Статья очень правильная. Жаль, автор не указан.
Я бы уточнил. Реформа - не повышение цены на газ, а выравнивание цен на свой и импортный, для промышленности и населения.
Только вместе с повышением цены для населения следовало убрать целевуюнадбавку в 12$/1000м3 в пользу Нефтегаза для промышленности.
И пенсионный возраст для женщин давно следовало выровнять с мужским.
Эти 2 полезные вещи, которые собирается (еще не сделала) новая власть боьлше всего поносит "оппозиция". Я все время думаю, а с кем же остается быть?

мислі правильні. останнім часом якраз у справах бувала. в поліклініці.собезі. точно написано. я б всю систему випотрошила. бо за мої гроші мене ж мають. довідку для водія робила три дні. з дитиною на руках. а все придумано так, щоб ті самі 200 грн. заплатив дяді, а потім просто забрав довідку.
ну а взагалі, народ такий. я от у черзі стою. а пруть родичі,знайомі чи ті, які просто спитати. починати реформи треба з себе. а то потім отак лізуть,хапають, а про майбутнє не думають.
стосовно пенсійного віку. можна і підняти. але скасувати пенсію, якщо десь ще працює.або пенсія.або зарплата. і обмежити рівень максимальний пенсії. чого я маю утримувати когось з пенсією в 15 тис.. якщо зараз я не можу легко такі самі гроші заробляти. да. молодець, дослужився. але ти жируєш, а бабуся в селі мерзне. бо держава не змогла нормально усі галузі підняти.
от
помилок повно.так поспішали вставити матеріал? чи коректора нема?

А свіжа ідея з відрубаною рукою, до речі. Новий підхід до вирішення класичного кульмінаційного епізоду, де злий герой падає у прірву. :)

Все це чудово, але скільки коштують антени, пару лептопів та "пристрій"? На мою думку це дорога іграшка.

Опять же, теоретически все на 100% верно. Со времен Патнэма мы знаем важность самоорганизации граждан и умения микрообъединения людей решать свои вопросы без привлечения центральной власти.
Но автор говорит "НАМ не жалко нынешней системы управления". Не жалкр. Но 2/3 населения НЕ ПРЕДСТАВЛЯЮТ другой и постоянно неосознанно ее ищуь. Подгоняют под нее текущие события, свой выбор.
"Как только у нас в подъезде начнут убирать, я увижу, что власть в стране поменялась", - говорит политически активный товарищ. Это отражение его социализации. Она такая же у большинства.
Именно эволюционно менять головы людей, менять услвоия, в которых новые поколения проходят эту социализацию. Я не вижу другого выхода.
Конечно, работа по созданию групп интересов важна и полезна. Энтузиасты и так ее выполняют. Вопрос же, когда она станет нормой для большинства?
Да, принцип "кто не участвует в установлении налога, тот не платит его" царил в Европе с 14в. Короли постоянно пытались его игнорировать, дворянство за него сражалось. В Англии отстояло, во Франции нет. Война за независимость североамериканских штатов также была связана с тем, что они не избирали английский парламент. Но мы то избираем ВР, а то, что не способны организоваться и выдвинуть своих кандидатов за свои деньги, а голосуем за предложенных, прекрасно зная кто они и что будут делать, это из той же серии про неверную социализацию.

Цікаво:). Хто де, а наші люди у Мексиці ... :))

"Нафтова країна, а народ без грошей" - что-то знакомое.

Одна справа Корольов і весь потенціал СССР, а інша народ з гаража. Не все проб...лось в Данськім королівстві.

Це не так приватна космонавтика, як прикол. Не думаю, що навіть банальні космічні туристи погодяться літати з головою, вистромленою з ракети. Більше того, це суборбітальний політ на висоту 30 км - Корольов ще в сорокові роки пускав на таку висоту перероблену Фау-2 (Р-1), афаір, і з живністю на борті в тому числі. А на початку 1950-х собаки на модифікованій Р-1 літали на 100 км висоти.

Вражає, вражає ...
Не так давно дивився програму по Дискавері про підводний човен цих хлопців.
Приватна космонавтика - чудова річ. Держструктурам (з їх неймовірними витратами) явно потрібна в цій галузі конкуренція.

да. вже почалось.вжеу закупці нема у них шречки.і 14 грн. цю розкуплять - і 20 буде коштувать.

Насправді на 99,9% можна бути впевненим, що ніхто нічого не знищував. Просто екс-начальник придумав гарний інформпривід для наїзду на нове начальство. :-)

Але ДЕ САМЕ їх ліпити на паперову пресу ? Купити газету і прикрашати її наліпками :)?
Чи робити це на розкладках торгівців в метро? Дик ... вони будуть невдоволені ... :))

"кричущого непрофесіоналізму" - ця фраза мене порадувала. Автор вважає що в нашій країні є професіонали в держ. органах? Дикість знайти там професіонала. Та і якщо він там знайдеться, то він один і все-одно всі процеси ідуть через дупу, бо того професіонала ніхто не слухає, а якщо і слухає то не виконує те що він каже.

Ліпити їх потрібно на паперову пресу. Цікавіше питання хто буде це ліпити? А ще цікавіше - для кого?
Ось візьмемо приклад. Я полюбляю ресурс тексти.орг.юа. І ось якийсь москаль наліпив наліпку, що журналіст не розбирається в темі якій пише. А перечитавши статтю, я розумію що на справді той москаль нічого второпати не може, на відміну від журналіста. Отже ці наліпки будуть мені недоречні на цьому ресурсі. Отаке...

Загалом все вірно. Але зазначена проблема (агресивне / відверто нетолерантне) відношення до "понаєхавших" для нашої держави не надто актуальна.