Оружия нельзя, карате обучаться самостоятельно нельзя? Порошенко хочет всех в овощи превратить, чтобы кирпичи даже в руках не могли удержать?

Это касается не только закарпатьских СМИ но и всех общеукраинских. свободных журналистов нет. Олигархи держат СМИ в своих руках. Цензура и пропаганда кругом

Угу. Мабуть не усяке "розмаїття" є біологічною нормою (і "нєчя" звалювати в одну купу побутове насильство й різні патології)

1. Республіканці це насамперед ВПК, а для нього потрібне переозброєння ЗС і НГ США, збільшення зброї в союзників США, як у НАТО, так і поза ним. Тому саме республіканці домагалися постачання Україні зброї. Однозначно за президента Трампа Україна отримає американську зброю, причому важкі наступальні озброєння - есмінці та фрегати, винищувачі, винищувачі/штурмовики, ударні гвинтокрили, ЗРК і ПЗРК, ПТРК, РСЗВ, САУ, гармати, міномети, танки, БМП, великокаліберні снайперські рушниці.
2. ЄС не може стати жертвою Нациської росії. ВВП ЄС в 13 разів більше ВВП РФ, збройні сили країн ЄС більші та краще озброєнні ЗС РФ.
3. Торгівля землею та продаж державної власності не мають жодного відношення до реформ і ніяким чином не сприятимуть росту економіки. Такі фантазії поширюють американські демократи, які займаються фондовими ринками, по народному - спекуляціями.

На жаль і до нас перетікає зневажливе ставлення американських лівих ЗМІ до виборців та політиків-республіканців. Гадаю, що такого ставлення все ж таки варто уникати та не мавпувати газету імені Волтера Дюранті.

Наша мова - це наша зброя N 1 у наших війнах за наші душу, націю та державу. Якщо ми хочемо по-справжньому жити і перемагати у цьому жорстокому світі, то треба українською володіти, думати і користуватися. Слава українській мові ! Слава українській стрілецькій зброї: від револьвера, гвинтівки, автомата до танка, літака та ракети ! Слава нації ! Смерть ворогам !

Апокаліптика якась :).
Ок, почнемо з кінця. Ви стверджуєте що підвищення мінімалки вдарить по найбіднішим. Ну то, перепрошую, найбідніші почнуть отримувати вдвічі більше. Маховик інфляції який ви змальовує ще потрібно довести. Від того що мінімізатори заплатять ті самі чорні гроші своїм працівникам офіційно грошова маса не зміниться. Більша кількість грошей в отримувачів справжньої мінімальної ЗП стимулюватиме споживацький попит. І це не лише мінус, це ще й плюс. Чи вдарить підвищення мінімалки по працюючим пенсіонерам? Можливо. Але справді працюючих переведуть на неповний робочий день. І вони продовжать працювати. Чи вдарить це по молоді? Сумніваюсь. Молодий спеціаліст не працюватиме за 1600 грн. Подібне це типова "мінімізаторська" схема. Тут я проблеми не бачу. Це вдарить по вкрай слабкому бізнесу з працівниками, що створюють мінімальну додану вартість? Можливо. Але зміни не можуть бути позитивними абсолютно для всіх. Це по-перше. А по-друге, смерть це природний кінець для слабкого бізнесу. Що ж до сільських магазинів і т.п. Хлібне місце пустим не лишиться ). Не зможуть власники платити найманим працівникам? Продадуть магазинчики місцевим, де самі власники і будуть працювати. Нормальна цивілізована схема. І так буде практично і всіх подібних бізнесах. Вас турбує підвищення фіскального тиску? Але. Стан коли підприємство практично відкрито не платить податки і виплачує ЗП чорним налом не є нормальною. Практично те саме наш "єдиний податок" з мізерними виплатами до бюджету. Зростання мінімалки змусить їх зменшити рівень тінізації. Що вони і виконають з мінімальними втратами для себе. Чи спричинить це зростання цін? Можливо. Але це зростання навряд чи буде суттєвим. Те саме, до речі, з тарифами держмонополій. Так це може спричинити певне зростання тарифів. Але витрати на ЗП в держмонополіях того ж енергетичного сектору невелика. То й вплив зростання ЗП на тарифи буде мінімальним. І що ж в нас на виході? Не збільшувати мінімальну ЗП через незначний негативний вплив на пенсіонерів та сміттєвий малий бізнес? Я перепрошую ...:))

Все тут красиво, але є одна проблема — такий підхід має свою ціну. Коли ЗМІ замість бодай якоїсь ілюзії об'єктивності стають в певну позу (та іще про це заявляють вголос), то виникає такий феномен, який у нас отримав назву "медіаспільнота" (в оригіналі трохи інакше), а у них — lying media.

Громадянин просто напросто втрачає будь-яку довіру до ЗМІ (в кращому випадку), або ж потрапляє у вигаданий світ (можна побачити на прикладі наших сусідів).

Можете пригадати як у нас в умовах шаленого опору з боку ЗМІ відбувались вибори 2004-2005 років і до чого це все призвело.

А коли подвійні стандарти стають не просто очевидними, а й беззаперечними (та іще і проголошені вголос), то виникає такий феномен, як Трамп. Більше того, цей феномен живиться і зростає з подвійних стандартів ЗМІ.

Щось подібне можна спостерігати в Європі. При чому різні диктатори за таких умов отримують чудову нагоду вдало грати на протестах проти die Lügende Presse а також легітимізувати приборкання свободи слова у себе вдома.

В багатьох відношеннях нинішня передвиборна компанія в США — унікальна, без прецедентів, але багато в чому вона виникла саме завдяки таким от подвійним стандартам ЗМІ, завдяки яким в 2012 при владі лишився нинішній POTUS.

Ну і есей та відео на тему ціни (часто людські життя), яку доводиться платити за спотворені новини.

Думаю, слід врахувати, що в подібних опитуваннях дуже високим є відсоток брехні. Люди відповідають те, що хочуть про себе думати, або те, яким хочуть бачити результат опитування, а не те, що є насправді. Якщо подивитись відео з зони АТО, переважна більшість говорить російською, тобто або україномовні відсиджуються подалі, або ж (більш ймовірно) просто маємо класичну проблему подібних опитувань.

Але це не є погано, це лише підтверджує бажання українців, російськомовних та україномовних, більше розвивати та захищати свою мову.

> мовна політика Ющенка мало чим відрізнялася від мовної політики Кучми, крім риторики.

Це не зовсім так. Чиновники на місцях у той час значно старанніше відносились до законів про мову, вимагали від викладачів, наприклад, графіки переходу, матеріали українською, від працівників бюджетних установ - виконання того, що було прийнято за Кучми, але за мовчазною згодою всіх сторін не виконувалося. Тобто люди раніше тільки чули про українізацію, але не відчували, а тут відчули.

Звісно, було б ("цілковито") байдуже, якби "Укрпошта" не була державним підприємством. А так... всюди (на державних посадах) сидять, як і раніше, бариги і бандюки (починаючи із "гаранта").
Колись так само "Укртелеком", ще до того як бандюки вкрали його повністю, ще будучи "державним" і маючи виняткову інфраструктуру та виключну ліцензію на 3g частоти, "просвистів" конкуренцію кацапським операторам зв'язку (чому досі не "націоналізовано", тими ж баригами, "київстар" й "кацапофон" - не є зрозумілим, але то вже інше питання). Так тепер і "Укрпошта" уходить "внікуда". (досі зустрів чи не єдиного комерсанта-продавця, який із якихось незрозумілих принципів не користується послугами "Нової")

Наприклад у нас листоноша отримує 250 на місяць

Дякую, ГАРНА робота, приблизно знав, але добре допомогло почистити список медіа, яки переглядаю.

Мда. Алєнь ще той. Дятел повний. В мене просто немає слів коли знайомлюсь з біографією ось так "асвададітєлєй".30 років, а в голові ще повна каша.

Гарні сексі актори, цікавий сюжет, пристойні костюми. Я закидаю фільму найперше примітивну роботу оператора. Де вони взяли настільки нецікавого оператора в Україні? Студія Довженко відрізнялася саме гарними операторами...

Фільм не є антагоністичним, за що респект, особливо у наш воєнний час. В польському фільмі, навть у про-українського Гофмана, існує цей неприємний контраст. А тут в українській стрічці поляки виглядають людьми.

Дякую Надії Романенко, Ярині Михайлишин, Павлу Солодько, Оресту Зог за рекламу! )))) До речі, а хто вони? Яка в них посада в Мінстеці? Просто тролі-автомати за їхньою класифікацією, чи "показові українці", чи "хижі звірі"?)))

Вот ответы на все ваши вопросы: Догор на компенсація витрат за спожиту електроенергію підписаний з Проджект ще в березні 2016 року, кожного місяця кошти за спожиту електроенергію та воду оплачувалися... В тому ж і річ, що Проджект вимкнув лічильник власнику, в якого є договір та який щомісячно сплачував кошти. А чому вас не дивує те, що чоловік з відео, який назвав себе "представник ОСББ" набрехав, бо в нас поки немає ніякого ОСББ, ще не створили...поки що лише в процесі реєстрації.

Дмитрий Мирошниченко если вы медийщик - то прошу вас присоединиться к нам, инициативной группе в четверг 06.10.2016 вечером, встреча во дворе дома и послушать то, о чём говорят люди. Я тоже в инициативной группе ЖК, помогаю разрабатывать протокол разногласий по их договору... хожу с протоколами по созданию ИГ и опрашиваю жильцов, большинство было не согласно со многими пунктами.... а то, что изменил проджект в договоре потом - сути не меняет. Договор как есть односторонний - так им и остался, Проджект также может в одностороннем порядке менять условия договора и повышать тариф... А то, что они шантажем и угрозами заставляют людей подписывать свои договора - это факт. Его легко проверить - колличеством заявлений в полицию!!!

@Serg Master, этот договор что вы видите вверху, заставляли подписывать 20.09.2016. Есть доказательство, майл от директора Ольги Плисак. Вы говорите что подписали договор 17.09.2016, можете выложить копию? Если бы не те люди которые уже несколько месяцев воюют с застройщиком, то у вас не был бы исправленный договор, если он вообще такой существует. Хорошо сидеть, ничего не делать, а потом говорить что ссылаются на устаревшую(прежнюю) редакцию договора.

Вопрос в том, почему застройщик не подаёт в суд или вызывает полицию, если считает что такой договор полностью легальный, а засылает вооружённых бандитов в квартиру? Почему отключает свет, если за свет и воду счёт каждый месяц оплачивается?
Уже несколько квартир вызывали полицию и давали заявление на застройщика. Но они продолжают отключать свет, успокоятся наверное только когда директора жека и её вооружённых бандитов полицейские уведут в наручниках.

И второй вопрос, почему на запрос в Голосеевской Администрации подтвердили, что Проджект Консалтинг (частный жек Зим Кэпитал Груп) - вообще нелегально действуют, Скайланд не стоит на балансе этой компании?