Ідея хороша.
Сумніви викликає досяжність запропонованого кошторису. Адже відвідуваність і на попередній версії сайту була невисокою. Зараз же вона навряд вища. Та якщо не спробувати - точно нічого не буде.
До речі, Владимир висловив дуже слушну думку щодо реклами. Вона необхідна щоб з'являлись нові читачі і , відповідно, нові автори та нові пожертви. Відсутність реклами ресурсу була слабким місцем попереднього варіанту ресурсу. І в новій версії це слід врахувати.
Щодо питань.
1. В Україні - один з варіантів що розглідався раніше. Плюс чому б не розглянути платіжні термінали? Здається, там можна вказати номер рахунку.
З-за кордону, наприклад, ВебМані.
2. Певно, чекати доведеться довго. Тому краще варіант два :).
3. Чом би й ні.
4. Наприклад, по 50 грн. на місяць.
5. Не певен що буде толк.

Чудовий текст, Владимир. Дуже сподобалось. Цікаві висновки та узагальнення.
Думаю, єдиний спосіб змінити систему - максимально обмежити втручання чиновників в життя громадян. Порозганяти всі конрлолюючі / перевіряючі інстанції. Обмежити кількість та перелік дозволів / ліцензій до абсолютного мінімума. Немає в громадянина потреби звертатись до чиновника - немає корупції.
Тобто нічого нового. Беремо грузинську кальку і вперед.

Тут згадали давній Китай, так в ньму боротися за справедливсть вважалося чимось аналогічним до нашого гріха. Цей випадок - підтвердженя. Аби не "добра людина", яка просвітила пенсіонера щодо пенсії, то не було б трьох трупів і, мабуть, дітей сиріт.

А щодо висновків автора щодо чиновників, то все правильно

Якщо ви бажаєте підтримати цей проект, будь ласка приєднуйтеся до однієї з ініціатив на сайті Pledgebank, які ми започаткували. Ваш підпис дуже важливий! http://www.uk.pledgebank.com/100ForTexty

Адміністрація :)

Так було у китайців. Називалося "мандат небес" для правлячої династії.

Великі землевласники просували дітей у чиновники. Ті звільняли батьків від сплати податку. Монарх підвищував податок для інших. Інші продавали свою землю великим землевласникам. Податки знов підвищувались, бідні ще біднішали, а багаті ще багатшали. Поки бідні не починали повстання, не вбивали всіх багатих та чиновників та не встановлювали нову династію.

Тому короткостроковий (на століття або два) вихід -- знищити всіх представників влади.

Або у мене вже параноя, або тут знову річ іде про моральну якість людей і суспільства вцілому. Тобто були б люди чесними та справедливими - все було б в шоколаді. Але як вбити оце "він краде і я буду"?

Чудовий текст. Думаю, що клас чиновників рулить завжди і в усіх суспільствах. Зараз пишу статтю про Троцького, то він дуже сильно обурювався тим, що в робітничій державі владу через кілька років після революції захопила бюрократія. Одразу згадався відповідний термін УПА на означення номенклатури - "клас большевицьких вельмож".

Що можна сказати. Діло Марвіна Хімаєра живе. Але в цей раз із жертвами, не знаю чи невинними, хороша людина для співробітників може бути зовсім не такою для простих людей.
І можливо коли вони будуть принаймні боятися, то будуть думати, а не лише виконувати вказівки.

А ще від себе можу запропонувати безкоштовну вичитку чи переклад (з англійської), якщо часу вистачить. Якщо рапотом не стане, кому робити це - звертайтеся до мене. Пошту маєте.

Автор что-то упростил. Пожчиненных, которым надо объяснять:
"я тут тебя завтра пропесочу при всех, только ты к сердцу не принимай, в общем, в обморок не падай: я скажу, что ты за два месяца должен выучить мову. Но можешь не учить. Покивай только, скажи, что все понял", в их системе не может быть. Они сами понимают без подсказок, что надо соглашаться и изображать усердие при получении любого указания началсьвта. А выполнять не надо. Выполнять надо сосвем другое. то, что публично ен говорят.

Вебмані, можливо? У кожному айбоксі і іже с нім є можливість поповнити будь-який рахунок.

Каждый новый акт круче предыдушего.
Сегодня в дело вступил Президент. Оказывается, он предложил 1000 поправок, из которых 500 не учтены. А проект уже одобрен Правительством. Но никак не допишут. А что одобрили то?
Сегодня читал замечания на проект НК от Украинского кредитно-банковского союза. В заголовке - замечания на проект по состоянию на 16.09.2010.
Еще полгода назад такое никто бы не понял. А полгода единой как никогда команды - и уже норма.

Сложный вопрос.
Идея кнопки, чтобы любой желающий мог за понравившуюся статью прислать денюшку, мне не нравится. Это, с одной стороны, похоже на просьбу милостыни, с другой - на платный контент.
Мненравится то, что было написано вначале. Группа энтузиастов сбрасывается и фмнансирует проект на постоянной основе. Не на основе пожертвований. Не факультативно. С оговоренными правами и обязанностями. С ясным пониманием, какого рода материалы будут публиковаться, а какие не будут.
Знаете, как-то 2 друга основали сайт. Он только начал развиваться, как один из них опубликовал статью о христанстве (хотя ресурс был посвящен совсем другому). Другой в ответ опубликовал о сатанизме. В результате проект закончился не начавшись. Вот чтобы такого не было. С другой стороны, чтобы и мелочных придирок не было тоже. Чтобы выдерживался уровень, а не удовлетворение чьих-то пристратий. Это д.б. оговорено и д.б. уверенность, что люди это одинаково понимают.
По технике - карточка Привата или Форума - самое удачное. Форум не берет денег за перевод на карточку в любом отделении банка, Приват берет 5гр.
По уммам - переводить 21гр странно. Платеж, как по-моему, д.б. не мене 100гр, а можно бы еще договориться, кто-то в 1 квартал переводит 300гр, кто-то в другой. Тогда и 1000 человек не нужно, достаточно 210, что реальнее.
Из-за границы - смотря откуда. Есть более дешевые системы переводов чем WU, типа Анелик, Контакт, Юнистрим и т.д. Но они не во всех старнах есть, а в стране - не во всех отделениях банков. И там стоило бы предложить жертвователям платить реже, но больше, ведь % во многих системах зависит от суммы.
Еще 1 соображение по поводу сметы. М.б. можно меньше тратить на авторов, а часть денег потратить на рекламу?

Идея замечательная, и на первый взгляд, за ней стоит непристрастность такого СМИ.
Но если читатели могут влиять на рейтинг материалов, и портал предоставляет инструменты для отслеживания этого - имеем то же самое.

Дабы поддержать/обеспечить своё существование, команда портала вынуждена публиковать материалы, получающие хороший/высокий рейтинг у читателей (в основной массе).

При длительной публикации "неугодных" читателю материалов, он (читатель) прекращает финансирование проекта. Возвращаемся к тому, от чего убежали.

1. Банківський переказ, смс.
2. На мою думку це має залежати від часу. Раз на тиждень треба замовляти. Принаймні раз на два тижні.
3. Кнопку потрібно зробити одну, яка завжди показується. Наприклад над кнопками ЧИТАТИ/НЕ ЧИТАТИ/КОМЕНТУВАТИ в правій панелі. Вони привертають увагу, то і кнопку буде видно.
4. Я вже готовий підтримати сотнею гривень на місяць протягом кварталу. Далі буду дивитися по результатам. Для мене тут головне зручність оплати.
5. -

На деяких сайтах бачила таку кнопку з написом "Donate", натиснувши яку кожен читач може щось пожертвувати. Гроші переказуються за допомогою таких спеціяльних служб з переказу грошей. Назвати зараз не можу, але цього багато в інтернеті. Там головне - знайти надійну службу, щоб хакери у людей з карток гроші не крали, та зробити зручний сервіс, щоб було більше способів переказу (картки, платіжні системи тощо). Тоді кожен небайдужий читач зможе дати сайтові трохи, скільки зможе: хоч 1 - 5 евро, хоч 100.
До того ж можна зробити деякі матеріали платними чи оголосити передплату на найсвіжиші матеріали (як це роблять агенції новин). У вас тут були до виборів такі статті, що за них і заплатити було б не шкода. Звісно, в розумних межах.

Мені здається, що краще демократичному ресурсові брати "з миру по нитці", ніж працювати на якогось одного спонсора, бо він диктуватиме контент, а не лише даватиме рекламу (рекламу ми переживемо, водночас вона може виявитись корисною). А можна в обидва способи, тут усе залежить від керівників проекту. Вони головні. Така моя думка.

банківський переказ з-за кордону коштуватиме 30-50 євро за послуги банкам-посередникам.
paypal donations в данному випадку- найрозповсюдженіше рішення.

Люди, що були центровими апологетами "противсіхозу" жебрають на сайт.