останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

Тобто керівництво Суспільним витрачало гроші на премії керівництву Суспільному, а на оплату комунальних не витрачало. Пріоритети зрозумілі.

Чому б не додати ланку і на повниј виступ?

Нмд якось не дуже, коли свіжозапущене видання починає з того, що рекламує російські сервіси і вчить українців, як обходити заборони. Причому у статті на тему "як бути законослухняним".

Гм, чомусь після натискання на кнопку "Зберегти" під коментарем викинуло на головну, а коментаря нема.

Гм, чомусь після натискання на кнопку "Зберегти" під коментарем викинуло на головну, а коментаря нема.

Ем... ні, не заборонив. Правило 39 не забороняє вчиняти якісь дії, це рекомендація.
«Палата або, коли це доцільно, її голова може - на прохання сторони чи будь-якої іншої заінтересованої особи або з власної ініціативи - вказати сторонам, який тимчасовий захід, на її думку, слід вжити в інтересах сторін або в інтересах належного провадження у справі»

Так, можна говорити, що Україні не варто ігнорувати такі рекомендації і тому на практиці це буде означати заборону, але ж журналісти мають інформацію точно і без викривлень?

О, то це ж, *ха, "глобальне потепління" дійшло вже й до Південної Африки ;-)
Не є особливо дивним (кінець зими все ж, і не даремно ж воно на самісінькому півдні Африки; де у горах, як відомо, часто "тріщать" морози у зимові часи).

Цей коментар вилучено автором.

Все так, але за Порошенка вже відбулось чимало реформ, і нема підстав вважати, що він збавить темп на другому терміні.

Крім того, Рейган мав багатий життєвий і політичний досвід (наприклад, губернатора Каліфорнії) коли був обраний Президентом.

Oleg Zimkov, дякую за наочну ілюстрацію зрадофілії (хоча це більше схоже на замасковану під неї російську пропаганду), про яку згадано в статті. Але кого ви намагаєтеся обдурити? Експорт олії в першому півріччі - це 2,3178968 мільярди доларів. Прекрасна цифра, але вона не йде в жодне порівняння з експортом чорних металів - 5,396827 млрд. "Вбита хімія" - за вашою зрадофільсько-проросійською точкою зору - експортувала в 1 півріччі товарів на 907 мільйонів доларів, а крім неї є ще експорт пластмас на 312 мільйонів доларів. Кабелі аж ніяк не є високотехнологічним товаром, це дика і примітивна маячня у вашому виконанні. А от сучасне сільське господарство - це хайтек з хайтеків, із дронами, метеостанціями в полях, лазерами в сільгосптехніці, комп'ютерним моделюванням і т.д. і т.п. Чого ніяк не можуть усвідомити проросійські пропагандисти, які досі оперують совковими уявленнями про агротехнології.

Елена Соколова, корок - це виріб з коркового дуба. Спробуйте з'їсти і його також - після скляночки.

Цей коментар вилучено модератором.

Цей коментар вилучено модератором.

Цей коментар вилучено модератором.

Елена Соколова, Скляночки за внутрішньою етимологією - це посуд, зроблений зі скла. Тож з'їжте скляночку і замовкніть назавжди.