Виберіть мишкою у списку ліворуч ті регіони України, які вас цікавлять. Кнопка "Жодного" обнуляє вибір, кнопка "Усі" - обирає всі області. Потім натисність на кнопку "Показати".

Як користуватися інструментом?

На малюнку ви побачите два графіки - розподіл явки на першому і на другому турі. (Ця візуалізація даних по виборах працює під Firefox, Opera, Chrome. Версії для IE не буде)

Що ці графіки означають: для чесних виборів - це симетричий "горб" (дзвоноподібна крива відома як "гауссіан") Більш детальне пояснення теорії - дивіться у цій статті. Чим більше відрізняється ліва та права сторони горба, тим ймовірніше, що на дільницях у цих регіонах відбулися фальсифікації. Підказка: майже ідеальний, симетричний графік виходить для другого туру у центральних та південних областях. Натомість, порівняйте форму кривих, якщо обрати західні області або "Луганськ, Донецьк"

Загальні дані по результатам голосування в 2-му турі на всіх дільницях можна зкачати в цьому архіві Дані були отримані з сайту ЦВК. Перша версія програми була зроблена і розміщена на сайті ZaUA у лютому 2010 року

Детальний аналіз другого туру за цією методикою також є на сайті. У моєму блозі можна прочитати більш розлоге пояснення того, як оцінювалася кількість "підозрілих" голосів.