Усі реактори АЕС Фукушима-1
Допомога: для перегляду ситуації за конкретний день - оберіть дату на слайдері (клікніть або перетягніть мишкою). Для детальної інформації по кожному параметру наведіть мишкою на графік. Для перегляду анімації - натисніть кнопку програвача. Зауваження надсилайте на devrand AT gmail DOT com (програма *не* працює у броузері Internet Explorer!)
Дата:
Play
Візуалізація стану справ на кожному з 6 реакторів АЕС Фукушима-1 є продовженням ось цієї ідеї. Кожна колонка - блок АЕС (наверху підписані їх номери, від 1 до 6), Кожна строка - параметер, стан якого оцінюється (їх назви - ліворуч). Кольором позначений рівень небезпеки - від світло-рожевого (ситуація нормальна) до яскраво-червоного(ситуація критична) - шкала від 1 до 10 балів. Наводячи мишкою на відповідний прямокутник - можна прочитати текстову характеристику ситуації.
Усі дані для візуалізації знаходяться тут, українською Джерело даних: Japan Atomic Industrial Forum

Сайт TEXTY.org.ua існує завдяки пожертвам наших читачів.

Фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Наш рахунок на ПейПел: ykarchev@gmail.com

Наш гаманець у гривнях на ВебМані U336801545841

Гроші на рахунок можна слати і на телефон (Телефон лише для збору пожертв)

096 551 68 93 - це Київстар

Якщо ви зробили пожертву, то просимо повідомити нас по емейлу texty.org.ua равлик gmail.com і вказати, на яку платіжну систему ви переслали кошти