Тут Путін ні до чого. Просто хлопці хочуть побудувати торгівельний центр, адже церквушка біля ринку стоїть.

Янукович зможе продовжити дерибан і розпочати ще більший. Більш цікаво - що буде, коли прийде час віддавати кредити, а нових не дадуть? Чи була в історії країна, по шляху якої йде наша?

Які там реформи :))). Зате він зможе дещо спокійно продовжити - нічого не робити.
Дотичне питання: як вставити в новину малюнок? Що всі мої спроби були марними ...:)

Хороша стаття, читав її ще на УП.
І ще одна дуже цікава тема. Якось Роман висунув у блозі чудову тезу щодо розвитку української культури і такої собі внутрішньої культурно експансії. Коротко її можна сформулювати так: "Розмовляйте українською завжди. Не переходьте на російську спілкуючись з російськомовними". Це дуже проста і важлива теза. Не менш важлива ніж описане в статті вище. І її варто всіляко розвивати та пропагувати.

Гарне питання. В них багаторічним спонсором був Бойко з ММК ім. Ілліча. А зараз, мабуть, Цушко як міністр економіки щось намутить. Хоча він вже "супротів пахана пошол" - СПУ прийняла заяву про неприпустимість подорожчання цін на газ.

вітаю з поверненням. Добре, що збереглися логіни. Напевно, тепер час не тільки згадувати старе, а й розміщувати нове - нє? Я б запропонував продовжити тут обговорення матеріалів, які ДевРанд та Роман розмістили на УП. Тема нової моралі важлива і актуальна адже без нової моралі не відбудеться Україна 2.0.

за мною, доречі, залишилася група зауа http://vkontakte.ru/club13682142 Вконтакті (це така соцмережа:)). зараз перепощу цей текст туди і перейменую групу на ТЕКСТИ.орг.юа

Справляє враження. Нанотехнології в дії.

Чудова стаття. Прочитав її лише зараз.
Все ж, скільки якісних матеріалів з'явилось на цьому сайті за якийсь рік. Жаль, що не вдалось зберегти обговорення. Деякі з них були варті статей.

А що, треш-інфографіку уже ніяк не можна витягти?

А які олігархи підтримують СПУ? Хотілося б глибше розуміти схеми що реалізуються в партії заміною Мороза на Цушка.

Newsmaker, а які причини звільнення МакКрістала? Що про це говорять?

Привіт всім і ще раз спасибі хлопцям :)!
Дещо ... про минуле. Дуже неприємне враження справила історія з "заморозкою" минулого сайту. Інвестори нічого не "морозили". Просто вбили сайт і його наповнення, нікого не попередивши і не потурбувавшись про збереження інформації.
Трохи пізніше звертався в "За Україну!" з іншого питання, використовуючи форму листа на їх сайті. Досі мені ніхто так і не відповів.
Дуже показове відношення до вибоця з боку "За Україну!" чи не так :))?

Схоже, що звільнений Обамою командувач військ НАТО в Афгані генерал МакКрістал "наносить отвєтний удар". Хоча нічого сенсаційно нового я не побачив.

Поздоровляю адмінгрупу і всіх нас!
Маю надію, що сайт буде ще цікавішим, ніж попередній!