У присутності підземних переходів у будь-яких місцях будь-яких доріг немає ані якої проблеми (хіба витрата декількох квадратних метрів для підйомів-спусків). Інша справа, що різною може бути зручність тих переходів, а ще великою і дійсно проблемою є торгові точки в переходах й інші "паразити". Для тих, кому вкрай тяжко спуститися (навіть найбільш зручним підземним), у місцях, де є мінімально доречним, завжди можна поставити "кнопку" напівавтоматичного світлофора; отже, ще раз - проблему наявності підземних переходів вигадано. Навпаки, є великою проблемою саме відсутність підземних переходів там, де вони потрібні надзвичайно (мабуть автори допису ніколи не ходили, не перетинали такі місця-дороги), і у (тому ж ) Києві таких місць є вдосталь - великі багатосмугові дороги, інтенсивний рух (включно з "постійними заторами"), відсутність у місці переходу перехрестя і відсутність підземного; як наслідок - ускладнення руху й збільшення заторів, тонни перевитраченого пального, ще брудніше повітря, витрачений час і додаткові причини для аварійності. Яскравою ілюстрацією такої проблеми є, зокрема, й наявність (їх будують і будуть будувати, що б не писали й не говорили деякі неспостережливі-неуважні "сторонні спостерігачі") ще набагато менш зручних НАДЗЕМНИХ переходів-"мостів" ("мостів" виключно для пішоходів, з декількома "поверхами" спусків-підйомів; у "системи" вистачає "тями" таки не ставити у деяких місцях світлофори, хоч ніби-то то було б зручніше [поставити світлофор] і ще дешевше влаштувати, дешевше аніж підземний й аніж надземний).

Можно ли уточнить? Например, Гриценко, судя по инфографике его избиратель во 2-м туре разделился в Харьковской области 18т. за Порошенко и 9т. за Зеленского. Но в 1-м туре в Харьковской области Гриценко набрал 41т. голосов. В инфографике расписаны 27т. А за кого проголсовоали согласно Вашей модели остальные 14т избирателей Гриценко?

Так і є. (навіть десь же ті товстосуми, безроздільні власники "телеканалізації", в інтерв'ю журналістам плакалися про те, як колись розкрутили Порошенка, а той взяв їх та й "кинув"; помстилися, начебто )
ps надійно до "1+1" пристало нове ім'я "Г+Г" ...

Цей коментар вилучено автором.

Цей коментар вилучено автором.

Я не чув на Суспільному ні слова про щось добре зроблене останнім часом. Суцільна чорнуха і "злочинна влада". Якому олігарху воно належить? І "залишити, як є"?

Насправді Ю+ЗЕк+Гриценко за поточною соціологією беруть фактично половину мандатів у ВРУ.

Знову згадалася давня репліка (цієї нині ще раз "кандидатки"; щодо "синьоголубих" у Раді) -- "прийшли повіситися на своїх шарфиках". ("вже тоді був час задуматись" :-) ) Колись були "світлі надії" (асоціювалися із цією.. особиною, перепрошую на слові), а зараз - авторові статті - заперечити нічим.

Щодо Криму - немає "умовного способу", але є історія, яка вказує на те, що окупанти дуже боялися найменшого спротиву і що навіть вся та "зелена наволоч" готова була забратися звідти геть, принаймні до "кращих часів", після перших декількох пострілів. В результаті ("гарячу") війну отримали і так

ps
"коментатори" (нижче, "у переважній більшості") у пфейсбусі явно не схожі на читачів "текстів"; певне знову якісь "боти" (?)

Все ж стартовий пістолет це дійсно не зброя. Та й абсолютна більшість ножів, які можна надибати в Україні, не є зброєю, навіть якщо вони виглядають страшно (багато просто коротші за 90 мм, майже всі - не мають підпальцевої виїмки (упору) у 5 чи більше мм або кількох 4 мм). Це я до точності формулювань.

> zr високі податки при купівлі автомобіля.

Tut se .

тут іще окремо цікаво, що ніжки "доповнюють" фігуру :)))

"Інший підхід у Європі. Там уряди збирають більше податків, ніж у США, і оплачують громадянам різні корисні речі. Скрізь це медицина" В Німеччині страхова медицина, громадяни сплачують до медичних кас, є обов'язковий рівень, є більш просунутий. Кожен отримує медичну допомогу наскільки він застрахований. Самозайняті можут не сплачувати і платити самостійно. Нічого держава не оплачує, окрім соціально незахищеним. Це в Україні держава така багата :(

Хороша стаття, але щодо: "Нині Китай теж залишається головним імпортером як готового одягу, так і матеріалів для його виробництва. Проте вже в 2017-му Китай імпортував чверть від усіх товарів легкої промисловості". Ви впевнені, що там все правильно? може не "імпортером", а "джерелом імпорту"?

Цей коментар вилучено автором.

Чи можна давати прьамі ланки, а не через Facebook?

Як прізвища фахівців, ща надали економічний звіт? Чому вони анонімні? Міжнародні експерти, що підтримали формулу, мають прізвища.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.

останні секунди, про буржуйку та Йумор - найкращі.