Цей коментар вилучено автором.

«Підключилася російська держава та дипломатія»? Перепрошују, але так вже віддавна.

До цього чудово пасује наступна новина:
«Посол України у Словаччині нагадав декотрим словацьким депутатам, які мають намір відвідати анексований Росією Крим, що їхня подорож на півострів буде незаконною,що Україна про це знає і напевне це буде мати для них свої консеквенції. На що відреагував спікер словацького парламенту Анрей Данко словами: "Дії українських законів не поширюються на громадян Словаччини, це ви, пане После, могли б знати!". І це каже юрист і голова однієї із коаліційної партії SNS.»

https://facebook.com/lenka.vichova.3/posts/1741321035904992

А відповідь одна - повинна бути чітка і детальна візія бажаного майбутнього України. Якщо така візія є, то все значно простіше - те, що наближує бажане майбутнє - добре, те, що його віддаляє - погане. І я радий, що сайт Тексти свого часу почався саме з формулювання такої візії.

"екаунтів"? можна вжити більш вживаний варіант "обліковий запис", чому ви просто транслітеруєте іноземне слово? а ще "Тексти" називаєтесь :(

З "ЛінОксом" великої проблеми немає. Хтось пише "ЛінАкс" і вважає, що то теж правильно, оскільки в "агліцькій" там ненаголошений "погано артикульований" звук який певне можна охарактеризувати як щось "посередині" між звичними для нас шістьма голосними української ("може ближче до 'е' ").
Мабуть було б краще якби баба юля замість говорити про щось незрозуміле виставила "експертів-технарів" зі своєї команди баби юлі; ясно ж бо, що як сама чимось тим не займається, то балаканина про те є демагогією й образою слухачів.