Тяга к "рассее" у наших сограждан - это всего лишь доказательство точности древнего изречения "ibi bene, ubi patria" - вольный перевод "родина там, где *опа в тепле", правда тепло это, в большинстве случаев, создается бравурными новостными репортажами а-ля "совковые вести с полей", которые озвучиваются дикторами "великороских" каналов НТВ, РТР и т.д. Я, стыдно признаться, в свои 25 лет очень люблю фильмы о Гарри Поттере (вроде как маленький кусочек детства во взрослой жизни), но русские новости реально посказочнее будут :). Получается что Голливуд падёт не из-за засилия в нем надоевших всем шаблонных фильмов, а просто не выдержит конкуренции с "Вестями", "Новостями" и прочими бестселлерами русского новостного фэнтэзи :)

Последнее четверостишье - просто красота, правда от такой красоты на душе как то... не знаю... НАСРАНО, что-ли :(

Дело в том, что на самом деле "стабильность" - это банальный застой, а что после периода застоя следует, думаю, знают все.

5 баллов! Правда, я не являюсь сторонником демократии - слишком уж извратили это понятие. Для нашей (да и мировой тоже) политической системы "демократия" - это возможность оболгать, очернить, извратить факт, наобещать и не выполнить - список бесконечен, а для народа подобная "демократия" - это возможность лишний раз развесить уши и очередной НЕРЕАЛЬНО-МИФИЧЕСКИЙ ( :/ ) шанс выиграть в игре "лохотрон". Как это ни парадоксально, но для обеспечения существования демократии в НОРМАЛЬНОМ виде необходима... цензура!!! Так то вот.

Чувствуется, что наболело...

Неймовірно :)))! Сподіваюсь продовження буде не гіршим.

Більше б воно пасувало в електронному вигляді в якому оглядачі преси. І щоб там була пропозиція читачам надати статус статті за допомогою голосування за якийсь із написів. Тут можна і спробувати.

Знову ця стаття. Вона ще тоді викликала гостру дискусію. А інакше й не може бути.
Автор статті не може відмовити собі в задоволенні підкреслити власну належність до лібералів та ще й до антипатерналістів. В цьому дусі він пропонує взяти ініціативу суспільству на себе. Однак святкувати мають всі, навіть, якщо для них то зовсім не свято. Отакий собі тотальний лібералізм.
Нічого, що такі "добрі об'єднавчі наміри" спричиняють конфлікт. Та що то в порівнянні "с вєлікай пабєдай і свєтлим празднікам".

О-о-о... Москалі вже й до вищої раси належать... В люди вийшли, так би мовити... Що значить "старший брат"...

ну да.правильно. нащо нам розумні діти? освічена нація? хай росте нове покоління хабарників та спеціалістів.які будують побистрячку. без норм (бо за дозволи заплатять). лікують, наче ми піддослідні якісь,на якихвипробовують препарати,вакцини. про економіку та політичну сферу навіть мовчу. хабарі врятують нас. пустіть мене до тої кормушки!! жаль,табачник та іже з ним не прочитає((

Причастность москалей к высшей расе не делает их меньшими рабами. Преклонение перед Европой у них не меньше, чем у укранцев.

Читаю і плачу над "слов'янськістю" москалів. Вони такі слов'яни, як і Зікора. Звідки взялося "ізвєчноє славянскоє рабство" - взагалі дивина...
Пиши вже про Мерфі, "русіч".

Не будь, дружок, наивным дураком -
Что там музей - страна под колпаком,
Сам СБУ – давно российским стал -
Он – ФСБ послушный филиал.

Ах, харашо :)))!
І, здається, чім далі тим краще.

До того ж, деякі люди не користуються інтернетом, а проте активно впроваджують у життя саме ті принципи "раціонального егоїзму". Це вам скаже кожен, хто намагався подолати опір сусідів проти встановлення домофону чи домогтися своєчасного вивозу сміття. Скажете - дрібниця? Адже саме з таких дрібниць все й починається. Активісти, що прагнуть хоча б якогось порядку, завжди чомусь користуються зовсім не тією репутацією, на яку розраховують. Ось реальний приклад. У нашому домі живе одна старенька бабуся, саме така "активистка". Коли не стає води чи світла саме вона перша дзвонить по допомогу, обзвонює сусідів, первіряє, чи у всіх цей негаразд і т.п. Вона ініціює спільні дії, наприклад, встановлення домофону у під'їзді. До минулого року, коли могла виходити з дому, щоденно відвідувала хворих та больних сусідів, приносила їм те, що вони просили, допомагала готувати. Активісти з іншого боку всіляко паплюжили її, заважали і псували репутацію. А останній випадок уразив весь двір. Якось влітку бабуся упала та ніяк не могла встати (зі старими таке трапляється). Її така сама стара подружка, що в той час у неї гостювала, звернулася спочатку до сусідів навпроти, що були відомими "раціональними егоїстами", але мешкають ближче за всіх. То й що ви думаєте? Звісно, вони відмовили у категорічній формі, хоча постраждала завжди відгукувалася на їхні прохання. А потім, коли вже ми прийшли та допомогли бабусі, та сусідка наступного дня зустріла нас на вулиці і почала обсміювати, нібито ми зробили щось ганебне. Звісно, ми відповіли як треба, і вони затнулися. Але таких прикладов, як цей, можна навести безліч. Коли тебе обсміюють саме за правильну поведінку. Це майже те саме, про що йшлося у статті, тільки навпаки.
Поки ми розмірковуємо, наші супротивники вже давно і активно діють.

Цей коментар вилучено автором.

Дуже цікаво, дякую. Автор - ГОЛОВА.
На мою думку, в інтернеті нове суспільство не побудуєш, хоча й можна цьому сприяти деяким чином. Треба починати в реалі з "дрібних справ". Що більше буде людей з мораллю, то швидше вони почнуть групуватися самі, і не лише навколо політики. А з інтернету можна лише пояснити людям переваги нашої моралі та переконати у тому, що корупційна держава не має майбутнього, не більше. Бо тут треба враховувати психологію людини. Одна й та ж людина може бути в реалі одним, а у віртуалі - зовсім іншим. Відповідальність за свої дії в інтернеті відсутня в принципі (бо інакше це вже не інтернет, а допотопний телефон через комп'ютер). А побудова спільнот, про які йдеться у статті - це справа реальна. Клоуни на вулицях були не в інтернеті, і картки були у реальних водіїв, а не у вчасників якогось форуму. Інтернет - це тільки засіб масової інформації, а яке буде життя, вирішують реальні люди.
Інтернет-спілки, форуми, модерація - це не кінь, а телега. В інтернеті відбивається те, що відбувається в реалі. Це не життя, а лише його дзеркало. Хоча, згодна, у це дзеркало можна багато побачити...

Дякую)))
Дуже влучно: Гламурный фюрер Хорошковский!
Картинка теж сподобалася.

Убивці малого бізнесу розмірковують, як краще: зарізати чи задушити.(((