Тут немає особливо чому радіти. Майбутнє ще не наступило, й бюджетних електричних автівок, які б могли замінити українцям "ланоси" й інші "жіґулі" досі не існує, а такі "дивні" преференції від досі надто залежного ("не те слово") від бандюків-олігархів парламенту можна пояснити такими причинами як 1) популізм 2) намагання водночас ще більше підняти внутрішні ціни на е.е. і продати тієї е.е. ще більше (можна було б продавати за бугор, але на відстані до 1500 км багато не продаси, до того ж лінії електропередач навіть в середині країни застарілі і їх не вистачає. (Є у когось якісь інші раціональні пояснення цього дива? (Звісно, що якщо у містах стане "трохи легше дихати", буде дуже добре; ніхто не заперечить - колись, коли батареї будуть доступнішими, в Україні буде вже трохи більше інфраструктури для використання тих "батарей-електомобілів". ))

Цей коментар вилучено модератором.

Обмеження доступу від місяця до року???? Є нотаріус, якому обмежили доступ на 14 днів.... мабуть кому не там поставили.

Дякую за чудову статтю! Це дійсно сфера, працюючи у якій - робиш добро. І це чудова мотивація. А де навчають цій професії?

тут є деяка неточність. про включення всієї "операційної" системи Minix 3 нині не йдеться, відомо лише про використання її ядра в сильно урізаному вигляді (наприклад, відключена робота з дійсними числами, тощо). Також навряд там присутня вся операційна система як така, а приналежність до сімейства UNIX не є гарантією безпеки.

Старіші версії AMT/IME були побудовані на основі іншого мікропроцесора та іншої операційної системи.

Відомо також про деякі вади в цьому Management Engine.

Більше того, IME присутній не в процесорі як такому, а в чіпсеті, який знаходиться на материнській платі та є її частиною.

За рекламними проспектами технологія AMT/IME (Active Management Technology) створена для полегшення управління корпоративними мережами та віддаленого адміністрування великих серверних масивів.

Стаття то цікава, але в США та ЕС є СВОЇ виробники автомобілів, які закупили виробничі лінії, наняли людей, уклали контракти з поставки матеріалів... і т.д. Стимулювати попит на продукти їх виробництва там вигідно і державі, і політикам (які отримують взятки) і самим виробникам. В Україні ж НЕМАЄ виробників авто. Це факт. Тому це абсолютно незрівняльні речі: Україна та інші держави. Людям в Україні вигідніше купити б/у авто за кордоном і скористатися ним, аніж купити купити новий Ланос і постійно ремонтувати його.
Треба ж бути реалістами, а не маніпулювати тим, що "а ось там вони так роблять".

А як вони про всіх українців дізналися? Скільки вони дослідили та з яких регіонів?

наражаєтесь на невдоволення автомобілістів ;)

Сподіваюсь той газ таки почнуть видобувати.

нєкто Чапай про це ще в 2014 писав, коли Гіркін був у Слов'янську.

Сланцевий жах
43-літній Анатолій зі Слов’янського району повертається з заробітків з Москви і вранці не може проїхати через закрите КПП.
— Мне бы только добраться. И будем с женой думать, что делать дальше. Куда мне деваться? Брать детей, жену и снова все начинать с нуля.
У нього троє дітей. Він десять років тому переїхав під Свято-гірськ із Донецька через екологічні причини. Анатолій, як колишній екологічний активіст, вважає, що «Слов’янськ повстав» через плани видобувати поруч сланцевий газ:
— Правда, потом сюда действительно несколько российских диверсантов пробралось, — каже він. — Но сначала все было из-за сланцевого газа. Протестовать еще при Януковиче начали.
— А при чем тут нынешняя власть? — я не розумію його логіку.
— Так они ж сказали: нам российский газ не нужен. А если здесь начнут добычу — по Донцу пластмасса потечет вместо воды, — переконує мене він.

http://www.e-reading.club/chapter.php/1039138/31/Sergackova_-_Voyna_na_tri_bukvy.html

Ну, із пуйлом "взасос чмокався", і що він хотів? (справді, дебіл - бо ніби вже із, як сказали, "свинособаками" більше не дружить, то що від Українців йому треба? Дебіл...)

Зі статті не дуже ясна методологія обчислень, а саме - звідки взято інформацію про кількість танків та населення країн. Якщо взяти Military Balance, то там кількість танків зазвичай подається як два показники: кількість на озброєнні, кількість на зберіганні. Населення України також істотно змінилось після аншлюсу Криму та ОРДіЛО.

Цікаві факти... (дуже) Зле, коли вбивають когось "ні за що" ("особливо журналістів"), але... було б значно менше розголосу, якби Шеремет працював (на час вбивства) не в УП, а десь інде. А от вже до УП тут зовсім неоднозначне ставлення; з одного боку є чудово, що є такий розголос (і прикро що силовики-фахівці не спромоглися "нічого знайти" - може справді не змогли, але довіри мало), з іншого боку, УП це не просто "опозиційне видання", це також і "непоганий бізнес" (і вже "щось подібне було", що, схоже, було вміло використано як реклама для того бізнесу). Можна облишити за кадром всі чутки про те "хто з ким спав" (і хто був чиїм коханцем, вибачте за згадку летвина; всі чутки - брехня), але "неприємні відчуття" сильно підтверджуються тим, що досі "УП бізнес" "тісно взаємодіє" із тими же _вже_навіть_офіційно_забороненими_ ґаспромівсько-фсбешними хрєньдєксом і вкакактом - просто відкрийте джерело (головної чи іншої) сторінки УП, і знайдете там і те й друге і ще багато кассапського хрюнету; "бізнес є бізнес", чи то "так влаштовано світ".
(пардон за лексику; яка тема така й мова, а деякі речі інакше як "матюками" називати гріх - перш за все речі треба називати їх іменами)

В Україні теж таких експериментів треба, частіше, гарних і різних :-)
(тоді, можливо, "Пєтя" заходив не так би часто) Є тільки питання - у них що, в усіх був "цифровий підпис із собою"? Наскільки легальним було (б) вимагати "виконання умов" "підписаного контракту"? На яких підставах оператор міг наполягати на ідентифікації "клієнтів"?

Не зовсім правильно називати патологію "аморальною поведінкою"; з іншого боку, "мораль", усталені у суспільстві звички й "норми", потрібна передусім для здорового фукнціонування того суспільства. Відтак "аморальними" (злочинними) слід вважати не стільки вияви хвороби, скільки намагання деяких "елементів" (зацікавлених, очевидно, по-перше, у скороченні населення, по-друге, у створенні у суспілстві "бардака" й умов, коли тим суспільством легко керувати зовні) "легалізувати", зробити "альтернативною нормою" а потім і взірцем для наслідування різні патології (читайте про "педерастію у давній греції", хто не вірить, що то можливо; коли "альтернативна меншість" раптом стає більшістю у суспільстві)
ps певне деякі ЗМ[дез]І відпрацьовують "західні гранти" (пропагуючи задані "нові альтернативні норми")
pps був у суспільстві "статус кво", коли хворі ("фантамаси") займалися собі тишком нишком чим їм подобалося і як їм подобалося, не намагаючись особливо афішувати свої проблеми, взамін того, ніхто тими хворими особливо не цікавився й не заважав їхнім "неприроднім забаганкам". Зараз комусь стало потрібним цю рівновагу розхитати.