психологи") благополучно відкидає всі заперечення, відтак зрозуміло, що з того виходить ;-) (особливо якщо застосовувати ті заповіді "як молитву" - повторення молитв, як відомо, спрямоване на роботу саме із підсвідомістю. [Не] вбий. [Не] прелюбодій тощо)