Чому не перекласти українською?

але на інфографіці всі, крім однієї - ПРАВІ партії

Згоден. Якщо ви не на окупованому і нашпигованому кремлівськими відкокамерами Донецьку, в Іраку, де кожен іракський солдат має відеокамеру і мобільний телефон з відео камерою, то може здатися, що світ сказився. Між тим світ все більш розбещений, молодь spoiled - все це результат пост індустріального надвиробництва і автоматизації життєво важливих процесів. Іншими словами - світ ніколи не жив і не міг мріяти жити так вільно, багато і цікаво як сьогодні. Але ми take it as granted, вважаємо, що це якийсь мінімум, що заслуговуємо набагато більше і тому робимо забагато дурниць,занадто розслаблені в наших реакціях.

Чому тут це називають терактом, а не диверсією?

Відверто дратують коментатори-критикани.

Насправді, це вдалий проект. Звісно, він надто високий, як для Узвозу. Але це вина не Дроздова (автора). Він взявся за цей об'єкт тоді, коли його "коробка" вже стояла і з якою довелося щось робити. Так що цей величезний об'єм, який висить на вулицею - це не його вина. Всі питання до тих, хто пропустив будівництво такої висотності на цій вулиці. "Зрада" відбулась саме тоді.

Ще декілька слів на рахунок попереднього варіанту театру. Він був псевдоісторичний, тобто, імітував історичні, дореволюційні стилі архітектури. ЮНЕСКО ж не рекомендує будувати такі речі в історичному середовищі. Навпаки, нові будівлі, поруч з історичними будівлями, мають бути в дусі сучасності. Таким чином досягають 2-х цілей:
1) нові будівлі контрастують з оточенням і, тим самим, підкреслюють його вік і стильові ознаки;
2) сучасні будівлі передають дух сучасності і, років через 50, ми будемо чітко бачити на одній вулиці різні епохи (так як у Львові чітко розрізняється австрійська і польська доба).

Правильно. "Ібо нє***...", нічого намагатися "узаконювати" хвороби, якими б "природними" й "альтернативними" вони не виглядали.

Для України ці ігри у "зелену енергетику" є божевіллям. Поки-що китайці для виробництва тих панелей спалюють вугілля у себе значно більше, аніж ті панелі збережуть його в Україні, а 5-10 разову різницю у ціні тієї так званої "зеленої електрики" в Україні оплачують всі, окрім тих для кого (здебільшого) ті закони й тарифи було заточено. Коли буде вигідніше ті панелі ставити без усяких державних субсидій і "зелених тарифів", тоді тільки то буде здоровою альтернативою (особливо для убогої країни України). (Хвороба ця з'явилася ще з клюєвських електростанцій, які були суцільним розкраданням бюджету країни, і продовжується тим, що зараз влаштовують те божевілля десь біля Львова, де сонця в Україні найменше).

Диктатура потрібна не для стимулювання експорту як такого, а просто для різкої зміни державної стратегії і її послідого впровадження. Не важливо в яку сторону міняти. Просто тому, що для зміни потрібне певне насилля зі сторони когось, хто має досить багато сили і має бажання змінити ситуацію в ту сторону.
Або має бути тотальне і глибоке розуміння потрібності реформ у широких верств населення. А в наших умовах (ні можливості для повноцінної диктатури, ні потужного конкретного запиту зі сторони суспільства) можливо лише те, що Пасхавер з Глібовицьким називають "клаптиковими реформами".

З іншого боку погоджусь, що стимулювання експорту могло було б і в режимі "клаптикових реформ", бо поки такого немає ні як послідовної стратегії, ні як непослідовної стратегії.

Я б взагалі сказав, що в Україні суто економічної стратегії (не політичної, не гуманітарної, не соціальної) традиційно немає і суто економічні питання ніколи не є мейнстрімними. Таке не те, що не впроваджується, а й взагалі не дуже обговорюється широким загалом. На жаль.

Цікаво. Але в заголовок варто було і Білорусь винести

"..Південно-Східну Азію, яка й досі у злиднях" - взагалі НІ щодо Малайзії.
"..чого не зробили ті, хто залишився у злиднях." - якщо Малайзія не в "золотому мільярді", так це ще не значить, що вона в злиднях! Прекрасно там люди живуть, не бідують ні селяни, ні містяни. Ми були всюди й бачили все й доволі довго спостерігали. Немає грошей у тих, хто не хоче нічого робити. А щось робити - дуже просто. Всі умови створені!.
До речі, в Малайзії також була земельна програма, про яку, вочевидь, у цій книзі не згадано. Про FELDA щось говориться? Програма почала діяти в 1966 році. Якщо знаходили безхозну землю, ділили на ділянки по 10 Га, будували на кожній будинок, а землю засаджували саджанцями пальмовоолійних дерев. І на кожні декілька ділянок будували фабрику з переробки пальмової олії. І роздавали ці землі, будинки й насадження безкоштовно тим, хто потребував. Зараз уже програма не діє, бо всі землі роздали вже )

Як можна "готуватися до позитивних змін", якщо ніде нічого не змінюється? У мене знайома працює бухгалтером в невеличкій ремонтно-будівельній фірмі вже 15 років і розповідає, що за будь-якої влади ЗАВЖДИ існували відкати, проводите ви тендери чи ні. А за нинішньої влади - відсоток відкату тільки зріс! Жодного тендеру не було без цього... Це тільки одна риса нашого буття...А лікарні! Особисто лежав три роки підряд у лікарні для вчених на профілактиці, і що? За все - плати. Єдине що було задарма - це їжа - пшенична, перлова каші на сніданок та вечерю, та в обід трохи рідкого супу або такого ж борщу та кип'яток замість чаю. Про цукор я вже й забув, коли він взагалі там був. І бачу, що з кожним роком життя стає усе гірше і гірше. Правда не в усіх - прокурори та судді та чиновницька армія живе все краще... Як нашому "керівництву" держави прийшло у голову поробити чиновникам зарплату у 250 000?! I це в країні, де майже половина людей живе на межі жебракування!..У нас 40 000 прокурорів, а в Японії, згідно даних Інтернету, - 8000, а її ж населення наближається за чисельністю до населення Росії...То до чого "готуватися"? Я своїх дітей намагаюся налаштувати на втечу звідси, поки молоді - це єдиний вихід гідно прожити своє життя.

Якби у номінальних "головнокомандуючих" було трохи чи то порядності чи то здорового глузду, то за декілька точкових обшуків й "відкритих справ" (після заборони спочатку, зокрема, імпорту всіх "смартфонів" виготовлених у китаї але зі встановленими у кацапії хробаками й блотвером) можна було б значною мірою очистити український інформаційний простір від "вкакактів", "собутильників" і вже згаданого хрєндєкса.

Вцілому схоже на метастази онкологічного захворювання. "як не дивно" навіть на "УП", тобто у їхньому сайті, повно цієї хрєндєкс-"ракової пухлини" й іншого хрюнету. Загалом, можна глянути джерело (джерело html-коду) (майже) будь-якого "українського" сайту й у 98% з них, окрім всіх тих гидотних банерів", "хрєндєкс-карт" і посилань на кацапо-лайно-сайти із відразливими заголовками, буде видно неміряно хрюнетівських "лічильників" та різноманітних кукі й javascript-шпигунів.

Стиль заголовку на рівні газети "Вєсті" :-( Про що новина - також незрозуміло: українська веселка має сім кольорів (червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий), арку фарбують у п’ять (помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий), але автору/авторці тут ввижаються геї (причому, ввижаються даремно, адже прапор ЛГБТ-спільноти має шість кольорів: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій та фіолетовий). Може, інколи веселка - це просто веселка?

Файно :-) Давно треба було вже пофарбувати у веселку цей твір, відомий також як пам'ятник групі Рітчі Блекмора "Rainbow". ("мінус" у всій цій історії хіба те, що "ґеї в європі" згвалтували цей прекрасний феномен, образ і символ; у "неприродній спосіб")