Цей коментар вилучено автором.

Цей коментар вилучено автором.

Я не чув на Суспільному ні слова про щось добре зроблене останнім часом. Суцільна чорнуха і "злочинна влада". Якому олігарху воно належить? І "залишити, як є"?

Насправді Ю+ЗЕк+Гриценко за поточною соціологією беруть фактично половину мандатів у ВРУ.

Знову згадалася давня репліка (цієї нині ще раз "кандидатки"; щодо "синьоголубих" у Раді) -- "прийшли повіситися на своїх шарфиках". ("вже тоді був час задуматись" :-) ) Колись були "світлі надії" (асоціювалися із цією.. особиною, перепрошую на слові), а зараз - авторові статті - заперечити нічим.

Щодо Криму - немає "умовного способу", але є історія, яка вказує на те, що окупанти дуже боялися найменшого спротиву і що навіть вся та "зелена наволоч" готова була забратися звідти геть, принаймні до "кращих часів", після перших декількох пострілів. В результаті ("гарячу") війну отримали і так

ps
"коментатори" (нижче, "у переважній більшості") у пфейсбусі явно не схожі на читачів "текстів"; певне знову якісь "боти" (?)

Все ж стартовий пістолет це дійсно не зброя. Та й абсолютна більшість ножів, які можна надибати в Україні, не є зброєю, навіть якщо вони виглядають страшно (багато просто коротші за 90 мм, майже всі - не мають підпальцевої виїмки (упору) у 5 чи більше мм або кількох 4 мм). Це я до точності формулювань.

> zr високі податки при купівлі автомобіля.

Tut se .

тут іще окремо цікаво, що ніжки "доповнюють" фігуру :)))

"Інший підхід у Європі. Там уряди збирають більше податків, ніж у США, і оплачують громадянам різні корисні речі. Скрізь це медицина" В Німеччині страхова медицина, громадяни сплачують до медичних кас, є обов'язковий рівень, є більш просунутий. Кожен отримує медичну допомогу наскільки він застрахований. Самозайняті можут не сплачувати і платити самостійно. Нічого держава не оплачує, окрім соціально незахищеним. Це в Україні держава така багата :(

Хороша стаття, але щодо: "Нині Китай теж залишається головним імпортером як готового одягу, так і матеріалів для його виробництва. Проте вже в 2017-му Китай імпортував чверть від усіх товарів легкої промисловості". Ви впевнені, що там все правильно? може не "імпортером", а "джерелом імпорту"?

Цей коментар вилучено автором.

Чи можна давати прьамі ланки, а не через Facebook?

Як прізвища фахівців, ща надали економічний звіт? Чому вони анонімні? Міжнародні експерти, що підтримали формулу, мають прізвища.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

Тобто керівництво Суспільним витрачало гроші на премії керівництву Суспільному, а на оплату комунальних не витрачало. Пріоритети зрозумілі.

Чому б не додати ланку і на повниј виступ?

Нмд якось не дуже, коли свіжозапущене видання починає з того, що рекламує російські сервіси і вчить українців, як обходити заборони. Причому у статті на тему "як бути законослухняним".

Гм, чомусь після натискання на кнопку "Зберегти" під коментарем викинуло на головну, а коментаря нема.