> zr високі податки при купівлі автомобіля.

Tut se .

тут іще окремо цікаво, що ніжки "доповнюють" фігуру :)))

"Інший підхід у Європі. Там уряди збирають більше податків, ніж у США, і оплачують громадянам різні корисні речі. Скрізь це медицина" В Німеччині страхова медицина, громадяни сплачують до медичних кас, є обов'язковий рівень, є більш просунутий. Кожен отримує медичну допомогу наскільки він застрахований. Самозайняті можут не сплачувати і платити самостійно. Нічого держава не оплачує, окрім соціально незахищеним. Це в Україні держава така багата :(

Хороша стаття, але щодо: "Нині Китай теж залишається головним імпортером як готового одягу, так і матеріалів для його виробництва. Проте вже в 2017-му Китай імпортував чверть від усіх товарів легкої промисловості". Ви впевнені, що там все правильно? може не "імпортером", а "джерелом імпорту"?

Цей коментар вилучено автором.

Чи можна давати прьамі ланки, а не через Facebook?

Як прізвища фахівців, ща надали економічний звіт? Чому вони анонімні? Міжнародні експерти, що підтримали формулу, мають прізвища.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

Тобто керівництво Суспільним витрачало гроші на премії керівництву Суспільному, а на оплату комунальних не витрачало. Пріоритети зрозумілі.

Чому б не додати ланку і на повниј виступ?

Нмд якось не дуже, коли свіжозапущене видання починає з того, що рекламує російські сервіси і вчить українців, як обходити заборони. Причому у статті на тему "як бути законослухняним".

Гм, чомусь після натискання на кнопку "Зберегти" під коментарем викинуло на головну, а коментаря нема.

Гм, чомусь після натискання на кнопку "Зберегти" під коментарем викинуло на головну, а коментаря нема.

Ем... ні, не заборонив. Правило 39 не забороняє вчиняти якісь дії, це рекомендація.
«Палата або, коли це доцільно, її голова може - на прохання сторони чи будь-якої іншої заінтересованої особи або з власної ініціативи - вказати сторонам, який тимчасовий захід, на її думку, слід вжити в інтересах сторін або в інтересах належного провадження у справі»

Так, можна говорити, що Україні не варто ігнорувати такі рекомендації і тому на практиці це буде означати заборону, але ж журналісти мають інформацію точно і без викривлень?

О, то це ж, *ха, "глобальне потепління" дійшло вже й до Південної Африки ;-)
Не є особливо дивним (кінець зими все ж, і не даремно ж воно на самісінькому півдні Африки; де у горах, як відомо, часто "тріщать" морози у зимові часи).

Цей коментар вилучено автором.

Все так, але за Порошенка вже відбулось чимало реформ, і нема підстав вважати, що він збавить темп на другому терміні.

Крім того, Рейган мав багатий життєвий і політичний досвід (наприклад, губернатора Каліфорнії) коли був обраний Президентом.

Oleg Zimkov, дякую за наочну ілюстрацію зрадофілії (хоча це більше схоже на замасковану під неї російську пропаганду), про яку згадано в статті. Але кого ви намагаєтеся обдурити? Експорт олії в першому півріччі - це 2,3178968 мільярди доларів. Прекрасна цифра, але вона не йде в жодне порівняння з експортом чорних металів - 5,396827 млрд. "Вбита хімія" - за вашою зрадофільсько-проросійською точкою зору - експортувала в 1 півріччі товарів на 907 мільйонів доларів, а крім неї є ще експорт пластмас на 312 мільйонів доларів. Кабелі аж ніяк не є високотехнологічним товаром, це дика і примітивна маячня у вашому виконанні. А от сучасне сільське господарство - це хайтек з хайтеків, із дронами, метеостанціями в полях, лазерами в сільгосптехніці, комп'ютерним моделюванням і т.д. і т.п. Чого ніяк не можуть усвідомити проросійські пропагандисти, які досі оперують совковими уявленнями про агротехнології.